Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 11:51:37
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259650 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #690 kedy: 25. Február , 2012, 22:24:03 »

Bavili sme sa o myte lenivych grekov? Bavili. Tak co sa montujes do debaty dopici?  Som frajer

Clovekohodina ma vela vyznamov. Inu produktivitu ma napriklad zivnostnik plateny za vykonanu pracu a inu statny uradnik plateny za pevny cas. Zrvonavat produktivitu nemeckeho Turka proti Grekovi, Talianovi, Spanielovi alebo Portugalcovi, to by nedopadlo dobre.

Greci prosto vyuzili stedrost Bruselo a zili si nadlh. Keby sme sa dostali do EU o 10 rokov skor, tak si vsetci statni zamestnanci, dochodci, studenti a spol. vydupu platy ako posledne nasi doktori a teraz by sme tu mali platy ako v Nemecku a demonstracie za ich zachovanie pred definitivnym padom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #691 kedy: 25. Február , 2012, 23:24:02 »

Clovekohodina ma vela vyznamov. Inu produktivitu ma napriklad zivnostnik plateny za vykonanu pracu a inu statny uradnik plateny za pevny cas. Zrvonavat produktivitu nemeckeho Turka proti Grekovi, Talianovi, Spanielovi alebo Portugalcovi, to by nedopadlo dobre.

Greci prosto vyuzili stedrost Bruselo a zili si nadlh. Keby sme sa dostali do EU o 10 rokov skor, tak si vsetci statni zamestnanci, dochodci, studenti a spol. vydupu platy ako posledne nasi doktori a teraz by sme tu mali platy ako v Nemecku a demonstracie za ich zachovanie pred definitivnym padom.
Tak este raz. Reagujem na tento gardeho "citat":

Citácia: garde  Dnes v 06:45:48
Gréci odrbávali Nemcov a Francúzov X rokov a že boli sprostí a že teraz už nebudú, hlavne pri tom ako sa to stalo, by som bol Grékov pustil čo najskôr k vode a presídlil ich všetkých Krétu a odpálil ten ostrov, lebo ten kto mám nulu a nerobí nič nikdy viac ako nulu mať nemôže a bude stále len cucať a cucať....

Prvý bold
: k tomuto som poznamenal historicky fakt, myslim si velmi relevantny a zaujimavy, ak uz sa teda ideme bit do prs ako ti greci odrbali nemcov, treba povedat nielen A, ale aj polstorocie zamlciavane B (s urokmi a rehabilitaciou)

Druhý bold, podciarknuty: pokial ma zrak neklame a nemam este belmo, neskulim a nemam ani iny defekt medzi ocami a mozgom, pise sa tam NIE o vyprodukovani, ale o bohapustom robeni a robeni z grekov ciganov pomaly na urovni opic. Lebo uz mam pocit, ze takuto predstavu maju poniektori pisalci typu garde o greckych ludoch. Tak som ponukol graf a relevantny clanok ako je to vlastne s tym podielom odpracovanych hodin. Igen?

K cervenemu textu sa nema ani zmysel vyjadrovat, je to znoska nezmyslov cloveka vygumovaneho bruselskymi srackami, tak isto ako volakedy delnicka trida vyzbrojena marxistickym ucenim tahala kormidlo dejin kupredu, ni krok spatky v boji proti imperializmu, tak teraz takyto typci vynasaju sudy nad inymi "darmozracskymi" narodmi, ktore okradli dobre dobre nemecke a francuzke banky. chudinky banky  Smútim Smútim Smútim


Nasiel som to interview pre mariabrossa: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/212411058040214/video/
« Posledná zmena: 26. Február , 2012, 01:46:40 od Pablo Woozy » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #692 kedy: 26. Február , 2012, 08:41:42 »

....pablo Ty si fakt nejaká rozpoltená osobnosť a že nereaguješ na mňa Bavím sa skvele ....keď už máš takú prevratnú polročnú skúsenosť tak trebárs rozpíš, že z čoho žije Grécko a nie že napíšeš pomaranče Bavím sa skvele a ešte k tej tvojej usilovnosti grékov

"Greeks worked an average of 1,811 hours per year. The average worker produced around 20 dollars per hour, similar to Spain and slightly more than half of average U.S. worker's hourly output."

