Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 21:55:03
Strán: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259685 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #780 kedy: 06. Marec , 2012, 11:33:19 »

mario, ked ti poviem, ze puskarova tam pri tych troch vyzerala ako inteligentna osoba s velkym prehladom, asi ti dojde, ze to fakt nestoji za to
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #781 kedy: 06. Marec , 2012, 11:35:53 »

 Bavím sa skvele ved ja chapem, sam som videl debatu kde bola galosa z nas kraj, puskar ( nehorazne vymleto na mna posobil, inac puskarovej brat. Neveril som mu ani slovo ). Potom Kral zo strany zelenych, rozpraval najviac rozumne, ale co z toho. a potom sportovec zo zdruzenia obcanov slovenska, co chcel vsade postavit sportoviska. Na 100% bol za komunizmu na oddeleni sportu Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #782 kedy: 06. Marec , 2012, 14:43:11 »

Beblavy aj Zitnanska medzi nich urcite patria.

Zitnanska mi bohuzial pride ako dalsi klon neschopnej Radicovej, len ako volebny tah. Ako ministerka spravodlivosti okrem tahanic s Harabinom neporiesila v podstate nic.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #783 kedy: 06. Marec , 2012, 14:47:26 »

Ako ministerka spravodlivosti okrem tahanic s Harabinom neporiesila v podstate nic.
priznavam sa bez mucenia, ze som tomu moc pozornosti nevenoval. pripadalo mi, ze tahanice s harabinom boli dosledkom nejakeho vacsieho upratovania v justicii...

ale tvoja verzia mi pride pravdepodobnejsia, nakolko zenske v politike su (a zvlast u nas) totalne neschopne.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #784 kedy: 06. Marec , 2012, 14:47:54 »

Zitnanska mi bohuzial pride ako dalsi klon neschopnej Radicovej, len ako volebny tah. Ako ministerka spravodlivosti okrem tahanic s Harabinom neporiesila v podstate nic.

Ale poriesila :), pozri si napriklad tu :

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Kontakty/Telefonny-zoznam-zamestnancov.aspx

Sekcia strategie a rozvoja informacnych technologii, dalej nebudem pokracovat ...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #785 kedy: 06. Marec , 2012, 14:51:10 »

Ale poriesila :), pozri si napriklad tu :

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Kontakty/Telefonny-zoznam-zamestnancov.aspx

Sekcia strategie a rozvoja informacnych technologii, dalej nebudem pokracovat ...

Tak aj rodine treba dat sancu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #786 kedy: 06. Marec , 2012, 14:53:18 »

Tak aj rodine treba dat sancu.  Bavím sa skvele

Smutne na celej tej situacii je to ze ozaj nie je koho volit (osobne ma uz nebavi volit najmensie mozne zlo) a to ze ludia su uz casto znechuteni z toho co sa deje (samozrejme okrem vernych Ficovolicov ktorym proste nic nevysvetlis, to je presne to iste ako ked sa uplne bez rozmyslania volil Meciar).
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #787 kedy: 06. Marec , 2012, 14:56:03 »

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Kontakty/Telefonny-zoznam-zamestnancov.aspx
Sekcia strategie a rozvoja informacnych technologii, dalej nebudem pokracovat ...
odbor, nie sekcia...
a vies k tomu povedat aj nieco viac? lebo takto si mozeme domyslat kadeco.

ale este by som jej to odpustil, ak Thora na oddelenie milosti dala tiez ona  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #788 kedy: 06. Marec , 2012, 14:56:38 »

Hej, je to tak ako vravis, ja to este skusim so SASkou, aj ked s privretymi oboma ocami. Inak som aj rozmyslal, ze just to naschval dam Ficovi, nech ma co najviac a nech si co najviac natrieska papulu, bude mat teraz velmi tazke obdobie a Slovac potrebuje dostat poriadne po hlave. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #789 kedy: 06. Marec , 2012, 14:58:00 »

Hej, je to tak ako vravis, ja to este skusim so SASkou, aj ked s privretymi oboma ocami. Inak som aj rozmyslal, ze just to naschval dam Ficovi, nech ma co najviac a nech si co najviac natrieska papulu, bude mat teraz velmi tazke obdobie a Slovac potrebuje dostat poriadne po hlave. Bavím sa skvele

myslis ze sa niekto pouci aj keby to tu cele krachlo?
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #790 kedy: 06. Marec , 2012, 14:58:59 »

myslis ze sa niekto pouci aj keby to tu cele krachlo?

