Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 00:23:36
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259694 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #555 kedy: 04. Február , 2012, 12:20:07 »



 Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #556 kedy: 04. Február , 2012, 12:22:51 »

mi to vcera pripominalo tie videa z kanady kde mladi ludia vysli do ulic kvoli tak podstatnemu problemu akym bolo ze ich oblubeny kanadsky team nevyhral stanley cup.. tak rozjebali pol mesta na cucky, lebo kedy najblizsie budem moct rozjebat vyklad klenotnictva a nikto ma nebude perzekuovat.. mozem o tom s tvrdym kktom rozpravat vnucatam aky som bol hrozne zanieteny proti korupcii a skandalom vtedajsej doby
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #557 kedy: 04. Február , 2012, 12:24:11 »

mi to vcera pripominalo tie videa z kanady kde mladi ludia vysli do ulic kvoli tak podstatnemu problemu akym bolo ze ich oblubeny kanadsky team nevyhral stanley cup.. tak rozjebali pol mesta na cucky, lebo kedy najblizsie budem moct rozjebat vyklad klenotnictva a nikto ma nebude perzekuovat.. mozem o tom s tvrdym kktom rozpravat vnucatam aky som bol hrozne zanieteny proti korupcii a skandalom vtedajsej doby

Mat tak tvoj dar na vyjadrovanie myslienok, tak normalne mi aj ten kkt stvrdne.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #558 kedy: 04. Február , 2012, 13:15:44 »

bol som v TN na namesti, neskutocna zima. Celkom ok a potom sme sli do vinarne, trosku sme sa pripili. Cestou spat som nasiel transparent, tak som s nim behal a neskutocne som sa zajebal od tych temperiek na nom  Bavím sa skvele no ale zima ukrutna. Keby bola takato za nezner revolucie, tak doteraz mame komunizmus  Bavím sa skvele

Inac v BA to musi mat lepsiu atmosku v ostatnych miestach to je len take proforma. ale jasne treba a som rad, ze sme prisli podporit !
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #559 kedy: 04. Február , 2012, 14:47:53 »

podla toho co sa pise v gorile je uplne jedno koho budes volit
Zaznamenané
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #560 kedy: 04. Február , 2012, 14:53:44 »

OK. Tak sa vyjadri k Palkovi, Lipsicovi ako ich popisuje ten spis? a co ti co tam nie su spomenuti?

A keby uz bolo vazne jedno koho ides volit tak o to viac sa treba ist pretrcat na to namestie, lebo inac je cely pokus o demokraciu uplne neschopny.

EDIT: Nie nejdem volit Palka.
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 14:54:07 od FunkyMonk » Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #561 kedy: 04. Február , 2012, 15:36:07 »

a co sa zmeni? myslis, ze terajsi predstavitelia stran, ktori su v parlamente pojdu do basy? ze o mesiac si zrusia trestnopravnu imunitu a pozatvaraju rad radom cely parlament? a keby aj, kto pride potom? co ak bude rovnaky zlodej, alebo vacsi ako tito banani? ziadne konkretne, realne a konstruktivne pripomienky nezazneli. tu treba zmenit cely system a najlepsie tresty smrti (znacne nadnesene) za korupciu aby sa predislo rozhodnutiam v prospech toho, kto ti slubi viac do vacku. vid. vcerajsie rozhodnutie sudu o stopnuti vidania nicholsonovej knihy o gorile. sudca, ktoreho meno nevieme, ktory pracuje z domu vydal rozhodnutie o zastaveni, na podnet penty, a vyjadri sa az v pondelok. to uz rovno mohli povedat "ano, penta nam zaplatila take prachy co nikto z nas nezarobi ani za 10rokov a do pondelka si vymyslime nejaku kokotinu aby pravne obstala"

add imunita, do polroka po volbach, ked sa vsetko ututle si ju zase vsetci jednohlasne schvalia. lebo tak sa robi politika na slovensku
toto napísal na fejsbuk môj spoluhráč z  :-\Dnes bola zrušená priestupková imunita, čo ma teší, ale je to len prvý krok.. Ďalším krokom by malo byť zrušenie trestnoprávnej imunity.. Dnešným zrušením priestupkovej imunity vznikol aj paradox, že poslanci si budú dávať bacha, aby si nesadli za volant z menej ako jedným promile alkoholu v krvi - za čo by boli riešení v priestupkovom konaní... Ak budú mať však viac ako jedno promile, na to sa vzťahuje trestnoprávna imunita... Takže na zdravie páni poslanci! :)
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #562 kedy: 04. Február , 2012, 15:54:27 »

OK. Tak sa vyjadri k Palkovi, Lipsicovi ako ich popisuje ten spis? a co ti co tam nie su spomenuti?

A keby uz bolo vazne jedno koho ides volit tak o to viac sa treba ist pretrcat na to namestie, lebo inac je cely pokus o demokraciu uplne neschopny.

