Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 08:47:36
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260034 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1005 kedy: 15. Marec , 2012, 14:19:50 »

V Amerike uz natlacili opat dost penazi?  Bavím sa skvele
Asi si nepamätáš na Československú infláciu: Oficiálny kurz nemeckej Marky bol 5 Kčs, ale predávala sa za 25. Tuzexová koruna sa predávala za 5.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1006 kedy: 15. Marec , 2012, 15:18:28 »

http://www.topky.sk/cl/1000097/1303505/Sulikova-ponuka-Smeru--Pomozeme-vam-s-krizou--vy-nam-s-travou-

to je blbost. Cize ak nepomoze s travou, tak jebe na pomoc s ekonomikou ? trava je prednejsia ?
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #1007 kedy: 15. Marec , 2012, 15:55:28 »

http://www.topky.sk/cl/1000097/1303505/Sulikova-ponuka-Smeru--Pomozeme-vam-s-krizou--vy-nam-s-travou-

to je blbost. Cize ak nepomoze s travou, tak jebe na pomoc s ekonomikou ? trava je prednejsia ?
Prečítal si si ten článok? SaS pomôže vypracovávať riešenia, ak Smer vyhovie v tomto. Potrebujú nejakú záruku...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1008 kedy: 15. Marec , 2012, 16:02:00 »

no dobre a ? Toto je najdolezitejsi plan SAS ?


neviem ci je jasne co myslim. Ked chcem niekomu pomoct, tak si vyberiem zaruku, ktora ma pre mna v podstate najvyssiu prioritu. Cize mam to chapat tak, ze SAS ma najvyssiu prioritu toto ? to tam nebolo nic ine napr. ze vyriesime cigansky problem alebo pod Bavím sa skvele ( keby to v plane napr. mali )
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1009 kedy: 15. Marec , 2012, 16:04:04 »

no dobre a ? Toto je najdolezitejsi plan SAS ?


neviem ci je jasne co myslim. Ked chcem niekomu pomoct, tak si vyberiem zaruku, ktora ma pre mna v podstate najvyssiu prioritu. Cize mam to chapat tak, ze SAS ma najvyssiu prioritu toto ? to tam nebolo nic ine napr. ze vyriesime cigansky problem alebo pod Bavím sa skvele ( keby to v plane napr. mali )

jejda, často žasnem nad reakciami, keď čítam tieto debaty..  :)
naozaj veselá téma..   Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1010 kedy: 15. Marec , 2012, 16:18:51 »

no dobre a ? Toto je najdolezitejsi plan SAS ?


neviem ci je jasne co myslim. Ked chcem niekomu pomoct, tak si vyberiem zaruku, ktora ma pre mna v podstate najvyssiu prioritu. Cize mam to chapat tak, ze SAS ma najvyssiu prioritu toto ? to tam nebolo nic ine napr. ze vyriesime cigansky problem alebo pod Bavím sa skvele ( keby to v plane napr. mali )
nie, myslim, ze to mas chapat tak, ze SAS ponuka zadarmo (zaruka, ktora by mohla prejst bez vacsej namahy) realnu pomoc SMERu v ekonomickych otazkach (aby to nedovrzali ako minule a aby sa nazrali aj sasanky). je uplne pochopitelne, ze im nebudu preto ponukat ako zaruku nieco ine, na co maju obe strany rozne nazory a cela spolupraca by kvoli tomu stroskotala
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1011 kedy: 15. Marec , 2012, 16:31:45 »

....dosť skoro ich trklo, že smeru takto nebudú vidieť do kapusty, aspoň tri strany sa mali dohodnúť a navrhnúť smeru že sním pôjdu do vlády....ale holt sú to truhlíci tí naši pravičiari....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1012 kedy: 15. Marec , 2012, 16:37:47 »

....dosť skoro ich trklo, že smeru takto nebudú vidieť do kapusty, aspoň tri strany sa mali dohodnúť a navrhnúť smeru že sním pôjdu do vlády....ale holt sú to truhlíci tí naši pravičiari....
Vôbec niesú truhlíci, oni si všimli to, čo asi tebe uniklo: Fico všetku špinu hádže na koaličných partnerov. Vždy pri problémoch vlády obviňoval iných, teraz si to konečne vyžerie sám, bohužiaľ my (=celý národ) si to vyžerieme tiež.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1013 kedy: 15. Marec , 2012, 16:45:36 »

pablo, tak sorac, fakt mam problem rozlisit, kedy si ironicky a kedy to myslis vazne

....dosť skoro ich trklo, že smeru takto nebudú vidieť do kapusty, aspoň tri strany sa mali dohodnúť a navrhnúť smeru že sním pôjdu do vlády....ale holt sú to truhlíci tí naši pravičiari....

to neni o tom. to je o tom, ze ruka ruku myje a nevadi, ze jedna opozicna a druha koalicna. cele to stoji na jednej dohode. keby boli spolu v koalicii, tak su ovela viac zviazani, plus aj pre volicstvo to moze byt nezelany signal.