....takže aby dosiahli rovnakú vytvorenú hodnotu by mali pracovať raz toľko, alebo zarábať o polovicu menej, keďže takú hodnotu  za rovnaký čas nevytvoria a o to tu ide a to sa im nepáči....

....grécka vláda platila svojich úradníkov, dôchodcov, dotácie podnikateľom a spoločnostiam s cudzích peňazí do takej miery, že si na to začali požičiavať a úver ktorého úroková zaťaženosť prekročila ich HDP, prečo nezatiahli ručnú brzdu Huh!

robili to presne tak ako slovač, jednoducho si doslova vybaví vyšší príjem, oklame budúceho veriteľa

preto sú podľa teba na vine všetci čo boli ochotný požičať za úrok cca 2-3% čo sú historicky najnižšie komerčné úroky, takže nikto ani na nich neryžoval, problémom je objem peňazí ktorý chcú späť, veď gréci im nevedia vrátiť prachy 1:1 dokonca ani 1:0,8 čo by znamenalo stabilizáciu veriteľských krajín a pre toto je Euroval....pre stabilizáciu veriteľov....

....pablo choď si Ty len ešte pekne sadnúť do školských lavíc, lebo história terajšej krizy v grécku sa začína krátko po r. 2002....Ty marxista....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #693 kedy: 26. Február , 2012, 08:43:06 »

....pablo, tip pre teba, jednoducho to ignoruj a vráť sa k psaníčkam o dve či koľko strán vzad a začni odznovu Bavím sa skvele ....
« Posledná zmena: 26. Február , 2012, 08:43:30 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #694 kedy: 26. Február , 2012, 12:32:33 »

Ak by to nahodou po volbach aj preslo, tak hudobna skupina MADUAR je za vodou  Bavím sa skvele

http://kultura.sme.sk/c/6274238/tridsat-percent-slovenskej-hudby-v-radiach-please-no.html


EDIT: pre tych co nepoznaju MADUAR

EDIT2: aj martin kittner
« Posledná zmena: 26. Február , 2012, 12:40:01 od hate_me » Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
yeah
Hosť
« Odpoveď #695 kedy: 26. Február , 2012, 13:38:55 »

....pablo Ty si fakt nejaká rozpoltená osobnosť a že nereaguješ na mňa Bavím sa skvele ....keď už máš takú prevratnú polročnú skúsenosť tak trebárs rozpíš, že z čoho žije Grécko a nie že napíšeš pomaranče Bavím sa skvele a ešte k tej tvojej usilovnosti grékov

"Greeks worked an average of 1,811 hours per year. The average worker produced around 20 dollars per hour, similar to Spain and slightly more than half of average U.S. worker's hourly output."

....takže aby dosiahli rovnakú vytvorenú hodnotu by mali pracovať raz toľko, alebo zarábať o polovicu menej, keďže takú hodnotu  za rovnaký čas nevytvoria a o to tu ide a to sa im nepáči....

....grécka vláda platila svojich úradníkov, dôchodcov, dotácie podnikateľom a spoločnostiam s cudzích peňazí do takej miery, že si na to začali požičiavať a úver ktorého úroková zaťaženosť prekročila ich HDP, prečo nezatiahli ručnú brzdu Huh!

robili to presne tak ako slovač, jednoducho si doslova vybaví vyšší príjem, oklame budúceho veriteľa

preto sú podľa teba na vine všetci čo boli ochotný požičať za úrok cca 2-3% čo sú historicky najnižšie komerčné úroky, takže nikto ani na nich neryžoval, problémom je objem peňazí ktorý chcú späť, veď gréci im nevedia vrátiť prachy 1:1 dokonca ani 1:0,8 čo by znamenalo stabilizáciu veriteľských krajín a pre toto je Euroval....pre stabilizáciu veriteľov....