Neviem, ale aspon by som mal dobry pocit, ze idioti sa viac trapia.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #791 kedy: 06. Marec , 2012, 15:00:25 »

Inak som aj rozmyslal, ze just to naschval dam Ficovi, nech ma co najviac a nech si co najviac natrieska papulu, bude mat teraz velmi tazke obdobie a Slovac potrebuje dostat poriadne po hlave. Bavím sa skvele
to su kokotiny, ktorym snad sam neveris  Nechajte ma vydýchať
slovac si vobec nic nenatrieska, polovici naroda dodnes nedoslo, ze meciar je mafian a zlodej a ze fico je totalny babrak, ved sa pozri len na slotu. ze taky primitivny koko*t je vobec v politike, vypoveda nieco o kvalite rozhodnuti elektoratu v SR.

nehovoriac o tom, ze fico je zivotom skoleny zasivac, takze vobec nebude mat problem dalsie styri roky neurobit ani hovno, pripadne posrat fungujuce a potom sa vyhovorit na vsetky mozne externality, z ktorych si uz teraz moze vyberat... a jeho volici mu to zase komplet zozeru

NAVYSE, 50% urcite mat nebude, takze niekoho si k sebe bude musiet vziat, co bude takmer isto kdh a/alebo 99% ktori aicky prijmu rolu dalsieho ciela vyhovoriek
« Posledná zmena: 06. Marec , 2012, 15:01:43 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #792 kedy: 06. Marec , 2012, 15:01:00 »

odbor, nie sekcia...
a vies k tomu povedat aj nieco viac? lebo takto si mozeme domyslat kadeco.

ale este by som jej to odpustil, ak Thora na oddelenie milosti dala tiez ona  Bavím sa skvele

Nemozem nic viac (a to nechcem hrat tajomneho, proste sa to nehodi vypisovat na webe).

V skratke, dlhe roky som volil SKDU a vobec sa za to nehanbim (ano, Branko to su tie "modre hovna" ktore tak nenavidis), ale uz ich volit asi nikdy nebudem, definitivne som sa rozhodol po tej Dzurindovej tlacovke kde sa snazil vsemozne obhajovat, akurat ze nekonecne klamal vsetkym do ksichtu a nemal ziadne argumenty, to je proste smutne ako dopadol (a zaroven aj cela strana nech sa snazia akokolvek), vysledky vo volbach budu asi dost biedne.

Hej, je to tak ako vravis, ja to este skusim so SASkou, aj ked s privretymi oboma ocami. Inak som aj rozmyslal, ze just to naschval dam Ficovi, nech ma co najviac a nech si co najviac natrieska papulu, bude mat teraz velmi tazke obdobie a Slovac potrebuje dostat poriadne po hlave. Bavím sa skvele

Toto je tiez dobry napad, kludne nech ma ten "cestny pan doktor" co najviac hlasov, som zvedavy ako s tou bandou amaterov bude vladnut a dokedy sa bude vyhovarat ze za vsetko moze "pravicovy zlepenec" (do pici, to co je ze "zlepenec" , to ked pocujem tak by som vrazdil, lebo ta spolocna akciovka zlodejov Smer+SNS+HZDS zlepenec nebol?)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #793 kedy: 06. Marec , 2012, 15:02:54 »

....prečo by mali byť Bugárovci pomätenci Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #794 kedy: 06. Marec , 2012, 15:03:51 »


nehovoriac o tom, ze fico je zivotom skoleny zasivac, takze vobec nebude mat problem dalsie styri roky neurobit ani hovno, pripadne posrat fungujuce a potom sa vyhovorit na vsetky mozne externality, z ktorych si uz teraz moze vyberat... a jeho volici mu to zase komplet zozeru


Ako sa to vezme, myslim si, ze ho caka aj tak osud Meciara postupne a teraz ma mozno poslednu velku sancu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.