Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 16:22:00
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259772 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #930 kedy: 11. Marec , 2012, 14:14:35 »

verejnost je nasrana uz teraz, bude si davat pozor isto Zdravíčko
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #931 kedy: 11. Marec , 2012, 14:29:31 »

....to je veľmi naívna myšlienka....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #932 kedy: 11. Marec , 2012, 15:09:58 »

verejnost je nasrana uz teraz, bude si davat pozor isto Zdravíčko

Ktora verejnost? Bavím sa skvele


« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 15:10:46 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #933 kedy: 11. Marec , 2012, 15:47:10 »

Ja suhlasim s Misom.
Uplne tu niektorym jebe a mam pocit, ze ich prispevky su tu len preto, aby si vzajomne potlapkali po pleci s tou ostatnou smutnou bandou placucou, ako teraz bude napicu, ako zle a ako biedne, ako keby tu mal byt Fico az do konca smrti vasich deti.  Bavím sa skvele

Kludne sa vsetci spakujte a palte uz dnes do pice, kde vam budu nosit pecene svine na zlatych podnosoch a zlate gitary s vlhkymi kurvami k tomu.

Ak ste vsetci tak zavisli na politike a doslova cakate, ze vam niektory politik da pracu, dochodok, postara sa o vase deti a neviem co vsetko, tak ste uplni, hlupi, naivni a neviem este aki kok*ti. Ci naco cakate ? Spravte si zivnosti a zacnite makat na sebe. CEST VYNIMKAM Si píš!!!

Semish a nieco pre teba - aby si vedel, nefandim ani Ficovi, ani Slotovi, ani nikomu. Ja mam celu politiku v pici, pretoze len ma jebe a nebudem podporovat nejakych curakov, ktorym platim dane a od rozjebanych ciest po rozjebane charaktery nemaju co ponuknut. Ak chces, tak chod prec uz dnes, pekne ta prosim a takisto aj vsetkych, co tu dnes picovali. Prosim vas, odidte, zhasnite si svetielka, vypnite istice a dovi. Som fakt velmi zvedavy, ak Fico spravi nieco pozitivne, ci sa tu bude o tom pisat, alebo sa len tichucko stiahnete do kutov. Kolko picovin narobila cela SDKU a nikto nic. Som rad, ze su v pici a bol by som radsej, ak by neexistovali.

Posledna veta: Tvoj uspech a tvoje stastie zavisi od teba sameho. Ale to uz vies.  Na zdravie!

Pekny den v tejto teme.
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 15:48:11 od Branko » Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #934 kedy: 11. Marec , 2012, 15:51:39 »

Ak ste vsetci tak zavisli na politike a doslova cakate, ze vam niektory politik da pracu, dochodok, postara sa o vase deti a neviem co vsetko, tak ste uplni, hlupi, naivni a neviem este aki kok*ti. Ci naco cakate ? Spravte si zivnosti a zacnite makat na sebe. CEST VYNIMKAM Si píš!!!


Posledna veta: Tvoj uspech a tvoje stastie zavisi od teba sameho. Ale to uz vies.  Na zdravie!


uplne mimo branko..

to co si napisal je presne dovod preco by si mal byt sklamany z vysledku. pretoze vlastny uspech, podnikatelske prostredie a nespoliehanie sa na stat su devizy najviac SAS a najmenej SMERu a kebyze si si precital volebne programy a ideologiu stran by si to musel vediet.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #935 kedy: 11. Marec , 2012, 16:01:46 »

napisal to pekne a o to je smutnejsie ze po takych postojoch doda ze ma celu politiku v pici a nezaujima sa o nu. pretoze kebyze sa zaujima tak by nieco mohol spravit a podporit presne tie strany ktore maju rovnake postoje ako on a zlepsit tym vyhliadky do buducnosti.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #936 kedy: 11. Marec , 2012, 16:19:58 »

Branko a kde som napisal ze idem niekam prec? Napisal som ze nad tym uvazujem (zvazoval som to viac krat, ci za Meciara, Fica, Dzurindu), dokonca som uz aj zil v zahranici, cestujem celkom dost a nie som tak naivny aby som si myslel ze niekde inde to bude az tak vyrazne lepsie.
Rozpravas stale o tom aka je EU napicu, ale to ze si mozes ist obzriet gitarky do Londyna bez toho aby si si musel vybavovat viza, alebo aby si si mohol nieco kupit trebars vo Viedni bez toho aby si musel ist do banky a menit prachy, to sa ti paci.
Pises o modrych hovnach, viac krat si prejavil obdiv k Slotovi alebo Ficovi a potom zajebes ze mas vsetkych v pici.

