Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 18:37:04
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260065 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #630 kedy: 22. Február , 2012, 13:51:29 »

toto ma inak zaujalo. asi si fakt dam namahu s tymi volebnymi programami:

http://www.menejstatu.sk/parlamentne-volby-2012-a-menej-statu/

keby niekto este nasiel podobnu pracu ku kandidatkam, urcite som zvedavy.
(napr. letom-svetom o prvych 15 menach z kandidatky kazdej strany so sancami na parlament)
sam sa na podobny rozbor chystam, ale neverim, ze k tomu naozaj dojde, rasto vie svoje  No hanbím sa..
« Posledná zmena: 22. Február , 2012, 14:10:56 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #631 kedy: 22. Február , 2012, 14:36:54 »

toto ma inak zaujalo. asi si fakt dam namahu s tymi volebnymi programami:

Az na to, ze v nasich podmienkach su volebne programy len bezcenne platky a este ziadna strana sa nimi po volbach neriadila.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #632 kedy: 22. Február , 2012, 14:49:07 »

toto premietaju na aktualnych predvolebnych mitingoch smeru  :)



pripomina mi zeitgeist  ha ha ha zabudli tam dat Kazimirov graf ako klesla cena plynu, pozabudli na tento historicky moment
btw aby bolo jasno tymto nezlahcujem preslapy tejto vlady
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #633 kedy: 22. Február , 2012, 14:53:30 »

Az na to, ze v nasich podmienkach su volebne programy len bezcenne platky a este ziadna strana sa nimi po volbach neriadila.
praveze treba odlisovat, podla toho rozboru si SaS so svojim planom celkom dala namahu, SDKU o dost menej - hlavne v porovnani s predoslymi volbami.
kto sa na to vysral ale uplne, je Smer a napriklad 99%. Nemilym prekvapkom v tomto ohlade je aj Most.

Z toho priamo vyplyva, ze napriklad Smer a 99% sa ani nemaju coho drzat, cize nemas ani s cim porovnat ich necinnost. V pripade napr. SDKU a SaS mozes robit aspon odpocet a kedze SDKU je u mna dvojka, neriesil som ich. SaS ma celkom pekny ten odpocet.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #634 kedy: 22. Február , 2012, 14:57:02 »

toto premietaju na aktualnych predvolebnych mitingoch smeru  :)




po blade runnerovi moje v poradi druhe oblubene sci-fi
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #635 kedy: 22. Február , 2012, 15:44:19 »

nenapisete mi niekto strucny scenar? nemam v robote jewtube a v teme o cigach uz to moc nezije  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #636 kedy: 22. Február , 2012, 16:38:18 »

asi takto: pravica ciste peklo, smer nebeska hudba, grafy nespochybnitelne a to vsetko v silne dramatickom duchu  Som metlak
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #637 kedy: 22. Február , 2012, 16:59:20 »

hehe, ta nebeska hudba ma presvedcila, doma si to kuknem
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #638 kedy: 23. Február , 2012, 17:26:30 »

http://sksasanka.tumblr.com/

Mile videa.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #639 kedy: 24. Február , 2012, 00:30:13 »



Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #640 kedy: 24. Február , 2012, 01:17:44 »

lol, ja som si v prvej sekunde myslel, ze pocuvam vratnika  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
00:58 "pocuvaj! uz va uz poznam kdo toto koko*t je kery telefonuje. uz je udany na bezpecnost!"
 Bravooo

ale super pocuvanie, konecne ti politici hovoria takou normalnou zrozumitelnou recou a nie ako uplni kok*ti  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Február , 2012, 01:24:03 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #641 kedy: 24. Február , 2012, 01:33:14 »

ale prave mi to doplo. ked niekto beznej sedlaci povie, ze nas fico osral o 2 miliardy na emisiach, tak totalne nechapu o co ide. totalne scifi nemozne, sak o tom v kostole farar nehovorili. no a potom pride nahravka, kde zraz politici nehovoria v oblekoch a krasnych vyrazoch pre kamery politicky korektne veci, ale normalne jak ludia sa medzi sebou rozpravaju, dohaduju, pichaju trochu do chrbtov a tak. a sice nikto uz si neda namahu vyhodnotit o com je rec, ale pocuju, ze politici su odpocuvani a bavia sa takto jak dvaja pubertaci pred mamou, a to sa predsa nema.

nech sa snazim, ako chcem, nevidim tam ziadny seriozny podraz na obcanovi, skor take karierne tahy. no a co, politika je spinava hra, to je jasne davno. na toto obcan zas nejak tragicky nedoplaca.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #642 kedy: 24. Február , 2012, 08:48:08 »

http://www.sme.sk/c/6272743/sulik-sa-poradi-ci-ma-pre-videa-odist-z-kandidatky.html

 Popiskujem si
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #643 kedy: 24. Február , 2012, 09:44:36 »

je pekne, ze sa o tom chce radit. znamena to akurat tolko, ze zvazuje berie do uvahy nazor verejnosti a prospech strany. a dufam, ze zostane. to, ze by podporil vladu bez radicovej, nedokazem vnimat inak, nez plus.  Popiskujem si

btw: celkom by ma zaujimali detaily ako sa mikimu podarilo tak potichu zneskodnit vavrika, ten mal velice naslapnute a potom zrazu uplne zmizol.
« Posledná zmena: 24. Február , 2012, 09:46:05 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #644 kedy: 24. Február , 2012, 09:59:35 »

ja to zatial vidim tak, ze Sulik je zodpovedny za to, ze neinformoval o uplatku, ktory bol jednemu z poslancov ponuknuty a ktory nezobral. hmmm. ak teda na povrch nevyjdu ine veci, tak to pre mna je velmi male proti> btw tiez dufam ze ostane.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.