Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 12:35:48
Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259654 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #795 kedy: 06. Marec , 2012, 15:05:18 »

Nemozem nic viac (a to nechcem hrat tajomneho, proste sa to nehodi vypisovat na webe).
to co je za hovadinu. co sa nehodi? su to verejne cinne osoby? su. je tam podozrenie z rodinkarstva? viac, nez silne. neviem ake dalsie dovody na poskytnutie dalsich info chces...

a za zlepenec sa nejeduj, ja som sa jedoval tiez a potom som si uvedomil, ze ten termin sa pouzival uz od 1998 na vsetky koalicie, ktore tu boli  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #796 kedy: 06. Marec , 2012, 15:07:35 »

Ako sa to vezme, myslim si, ze ho caka aj tak osud Meciara postupne a teraz ma mozno poslednu velku sancu.
meciar mal podstatne vyssi vekovy priemer elektoratu a bolo celkom dobre postupom casu badatelne, ako "rubu v jeho lese". a vobec - tu sa aj tak bavime iba o tom, ako posilnit opoziciu. na pravicovu koaliciu si tu snad nikto nerobi nadeje.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #797 kedy: 06. Marec , 2012, 15:08:40 »

zial vela ludi tu nerozumie zakladnym zakonitostiam ako veci funguju, takze tazko no ... aj keby to tu poslo do krachu, tak potom pride nejaky dalsi hulvat s podobnymi teoriami a slubmi a je to tam!

kazdy narod ma taku vladu, aku si zasluzi.
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #798 kedy: 06. Marec , 2012, 15:09:11 »

to co je za hovadinu. co sa nehodi? su to verejne cinne osoby? su. je tam podozrenie z rodinkarstva? viac, nez silne. neviem ake dalsie dovody na poskytnutie dalsich info chces...

a za zlepenec sa nejeduj, ja som sa jedoval tiez a potom som si uvedomil, ze ten termin sa pouzival uz od 1998 na vsetky koalicie, ktore tu boli  Som frajer

A este ma niekto uda za ohovaranie :) .Rodinkarstvo tu bolo vzdy a asi aj vzdy zostane, to ma trapi minimalne. Po volbach sa opat vsetci v statnej sprave vymenia, som zvedavy akych polodementov najde Fico, kedze realne nema moc sikovnych ludi (panaka na podpisovanie zmluv a schvalovanie faktur ale najde jednoducho).
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #799 kedy: 06. Marec , 2012, 15:09:21 »

....prečo by mali byť Bugárovci pomätenci Huh! ....
lebo sa tu snazia svoju promensinovu politiku prezentovat ako nieco, co ma pomoct celemu slovensku a pritom na tie zasadne otazky nemaju vobec ziadne riesenia. znovu chcu len posilnovat stat, dotovat, podporovat a podobne picoviny. to nie su ziadne koncepcne riesenia co oni ponukaju a jak sa nam zlepsia vztahy s madarskom vdaka nim, mozem mat v sucasnosti uplne v pici.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #800 kedy: 06. Marec , 2012, 15:10:13 »


kazdy narod ma taku vladu, aku si zasluzi.

Smutne je ze musim suhlasit, normalne zacinam uvazovat ze z tohto statu odidem prec.
Gasparovic nie je moj prezident a Ficobanda nebude moja vlada.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #801 kedy: 06. Marec , 2012, 15:15:32 »

Smutne je ze musim suhlasit, normalne zacinam uvazovat ze z tohto statu odidem prec.
Gasparovic nie je moj prezident a Ficobanda nebude moja vlada.

Celkovo, voci comu co reprezentuje statnost SR mozes mat uctu?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #802 kedy: 06. Marec , 2012, 15:16:08 »

....akú promenšinovú politiku Huh! podľa mňa ten projekt ktorý vyskúšali na Martine transparent&won a ide ten vzor preberať Wiedeň by mohol byť riešením....podľa mňa tam jasne ukázali, že je cesta, len všetci zainteresovaný musia chcieť....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #803 kedy: 06. Marec , 2012, 15:16:40 »

Celkovo, voci comu co reprezentuje statnost SR mozes mat uctu?

Fakt sme taka banda dementov ktora uveri tomu co ten klamar Fico natrepe do medii?
To je velmi smutne.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #804 kedy: 06. Marec , 2012, 15:17:56 »

Fakt sme taka banda dementov ktora uveri tomu co ten klamar Fico natrepe do medii?

Ano, sme narod dementov. Ja som na to uz dosiel davno a aspon ma to uz nerozculuje. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #805 kedy: 06. Marec , 2012, 15:28:22 »

....akú promenšinovú politiku Huh! podľa mňa ten projekt ktorý vyskúšali na Martine transparent&won a ide ten vzor preberať Wiedeň by mohol byť riešením....podľa mňa tam jasne ukázali, že je cesta, len všetci zainteresovaný musia chcieť....
zaujimavy projekt, ale nevidim to ako ziadnu zaruku, ze nieco podobne implementuju v celostatnej skale. ostatne, keby chceli, mohli to mat aspon vo volebnom programe, ale nepamatam si, ze by tam o tom bola zmienka (ano, cital som ho). a na takejto lokalnej urovni to moc s parlamentnymi volbami nesuvisi.

zato tam mali kopec socanskych dristov, ktore isli ruka v ruke s ich vyjadreniami, ked sa v parlamente recnilo na temu euroval. skratka neverim, ze most hid maju schopnost usetrit rozpocet (a teda nase peniaze a teda zvysit nasu zivotnu uroven). ale stale je to aj z mojho pohladu jedna z tych normalnejsich volieb...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #806 kedy: 06. Marec , 2012, 15:39:56 »

....volebný program Bavím sa skvele keby tak 20% z neho dodržali strany tak by to inak vyzeralo, a štát by nebol v troskách....ale máš pravdu garantovať ani jedna zo strán nevie nič....opozícia a koalícia by mali začať prestať v prvom rade kydať a konečne začať hájiť záujmy štátu ľudu....kua lebo čím viac bude v štátnej kase, tým viac bude pre každého....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #807 kedy: 06. Marec , 2012, 15:42:01 »

....volebný program Bavím sa skvele keby tak 20% z neho dodržali strany tak by to inak vyzeralo, a štát by nebol v troskách....ale máš pravdu garantovať ani jedna zo strán nevie nič....opozícia a koalícia by mali začať prestať v prvom rade kydať a konečne začať hájiť záujmy štátu ľudu....kua lebo čím viac bude v štátnej kase, tým viac bude pre každého....

Nie je dolezite aby "bolo pre kazdeho" , dolezite je aby "bolo pre par vyvolenych"
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #808 kedy: 06. Marec , 2012, 16:01:29 »

Fakt sme taka banda dementov ktora uveri tomu co ten klamar Fico natrepe do medii?
ho ho ho.. tu sa k tomu verejne priznal iba jeden clen fora  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #809 kedy: 06. Marec , 2012, 17:01:08 »

ja verim ze teda Fico sa do tej koalicie dostane.. a aj mu to vyslovene prajem (v zlom samozrejme) aby si to zas skusil a verim ze opozicia mu bude robit rovnake veci a populisticke kktiny ako on tu stvaral cele toto volebne obdobie..  sa na to pozrieme ci nezvysi dane teda:)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.