Necakam od ziadneho politika aby mi dal pracu, ani aby sa o mne nejako postaral, viem sa o seba postarat aj sam a dokonca nepotrebujem ani ziadnu zivnost (to ma akoze nieco riesit?).

Ved ty si ten co vecne narieka, ako je vsetko zle , ako vlada vsetko posrala , ako je vsetko drahe, preco sa nezbalis ty a nejdem trebars do USA ako si planoval?

 
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 16:30:36 od Semish » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #937 kedy: 11. Marec , 2012, 16:37:34 »

napisal to pekne a o to je smutnejsie ze po takych postojoch doda ze ma celu politiku v pici a nezaujima sa o nu. pretoze kebyze sa zaujima tak by nieco mohol spravit a podporit presne tie strany ktore maju rovnake postoje ako on a zlepsit tym vyhliadky do buducnosti.
Nebud naivny, ze politici nieco zmenia.
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #938 kedy: 11. Marec , 2012, 16:39:35 »

Nebud naivny, ze politici nieco zmenia.
tvoja naivita ze vsetci su rovnaki je ovela nebezpecnejsia.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #939 kedy: 11. Marec , 2012, 16:40:18 »


Ak ste vsetci tak zavisli na politike a doslova cakate, ze vam niektory politik da pracu, dochodok, postara sa o vase deti a neviem co vsetko, tak ste uplni, hlupi, naivni a neviem este aki kok*ti.
myslim, ze si prave definoval volicov smeru  Bavím sa skvele

Ja mam celu politiku v pici
keby si mal, tak sem nenapises taku plachtu

Semish a nieco pre teba - aby si vedel, nefandim ani Ficovi, ani Slotovi, ani nikomu.
este ked padala vlada, tak si tu vykresloval pana premiera Fica ako jedinu spravnu volbu pre cervene zajtrajsky.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #940 kedy: 11. Marec , 2012, 16:40:39 »

tvoja naivita ze vsetci su rovnaki je ovela nebezpecnejsia.
a ne ? co sa zmenilo ? za 22 rokov ? ha ?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #941 kedy: 11. Marec , 2012, 16:42:16 »

a ne ? co sa zmenilo ? za 22 rokov ? ha ?
pocuj, ze teba taky fuzaty pan prave pustil z pivnice?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 16:42:33 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #942 kedy: 11. Marec , 2012, 16:52:30 »

Semish na hrad.  Som frajer

Aj s Rastom.  Na zdravie!

Ako vzdy, opat ZIADEN argument.
Pici Brano, s tebou sa neda ani pohadat, len si melies svoje nezmysly bez akychkolvek argumentov.

A inak ja neodsudzujem volicov Smeru za ich presvedcenie, to im nikto nemoze zobrat ani ich za to odsudzovat, proste je to ich nazor.
Mam len obrovsky osobny problem s tou pseudostranou.
Napriklad ma vytocil Ficov billboard kde machruje ze : takto sa maju stavat cesty: 46 km dialnice za 2 roky Si píš!!!
To ze slubil dialnicu do Kosic ktora mala byt hotova uz niekedy 2009, to ze kolko tych 46 km dialnice vlastne stalo , to uz nespomenul.

Asi si najdem informacie o tom akym tempom a za ake peniaze sa stavili dialnice napriklad v Chorvatsku ...
« Posledná zmena: 11. Marec , 2012, 16:53:47 od Semish » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #943 kedy: 11. Marec , 2012, 16:58:45 »

Ako vzdy, opat ZIADEN argument.
Pici Brano, s tebou sa neda ani pohadat, len si melies svoje nezmysly bez akychkolvek argumentov.

Pici semish, aky chces argument ?

Poslednu dobu sa dost smejem na takych vyrokoch, ze "Moja kamaratka robila pri (dosad si meno hocijakeho politika) a vie, aky je fas/dobrak." a podobne zvasty. Nikto z nas ani netusi, co sa vsetko deje (ANI JA) a vacsina tu napisaneho je len precitany bulvar a opat publikovany. Takisto sa da najebat na SDKU jak aj na Fica a na hociktoru stranu. Ak uz mam podporit politika a nejaku stranu, tak toho, kto podporuje malych a strednych podnikatelov/zivnostnikov, ale opat sa mozme bavit na temu "sluby".
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #944 kedy: 11. Marec , 2012, 17:16:44 »

to čo tu čítam je hrozné
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.