EDIT: Nie nejdem volit Palka.
to si fakt celu kauzu gorila pochopil iba v zmysle, ze ten a ten nakradol tolko a tolko? lebo ja si myslim, ze gorila celkom jasne naznacuje ovplyvnovanie vladnych stran finacnymi skupinami (co ako rastis spomenul, nie je ziadna novinka) a tym je jedno ci naleju do vacku modrym alebo cervenym, len nech maju na spravnych miestach spravnych ludi
Zaznamenané
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #563 kedy: 05. Február , 2012, 09:33:20 »

to si fakt celu kauzu gorila pochopil iba v zmysle, ze ten a ten nakradol tolko a tolko? lebo ja si myslim, ze gorila celkom jasne naznacuje ovplyvnovanie vladnych stran finacnymi skupinami (co ako rastis spomenul, nie je ziadna novinka) a tym je jedno ci naleju do vacku modrym alebo cervenym, len nech maju na spravnych miestach spravnych ludi

Este raz. Doteraz sa o tom ovplyvnovani tak mozno suskalo, "hovorilo v kuloaroch", teraz mas priamy dokaz z odpocuvacej akcie SIS, to vazne nevidis rozdiel? Asi nie, ok.

Ano naznacuje ovplyvnovanie vladnych stran.. a ako ich ovplyvnis? Tak, ze podplatis "ludi" a tito "ludia" su niektori neskorumpovatelni podla toho odpocuvania, a keby tito "ludia" boli v tych stranach alebo v ich cele, tak mozno, ze by tie strany, ktore pozostavaju z tych "ludi" tak skorumpovane neboli.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #564 kedy: 05. Február , 2012, 10:06:14 »

Hla uz si zrusili imunitu, zrazu.

....to je pokus ako ľuďom zapchať hubu a celkom dobre to poslúšži na to aby sa istý predseda strany búchal do pŕs "prispeli sme k zrušeniu imunity, lebo my sa nebojíme, nemáme prečo" ....

toto napísal na fejsbuk môj spoluhráč z  :-\Dnes bola zrušená priestupková imunita, čo ma teší, ale je to len prvý krok.. Ďalším krokom by malo byť zrušenie trestnoprávnej imunity.. Dnešným zrušením priestupkovej imunity vznikol aj paradox, že poslanci si budú dávať bacha, aby si nesadli za volant z menej ako jedným promile alkoholu v krvi - za čo by boli riešení v priestupkovom konaní... Ak budú mať však viac ako jedno promile, na to sa vzťahuje trestnoprávna imunita... Takže na zdravie páni poslanci! :)


je smutná realita, že imunita poslancov sa spája len z chlastaním za volantom....

....až raz bude na slovensku vôľa a bude existovať objektívna autonómna jednotka spravodlivosti, ktorá získa dôkazy, vyšetrí, pozatvára a vráti štátu ocudzené, až potom sa majú poslanci a ľudia ktorí ich ovplyvňujú čoho báť....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #565 kedy: 05. Február , 2012, 14:53:18 »

....to je pokus ako ľuďom zapchať hubu a celkom dobre to poslúšži na to aby sa istý predseda strany búchal do pŕs "prispeli sme k zrušeniu imunity, lebo my sa nebojíme, nemáme prečo" ....

Zrusena bola priestupkova imunita, to su do 150 EUR pokuty.

Inak to tu 4oci jasne napisal. Vacsina politickych spiciek v tejto krajine je naviazana na finacne skupiny a tie korumpuju vsetkych od pravice po lavicu, od Madara po Slovaka. A vina je to politikov, ktori im to umoznuju v rovnakej miere ako za Meciara.

PS: Poziadavky organizatorov demonstracii povazujem za nebezpecne utopisticke.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #566 kedy: 05. Február , 2012, 16:04:40 »

....z poslaneckého platu by som zaplatil aj 10 pokút do mesiaca a netankovalo by ma to, možno preháňam Bavím sa skvele ....ale nestotožňujem sa ani týmito protestami, ale konečne sa niečo pohlo....celá gorila dokazuje len to, že kto si ako dokázal ustrážiť informácie....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #567 kedy: 05. Február , 2012, 16:05:50 »

celá gorila dokazuje len to, že kto si ako dokázal ustrážiť informácie....

Skor to, ze tajne sluzby si stvaraju podivne veci a su mozno trosku stat v state.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #568 kedy: 05. Február , 2012, 16:09:42 »

Skor to, ze tajne sluzby si stvaraju podivne veci a su mozno trosku stat v state.

....zabudol si dodať "tancujúce podľa toho, že ktorá finančná skupina zahrá"....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #569 kedy: 05. Február , 2012, 16:11:36 »

....zabudol si dodať "tancujúce podľa toho, že ktorá finančná skupina zahrá"....

Nezda sa, ked ich odpocuvali a potom sa to dostalo von.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.