Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:20:45
Strán: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259679 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1065 kedy: 06. Marec , 2016, 10:27:41 »

Cize SMER, SNS a ktory zradca do partie? Bugar, Kollar ci Siet? Mali by cca 43%, to uplne s prehladom staci. Popiskujem si
« Posledná zmena: 06. Marec , 2016, 10:28:10 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1066 kedy: 06. Marec , 2016, 11:15:33 »

pohoda podla mna super.. aspon sme zistili kolko klerofasistov a pohrobkov tisa skutocne na slovensku je.. resp zistili sme kolko ich bolo pod Ficom a kolko sa odclenilo a priznalo farbu.. najhorsie je ze za Kolara a Kotlebu mozu fakt prvovolici.. vo veku 18-21..  primarne...  si mysleli ze to bude 'haluz'..  neveril som ze to poviem den po volbach ale potrebujeme aby dalsia vlada cim skor padla a my sme mali predcasne volby kde sa zopar ludi hadam uvedomi
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1067 kedy: 06. Marec , 2016, 11:41:48 »

Cize SMER, SNS a ktory zradca do partie? Bugar, Kollar ci Siet? Mali by cca 43%, to uplne s prehladom staci. Popiskujem si
Kollárove rádio dostalo od vlády "za reklamu na eurofondy" viac peňazí, ako sledovanejšie rádiá.
Ale je tu ešte Kotleba do partie...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1068 kedy: 06. Marec , 2016, 11:45:41 »

Realne to moze byt iba Bugar alebo Kollar, kedze so Sietou by mali iba 74 kresiel.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #1069 kedy: 07. Marec , 2016, 11:09:36 »

az na to ze na Slovensku sa tvari ako liberal a v Bruseli tazky konervativec. Ja osobne mu neverim a jednu vladu uz dal do laty
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1070 kedy: 07. Marec , 2016, 11:27:46 »

az na to ze na Slovensku sa tvari ako liberal a v Bruseli tazky konervativec. Ja osobne mu neverim a jednu vladu uz dal do laty
tu vladu dal do laty niekto iny, kto len vyuzil fakt, ze Sulik neustupizo svojich podmienok v prospech vyssieho dobra  Bavím sa skvele

ja Sulikovi celkom fandim, vyzera, ze bol aj na nejakych soft skillovych skoleniach :) skor neverim Prochazkovi, pride mi rovnaka stetka ako boli KDH, Kollara som tiez nepochopil, oproti nemu bol Sulik svojim vystupovanim pred 5timi rokmi politik svetovej kvality, ale z Kollara politik nikdy nebude

Bugar je sice fajn, neurazi, sympatak, oplieskany skusenostami, ale prave u neho si nie som isty ci nepojde do vlady kludne aj so Smerom.

Kotlebu komentovat ani nema zmysel, je to jasny signal, ze ludia su zadubeni a nie forma protestu
« Posledná zmena: 07. Marec , 2016, 11:41:46 od styrioci » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1071 kedy: 07. Marec , 2016, 11:54:06 »

Kiska sa s nim odmieta stretnut, tu este bude veselo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1072 kedy: 07. Marec , 2016, 12:46:56 »

mno.. minimalne ako destabilizacie ppci.. kukol by som na vychod na hranice ci nedojde Putin aj sem trochu to tu upratat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1073 kedy: 07. Marec , 2016, 12:53:45 »

mno.. minimalne ako destabilizacie ppci.. kukol by som na vychod na hranice ci nedojde Putin aj sem trochu to tu upratat  Bavím sa skvele

Vidis, aky novy paradox, nackovia dnes fandia Rusku a KGBakovi. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1074 kedy: 07. Marec , 2016, 12:56:24 »

Vidis, aky novy paradox, nackovia dnes fandia Rusku a KGBakovi. Bavím sa skvele

presne toto.. inak ppci bola ta strana ze odvaha.. a ze O2H... velka narodna a proruska koalicia.. to uz aj internetovi trolovia maju svoju stranu a presli do ofenzivy a vystupili z tmy? lebo ja som myslel ze donedavna to este bolo akoze tienova hra kde sa vsetci tvaria ze sa to nedeje a tuto ajhla otvorene priznanie rovno vo volbach kokos  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #1075 kedy: 09. Marec , 2016, 17:25:58 »

Aby sa to trochu vratilo spat - este kde nic tu nic a Beblavy uz od vzdal funkciu podpredsedu... to je ta stalost  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1076 kedy: 09. Marec , 2016, 17:31:27 »

Som rad ze sme spat k teme   Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1077 kedy: 09. Marec , 2016, 17:33:55 »

vsak ale hen co napisal beblavy ze by prehodnotil svoje rozhodnutie kebyze siet ide so smerom do vlady..  ?§!.
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #1078 kedy: 09. Marec , 2016, 17:53:52 »

vsak ale hen co napisal beblavy ze by prehodnotil svoje rozhodnutie kebyze siet ide so smerom do vlady..  ?§!.
On chce ist so smerom? - necital som cele jeho vyjadrenie
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1079 kedy: 09. Marec , 2016, 18:15:40 »

Tak v predcasnych volbach aspon ziska SAS o nieco viac. Zrejme aj Kotleba. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.