Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Apríl , 2024, 19:11:15
Strán: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259943 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1110 kedy: 19. Apríl , 2017, 14:49:00 »

bude nejake vysetrovanie Gorily a Basternaka a meciarovskych zlocinov (co boli tiez vcerajsie poziadavky) stat zase len na mieste. kto ma vlastne zrealizovat tie poziadavky okolo vysetrovania ? odbornici, ktorych vymenuju novi politici, ktori vzidu z predcasnych volieb ?

to sa pytas prihliadajuc na slovenske realie?  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1111 kedy: 19. Apríl , 2017, 18:41:26 »

...hento vcerajsie bola akurat tak fraska okolo ktorej sa motali ludia, ktori rozhodne niesu ziadne moralne autority, aj ked sa tak strasne radi prezentuju a asi aj vidia...
Čiže netreba protestovať. Nech len kradnú aj tvoje prachy. A utvrdzuje ťa o tom video z dielne "Pán občan". Rasťo, naozaj sleduješ Zem a vek a podobné sračky?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1112 kedy: 19. Apríl , 2017, 20:49:33 »

http://www.omediach.com/tlacove-spravy/item/10985-robert-fico-vydal-stanovisko-k-protikorupcnemu-pochodu  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1113 kedy: 19. Apríl , 2017, 21:00:00 »

Andrej - ja nepoznam kanal "Pan obcan", dnes som ho videl prvy raz a ano - vsimol som si, ze v inom videu toho kanalu tam vykladal cosi znamy neonazi. ALE ! to video, co som dal, bolo neupravene, nezostrihane a bolo o tom, ako tam zname postavy skolia deti na pochod, ako im to cele medialne vyrabaju, ako im priamo podsuvaju, ake by mali mat poziadavky. to je v poriadku ? nech konkretne postavy spravia vlastny pochod, nech sa netvaria, ze to robia spontanne nejaki studenti, nech neojebavaju ludi. lenze oni vsetci su za tie roky uz tak sprofanovany, ze by sa im na to kazdy vysral. radsej zneuziju popletenych stredoskolakov, zblbnutu staru Remiašovu, vyskolia ich co a ako a ja sa divim, ze inak rozumni ludia sa tam aj vyberu a tesia, ako robia dobru vec. opat sa pytam - v com bolo dobro tej veci ? prestane korupcia ?

mam zato, ze redaktor Pavol Fejer pracuje v RTVS, predpokladam, ze ako zamestnanec. na tom videu tam bol vo svojom volnom case ? ten televizny stab, to nebolo RTVS ? je velka konspiracia, ked sa domnievam, ze RTVS sa takymto sposobom zapojila do priprav protikorupcneho pochodu ? ze miesto toho, aby o udalostiach informovala, tak ich priamo vytvarala ? z mojich koncesionarskych poplatkov ? to sa vola inac, ako korupcia ?

nie - Zem a vek nesledujem. keby som bol sledoval, hovori to o mne, ze som menejcenny alebo ze moje nazory su mimo ? preco ? lebo nejake pochybne individua spravili zoznam nespravnych webov ? ze nejake pochybne individua agituju a vykrikuju, aby na weby zo zoznamov nimi vytvorenymi nedavali inzerenti reklamu ? to Ti pride v poriadku ?

sledujem kopec medii, aj "spravnych mienkotvornych", aj verejnopravnych, aj bulvarnych, aj tych zo sračkovych zoznamov.

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1114 kedy: 19. Apríl , 2017, 21:05:19 »


nema chybu  Bavím sa skvele

evidentne ma lepsich poradcov, ako Kiska...  a - kludne mozem mat nespravnu prognozu - si to znovu rozdaju najblizsie o prezidenta s tym, ze tento raz to aj da   Ja som čert.. co bude asi aj dobre, pretoze - a znova sa mozem mylit - to bude definitivny koniec Smeru.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1115 kedy: 19. Apríl , 2017, 21:59:32 »

