Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:21:00
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259690 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #585 kedy: 07. Február , 2012, 10:47:09 »

ano, a este aj o cestnost, dobre srdiecko a dobro ludu  Bavím sa skvele
Ja myslim cisto pragmaticku doveru medzi ludmi, ktori ked sa na niecom dohodnu, tak to plati a bez toho sa fakt nic robit neda.
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #586 kedy: 07. Február , 2012, 13:56:11 »

podla mna sa zas skor strapnili ti co ten detektor tak kategoricky odmietli, a je uplne jasne preco  Bavím sa skvele netreba si robit iluzie o politikoch co sedeli v parlamente niekolko sezon Bavím sa skvele a mojzis si aspon mohol umyt vlasy ked uz sa jebal pred kameru  Bavím sa skvele

Vies co ja som suhlasil dost s tym co hovoril Mojzis. Fakt by som to neriesil z toho pohladu ze sa v minulosti chovali korupcne. Bohvie, co s nimi riesil cigi, ake su skutocne vztahy medzi nimi. Mohla to byt len posledna kvapka, zamienka ako sa odtial ,,legitimne" vyparit. On je ten typ cloveka ktoremu sa absolutne neda verit, lebo vyprava stale nieco ine. Potom si zvola tlacovku, hentomu povie nieco ine a z brifingu je fiasko.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #587 kedy: 07. Február , 2012, 14:19:03 »

Ok inak - pozri si toto: http://www.ta3.com/clanok/9121/obycajni-ludia-na-detektor-mraz-stlacil-plyn.html
Vazne nemas pocit z toho matovica ze je to klamar a retard v jednom?

Fakt si predstav ze by 150 ludi malo ist na detektor lzi pri statistickej chybe 10 percent - to znamena 15 zlych vysledkov. 15 znicenych reputacii a zivotov, lebo to je predsa "dokaz".
A preco vybera otazku matovic? Preco sa rovno matovica nespytat na ten uplatok 20 milionov co mu udajne nukali? Alebo ci nekratil dane? Alebo hocico.

Teraz si predstav poziciu toho Palka a Zajaca, on nieco navrhne, oni povedia nie. On nabehne pred novinarov a zopakuje to - co je to za stranu? Ved takto sa politika robit neda a oni to vedia, ak su na jednej kandidatke a nezhodnu sa na niecom vo vnutri tak naco vobec ist spolu do volieb, ked on si robi co chce - normalne im povie, ze bud tam pojdete alebo idete von z kandidatky, a pri Matovicovych naladach im za tyzden zavola, ze by mohli nafotit nejaky sexi kalendar. Este raz ide tam o doveru, a ta je fakt dolezita v politike.

Len mala rekapitulacia Matovicovho posobenia: Hadka s kalinakom, Facka od Belousovovej, Tahanie za kravatu s Rafajom, Udajne mu niekto ponukol 20 milionovy uplatok, co bol potom ze vraj zart, Nosenie nejakeho tepleho manifestu v NR SR, Najprv reve na nejakej tlacovke o najlepsej kandidatke na svete a potom lebo nechce niekto ist na detektor lzi, tak ho usvedcuje z viny. Toto stihnut za rok a pol? Tomu hovorim attention whore. On a Hlina su pre seba ako stvoreni.

pozri sa ja sa nezastavam ziadneho matovica, ten je mi srdecne ukradnuty, ja sa zabavam na tych presedivelych politickych darmozracoch co tak prinajlepsom prednasali niekde na drbnutej vysokej skole ze im je problem ist povedat ze nebrali uplatky ... asi preto ze ich vsetci do jedneho brali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #588 kedy: 07. Február , 2012, 15:05:36 »

mna ten matovic bavi, podla mna keby sa trvale udrzoval na urovni niekde 5-10% a proste v tom parlamente iba nonstop trolloval, aspon by sa mali vsetci trochu na pozore. zatial trolluje skvele. nema silu na to, aby nieco podstatne zmenil a tym padom ani sabotoval, ale som si isty, ze uz nasral polovicu tych, co tam maju v tych kresielkach uz vysedene zadky a uz za to ma moje sympatie. cize nemam ho za perspektivneho politika, mam ho za element, ktory tym, kto momentalne v parlamente sedia, plne doprajem.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #589 kedy: 08. Február , 2012, 10:33:15 »

mna ten matovic bavi, podla mna keby sa trvale udrzoval na urovni niekde 5-10% a proste v tom parlamente iba nonstop trolloval, aspon by sa mali vsetci trochu na pozore. zatial trolluje skvele. nema silu na to, aby nieco podstatne zmenil a tym padom ani sabotoval, ale som si isty, ze uz nasral polovicu tych, co tam maju v tych kresielkach uz vysedene zadky a uz za to ma moje sympatie. cize nemam ho za perspektivneho politika, mam ho za element, ktory tym, kto momentalne v parlamente sedia, plne doprajem.


U mňa nápodobne..  :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #590 kedy: 09. Február , 2012, 15:16:11 »

http://www.dailymale.sk/news-business/Tubla-a-Desmod-do-kazdej-rodiny

jeden koment:  Bavím sa skvele

Citácia
inak mozno to vyznie uboho, ale ja som netusil, ze v BA existuje nieco ako madarska stvrt. Ako to tam vyzera? Vsetci chlapi maju fuzy a v pivniciach sa hompala cabajka (alebo ako juls poopravil Cabianska klobasa)?
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #591 kedy: 09. Február , 2012, 15:34:23 »


Predpokladam ze myslel Podunajske Biskupice, co bola volakedy madarska dedina.
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #592 kedy: 09. Február , 2012, 18:00:47 »

http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/10792/durinda-podrazil-tublatanku-najvacsie-hity-predal-sns.html

trololoooo
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #593 kedy: 09. Február , 2012, 18:38:08 »

http://skhyena.tumblr.com/   :)
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #594 kedy: 09. Február , 2012, 19:56:49 »

kto sa hral na pana "prepisovaca"? 22 rocny jano z hornej stredy doma onanujuci nad vytlackom sme?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #595 kedy: 09. Február , 2012, 20:03:57 »

kto sa hral na pana "prepisovaca"? 22 rocny jano z hornej stredy doma onanujuci nad vytlackom sme?
Tiez som sa chcel spytat podobnu otazku...  Zdravíčko
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #596 kedy: 09. Február , 2012, 22:35:21 »

aj tie gramaticke chyby. no posobi to strasne vazne a takisto aj tema rozhovorov uplne vymyslena, to je vidiet. hentak sa nikto bezne nerozprava
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #597 kedy: 09. Február , 2012, 22:37:10 »

aj tie gramaticke chyby. no posobi to strasne vazne a takisto aj tema rozhovorov uplne vymyslena, to je vidiet. hentak sa nikto bezne nerozprava
to musel vymysliet nejaky modry koko*t.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #598 kedy: 09. Február , 2012, 22:39:00 »

ja som to pochopil tak ze to mal byt akoze vtip (dost nevydareny)
nechapem ako to niekto mohol co i len nanosekundu povazovat za skutocne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
yeah
Hosť
« Odpoveď #599 kedy: 09. Február , 2012, 23:25:19 »

ja som to pochopil tak ze to mal byt akoze vtip (dost nevydareny)
nechapem ako to niekto mohol co i len nanosekundu povazovat za skutocne  Bavím sa skvele
neslo o to, ci to je prave, ale skor, ze to jednak ani neze neni vtipne, to je na brokovnicu pre toho genia co mu zisla na taka kktina na um  Bavím sa skvele a ze to vobec dotiahol do stadia pisaneho slova Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.