Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 15:58:16
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259769 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #915 kedy: 11. Marec , 2012, 12:15:37 »

a ty si myslíš, že oni ten servis budú robiť zadarmo?  ?§!.
naozaj si tak hlupy alebo sa len robis? SAK TO SU TIE "SPLATKY" Si píš!!!! TO JE SERVIS, KTORY NIE JE ZADARMO, A KTORY BY SME ZAPLATILI TAK, CI ONAK, MIMO ZMLUVY ZA VIACEJ PENAZI S PRENAJMOM TECHNIKY ZA VIACEJ PENAZI ATD..Nehovoriac o tom, ze po 30 rokoch to musia statu odovzdat v takom stave, v akom bola po vybudovani! Ved ked sa chcem k niecomu vyjadrit tak si nastudujem fakty nie?

howgh  Zdravíčko
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 12:17:50 od midlo » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #916 kedy: 11. Marec , 2012, 12:22:19 »

....tie splátky sú splácaním investíčného úveru, druhý bod

Vo všeobecnosti PPP projekty charakterizuje hlavne:

Trvanie spolupráce - relatívne dlhodobá spolupráca verejnoprávneho a súkromného partnera pri rôznych fázach projektu (plánovanie, výstavba, prevádzka a pod.)

Spôsob financovania projektu – čiastočne alebo celkovo financuje súkromný partner, niekedy aj rozdelením zdrojov financovania medzi súkromným a verejnoprávnym subjektom

Úloha prevádzkovateľa – prevádzkovateľ má dôležitú úlohu v procese a zúčastňuje sa viacerých fáz projektu (plánovanie, návrh, vyhotovenie, prevádzka, financovanie a pod.)

Úloha verejnoprávneho partnera – sústredí sa hlavne na definovanie cieľov a účelu projektu (potreba občanov, verejnoprávny záujem, kvalita poskytovaných služieb, cena) a dohliada nad dodržiavaním spĺňania stanovených cieľov a účelu

Rozdelenie rizík – riziká spojené s vyhotovením a prevádzkou PPP projektu sú rozdelené medzi verejnoprávneho a súkromného partnera. Súkromný partner väčšinou preberá na seba riziká, ktoré by pri klasickej forme verejného obstarávania niesol štát. Rozdelenie rizík sa určuje individuálne pri každom projekte podľa možnosti súkromného a verejnoprávneho partnera kontrolovať a vyrovnať sa s daným rizikom najefektívnejšie.


Zaplatili sme Skytool, platíme NDS splatíme úver vrátane nadhodených úrokov, platíme mýto za to že sa vozíme na tých smiešnych diaľniciach, takýto je môj pohľad....

....ale môžeš tuto kľudne rozviesť aká časť tých splátok zrealizovaných PPP projektov je myslená ako servis, veta že tomu nerozumiem, nevidím nie je argument, preto si prosím podložiť to čo tvrdíš....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #917 kedy: 11. Marec , 2012, 12:25:37 »

Sak Kosice nahodou celkom fajn tradicne. :) Inak ale vychod je riadny pruser. Plus horna Nitra a Kysuce uz tradicne skoruju.  Bavím sa skvele

http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab2_Pv_O101.html - V BA Smer nad 30%

Mna zaujal okres povedla BA http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab2_Pv_O201.html - Most 44% a SMK 40%. V podstate Orban nam rozhodol volby, ked vybojoval v madarskej TV pre SMK 4% a tie odovzdal Ficovi.

Za moj okres som celkom spokojny vzhladom na celkove vysledky http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab2_Pv_O703.html

Uvidime, co bude.

PS: Nepochopil som tu tancovacku v centrale SaS. Oni sa tam z toho vysledku radovali viac ako Smeraci.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #918 kedy: 11. Marec , 2012, 12:28:06 »

strasne lubim tieto tvoje vyhlasenia  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #919 kedy: 11. Marec , 2012, 12:39:48 »

Spôsob financovania projektu – čiastočne alebo celkovo financuje súkromný partner, niekedy aj rozdelením zdrojov financovania medzi súkromným a verejnoprávnym subjektom

....nehovoriac o tom, že koho ryža to bude, ale každý si môže domyslieť, že kto zo súkromného sektora vie vytlačiť taký objem financií....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #920 kedy: 11. Marec , 2012, 13:21:09 »

strasne lubim tieto tvoje vyhlasenia  ha ha ha

Aj ja Ťa mám veľmo rád  Cmuk chlapci

PS: Podla tej vichrice vonku a snezenia tu mame pravdepodobne posledny mozny prasan sezony. Dufajme.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #921 kedy: 11. Marec , 2012, 13:27:49 »

mne najviac na celych volbach zarezonovalo pecene prasa v centrale krestanov pocas postu  Bavím sa skvele

a samozrejme, vsetky ti FB posty, ako kazdy meni obcianstvo a odchadza. no ved kludne, myslim ze nik to ziadneho obcana na silu nedrzi.
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 13:28:37 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #922 kedy: 11. Marec , 2012, 13:35:41 »

nedopadlo to dobre, ale dufam naozaj, ze sa s nim nikto nespoji. Nech si to odserie pekne sam a som celkom zvedavy ako bude znasat to monitorovanie opoziciou na cele s matovicom  Bavím sa skvele ale SMER vyhral v kazdom okrsku asi, co som bajocko a nahodne pozrel. milion ludi je milion ludi - uvidime. Skoda no, cakal som ze vladu nezostavi..
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #923 kedy: 11. Marec , 2012, 13:39:20 »

a co si cakal? ze vladu bude zostavovat ta, ktora pred rokom a pol padla len a len vlastnym zavinenim?  naivne Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #924 kedy: 11. Marec , 2012, 13:48:25 »

takze ty si hned cakal vyhru smeru ? No osobne za seba som cakal, ze na to percenta mat nebude  Popiskujem si verim, ze som nebol sam. To ze vyhra volby ano, ale to zostavenie som dufal, ze nie. Nuz, uvidime
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #925 kedy: 11. Marec , 2012, 13:51:00 »

Aj ja Ťa mám veľmo rád  Cmuk chlapci

PS: Podla tej vichrice vonku a snezenia tu mame pravdepodobne posledny mozny prasan sezony. Dufajme.

po vichrici nie je az taky dobry, ale lepsie ako nic. velmi sa rozmlati struktura vlociek a su velmi ubite. ale samozrejme lepsie ako nic  :) budem drzat palce
Zaznamenané

o-yep sro
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #926 kedy: 11. Marec , 2012, 13:51:13 »

ja som to nejak moc nesledoval, ale podla prieskumov bol smer vzdy na prvom mieste nie? vzdy s vyraznym naskokom.

ziadne zazraky sa nekonaju, nikde na svete
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #927 kedy: 11. Marec , 2012, 14:01:50 »

jasne bol, ale v kutiku duse aj tu sme dufali, ze to nezostavi. Sak mozno, ze to nebude az take zle - ktovie, potom mu zatlieskam :)
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #928 kedy: 11. Marec , 2012, 14:02:10 »

zazraky sa budu diat až teraz , neviem či si to niekto uvedomuje ale Fico bol jediný čo osobne prišiel do bytu gorily , takže možme čakat druhy mečiarizmus
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #929 kedy: 11. Marec , 2012, 14:09:10 »

zazraky sa budu diat až teraz , neviem či si to niekto uvedomuje ale Fico bol jediný čo osobne prišiel do bytu gorily , takže možme čakat druhy mečiarizmus

Sulik bol viackrat osobne u Kocnera (mala gorila?), aby mi porozpraval, co nove v politike.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.