co sa tyka toho, ze trava... no ja to nahodou vnimam ako dost podstatnu temu, nakolko viem kolko sa policia musi venovat tymto picovinam a kolko je s tym spojenych vydavkov (ktore by boli okamzitym prinosom pre SR), nehovoriac o tom, ze ti ludia, ktorych aktualny retardovany zakon postihuje, potom neplatia dane (ked sedia alebo pracu kvoli zaznamu nedostanu). takze cisto cez ekonomicky pohlad je to tiez zaujimava tema. iste, nie je to euroval, ani dialnica, ale to neznamena, ze to neni tema. navyse ako 4oky napisal, smer tam nema zasadnu treciu plochu, cize by to bol pre nich velmi dobry kseft.

inak cakal som, ze smer naslubuje kokotiny a potom sa bude snazit presadit aspon nejake realisticke kroky, ktore samozrejme sam nevymysli ale bude musiet od niehoko "obkreslit"... uz som bol len zvedavy, ze ako to spravia. tak uz vidime.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1014 kedy: 15. Marec , 2012, 18:25:12 »

....ak ide o pravicové strany, nemyslím si že môžu ešte niečo stratiť, táto situácia je pre ne dno, budú môcť akurát vtákovať o tom ako je všetko naprd, ale nebudú mať dôkazy, to že smer si vie postrážiť informácie svedčí aj ich predošlé obdobie vládnutia, práveže si myslím, že ak by spoločnými silami postavili štát na nohy tak by len mohli získať....ale to je len môj laický pohľad, možno nerelevantný....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1015 kedy: 15. Marec , 2012, 19:38:57 »

ak by spoločnými silami postavili štát na nohy tak by len mohli získať....ale to je len môj laický pohľad, možno nerelevantný....
zase to "keby"... na spolocne sily uz bolo priestoru kopec. fico ma historicky overeny zvyk vyhovarat sa na koalicnych partnerov a netreba byt genius na to, aby ti bolo jasne, ako by dopadol predstavitel stabilnej opozicie smeru, keby s nim siel do koalicie zrazu. to je jedna vec. druha vec je, ze fico to bud dojebe trochu, alebo velmi ale dojebe to urcite. ktokolvek by s nim siel do takehoto podniku, strati ovela viac, nez ked ho bude (aj ked bezzubo) z oficialnej pozicie kritizovat. teraz su tie strany v opozicii pomerne fajn konzervovane, navyse ak sa SaS dohodne so Smerom na tom, co bolo hore v tom clanku, tak uz by nebol naozaj uplne ze vobec ziadny dovod na to ist do koalicie. a never tomu, ze si "neuvidia do kuchyne". v tom parlamente je to uplne taka ista skolka, ako hocikde inde, kde sa zide vela ludi. tak jak si na strednej vedel vsetky drby z vedlajsej triedy a jak ich zachytis aj v robote, tak ich zachytis aj v parlamente. ti ludia nie su nijak zvlast odlisni. oni ti opozicnici dobre vedia, preco tento rok kategoricky vyhlasili, ze so smerom vladnut nebudu.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1016 kedy: 16. Marec , 2012, 06:12:03 »

....všimol som si že Ťa to keby rozčuľuje Bavím sa skvele , ale inak sa to povedať nedá, aj toto naoko ponúknutie koalície Fico využije na zosmiešnenie ostatných strán a vo všeobecnosti sú všetci viac skôr sebecký než kooperatívny, smer jednoducho zase za všetkým spraví hrubú čiaru a rozdrbe zákony tak, že aj to málo čo fungovalo bude nútiť k obchádzaniu legislatívy tak ako to bolo v 90" rokoch....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1017 kedy: 16. Marec , 2012, 10:30:54 »

....všimol som si že Ťa to keby rozčuľuje Bavím sa skvele
no tak ti poviem, ze keby mi tu niekto dodal specifikaciu na systemovu zmenu, ktora by obsahovala slovo "keby", tak ho poslem instatne dopice  Bavím sa skvele

, ale inak sa to povedať nedá, aj toto naoko ponúknutie koalície Fico využije na zosmiešnenie ostatných strán a vo všeobecnosti sú všetci viac skôr sebecký než kooperatívny, smer jednoducho zase za všetkým spraví hrubú čiaru a rozdrbe zákony tak, že aj to málo čo fungovalo bude nútiť k obchádzaniu legislatívy tak ako to bolo v 90" rokoch....
a tu nemas ziadne "keby"  Som frajer inak mam podobnu obavu ako pises, ale som trochu viac optimista. ked sa nad tym zamyslim, fico uz dosiahol, co chcel. uz fakt len zakandizovat na rezidenta, to uz ma iste, ze do konca zivota nemusi pohnut prstom a hotove. nemyslim, ze by mal nejake vladarske ambicie, sam teraz zisti, ze na to nema. ale je mozne, ze sa ukaze moj prehnany optimizmus (na druhej strane, co ine nam zostava, ze...)
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1018 kedy: 16. Marec , 2012, 10:57:12 »

....po takejto debate som si nemyslel, že to o Tebe napíšem že si naívny, Fico zďaleka nedosiahol čo chcel alebo chce, môže mať úplne všetko, len na to musí nájsť legálnu cestu, faktom je že to bude mať o niečo ťažšie, kvôli tomu novému zákonu o zadlžovaní štátu, neviem presne ako sa to volá....ale ešte sa máme na čo tešiť....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #1019 kedy: 16. Marec , 2012, 12:05:53 »

Pravica mu už raz kandidatúru na prezidenta zmarila, keď posunula vekovú hranicu z 35 na 40 rokov, teraz príde pomsta... ale aspoň sa ho pomaly zbavíme  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.