....pablo choď si Ty len ešte pekne sadnúť do školských lavíc, lebo história terajšej krizy v grécku sa začína krátko po r. 2002....Ty marxista....
tvoje rečičky su pre mňa iba take malééé báááu
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #696 kedy: 26. Február , 2012, 14:17:16 »

tvoje rečičky su pre mňa iba take malééé báááu

....lenže to nie sú moje rečičky, nie sú to ani psaníčka z nového času, je to realita ktorú odmietaš akceptovať, po nete sú o tom kvantá odborných článkov....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #697 kedy: 26. Február , 2012, 14:21:27 »

....lenže to nie sú moje rečičky, nie sú to ani psaníčka z nového času, je to realita ktorú odmietaš akceptovať, po nete sú o tom kvantá odborných článkov....
ja som realita
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #698 kedy: 26. Február , 2012, 14:55:25 »

chalani jebte na to, radsej mi poradte video toho typka co psychologiou ojebal predavajucich a kupil si zlate hodinky a pod. Bolo to take video, kde chodil po obchodoch a kupoval a neplatil Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #699 kedy: 26. Február , 2012, 15:00:08 »

chalani jebte na to, radsej mi poradte video toho typka co psychologiou ojebal predavajucich a kupil si zlate hodinky a pod. Bolo to take video, kde chodil po obchodoch a kupoval a neplatil Bavím sa skvele

uz som nasiel Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #700 kedy: 26. Február , 2012, 15:23:47 »

uz som nasiel Bavím sa skvele

tak mi posli link  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 26. Február , 2012, 15:29:42 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #701 kedy: 26. Február , 2012, 15:56:10 »

Ak by to nahodou po volbach aj preslo, tak hudobna skupina MADUAR je za vodou  Bavím sa skvele

http://kultura.sme.sk/c/6274238/tridsat-percent-slovenskej-hudby-v-radiach-please-no.html


EDIT: pre tych co nepoznaju MADUAR

EDIT2: aj martin kittner

Ruku na srdce: To, čím nás denne kŕmia naše komerčné rádiá je naozaj lepšia hudba Huh!
A SRO a Hey hrajú iba takéto zloby Huh!
Myslím, že vás všetkých by potešilo, keby občas bolo v rádiu to, čo vešiate ma majspejs.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #702 kedy: 26. Február , 2012, 16:10:25 »

tak mi posli link  Bavím sa skvele

Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #703 kedy: 26. Február , 2012, 16:12:38 »

Ruku na srdce: To, čím nás denne kŕmia naše komerčné rádiá je naozaj lepšia hudba Huh!
A SRO a Hey hrajú iba takéto zloby Huh!
Myslím, že vás všetkých by potešilo, keby občas bolo v rádiu to, čo vešiate ma majspejs.

Ruku na srdce, je vlastne niekto odkazany pocuvat radio? Myslim seriozne si doma pustit radio a seriozne ho pocuvat... Nielen v aute alebo nanutene v kancelarii v robote. Ja som radio aktivne nepocuval asi minimalne 15 rokov a ani nikdy nebudem.  :)
« Posledná zmena: 26. Február , 2012, 16:12:57 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #704 kedy: 26. Február , 2012, 16:16:32 »

Ruku na srdce: To, čím nás denne kŕmia naše komerčné rádiá je naozaj lepšia hudba Huh!
A SRO a Hey hrajú iba takéto zloby Huh!
Myslím, že vás všetkých by potešilo, keby občas bolo v rádiu to, čo vešiate ma majspejs.

presne tak, Hugs & kittner je p*čovina na n-tu ale konretne hentu verziu od maduaru som mal rad ako maly. teraz, ked sa pozeram na ten klip, tak to nemam rad asi uz  Bavím sa skvele ale hudobne je to dobre, aj ked original je afric simone, cize... ale isto by tie radia nehravali maduar...kapiel je na SK dost

Ruku na srdce, je vlastne niekto odkazany pocuvat radio? Myslim seriozne si doma pustit radio a seriozne ho pocuvat... Nielen v aute alebo nanutene v kancelarii v robote. Ja som radio aktivne nepocuval asi minimalne 15 rokov a ani nikdy nebudem.  :)

preco SRO je napriklad dobre. neni odveci si sem tam pustit hocijake radio
Zaznamenané

Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 23 otázok.