...Zem a vek nesledujem. keby som bol sledoval, hovori to o mne, ze som menejcenny alebo ze moje nazory su mimo ?
Bohužiaľ áno.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1116 kedy: 19. Apríl , 2017, 22:06:42 »

v tom pripade je urcite medium, ktoreho sledovanim by som bol viaccenny a mal nazory v poriadku. ktore to je ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1117 kedy: 19. Apríl , 2017, 22:35:08 »

v tom pripade je urcite medium, ktoreho sledovanim by som bol viaccenny a mal nazory v poriadku. ktore to je ?  Popiskujem si
To, ktoré evidentne neklame a nešíri nepriateľskú propagandu, lebo Zem a vek práve to robí.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1118 kedy: 19. Apríl , 2017, 22:55:59 »

ako som spominal - zrovna Zem a vek ozaj nesledujem, vlastne som asi ani nikdy nic z ich obsahu necital, pokial si dobre pamatam.

predpokladam, ze sirenim neprietaleskej propagandy myslis rusku, cim teda asi tvrdis, ze Rusko je nepriatel Slovenska. ci je toto tvrdenie evidentne pravdive alebo evidentne klamlive, nechajme bokom. vies mi tvrdenie o evidentom klamani zo strany Zem a vek potvrdit nejakym linkom na ich obsah, ktory je evidentne klamstvo, respektive kde sa vyskytuju evidentne klamstva ?

zaujima ma to z dovodu, ze sam si ich v debate vytiahol, nazval srackou, overil si, ci spoludiskutujuci nahodou tu sracku necita a este si aj potvrdil, ze clovek co to sleduje je menejcenny s nazormi mimo. to ma fakt natolko zaujalo, ze si vzbudil vsetku moju zvedavost.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1119 kedy: 20. Apríl , 2017, 09:25:15 »

...vies mi tvrdenie o evidentom klamani zo strany Zem a vek potvrdit nejakym linkom na ich obsah, ktory je evidentne klamstvo, respektive kde sa vyskytuju evidentne klamstva ?
http://www.islamonline.sk/2016/09/pedofilia-v-turecku-nie-zem-a-vek-len-siril-dalsi-hoax/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1330818073630125&id=1144754945569773

https://domov.sme.sk/c/20465437/hoax-fake-news-trump-konspiracia-odstavenie-prezident.html

Tu je video, kde Rostas pýta peniaze od Rusov za "spoluprácu":
http://www.omediach.com/internet/item/10243-zem-a-vek-slobodny-vysielac-hlavne-spravy-a-podobni-sa-spojili

Stačí?
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1120 kedy: 20. Apríl , 2017, 09:50:07 »


a uplny skvost na zaver. neviem, co to je za video, ci oficialne alebo z akeho prostredia, ale uprimnost, spontannost a nemanipulativnost z neho srsia celymi prudmi  Ja som čert.. :



akoze tebe toto video dokazuje, ze niekto "vyskolil deti", ojebava ludi, manipuluje tym, ze pochod zorganizovali politicky nezainteresovani studenti a sleduje skrz nich svoje agendy. akoze preto je dobre zostat doma, nebyt ovcou, nenechat sa ojebavat, pockat na skutocne moralne autority?

ja som videl len 10 minut, ale nic take, co by mi toto potvrdzovalo som nezachytil. ked budem mat cas pozrem si to cele. ale teraz mi vychadza, ze bud som ja nenapravitelne naivny, alebo si ty trosku paranoidny. isteze sa na tom moze vselikto zviest, ale nazor, ze studenti su fasadou pred nejakym premyslenym zakulisnym tahom je totalne out. hlavne vo svetle sucasnej "evidencie" - konspiracne video. nehnevaj sa, z tohto trosku ten zem a vek citit.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1121 kedy: 20. Apríl , 2017, 11:23:28 »

mne to tiez prisla ako jedna z tisic diskusii kam sa studenti zapajaju.. taketo debatne kruzky sme mali uz aj my pred 10-12 rokmi na skolach...
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #1122 kedy: 20. Apríl , 2017, 13:08:44 »

to nebude nahoda  Popiskujem si


A co sa snad cielene vyhybas?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1123 kedy: 20. Apríl , 2017, 13:59:18 »


toto sice neni link na menovane medium, ale pise sa tam, ako zmienovane medium napisalo klamlivny clanok a potom ho bez ospravelnjenia stiahlo a nahradilo inym. no a ked kuknem na Zem a vek, maju tam aj povodny nepresny clanok, aj nove upresnenie so zmenenym nazvom, aj vysvetlenie, odkial cerpali informacie a ako ich interpretovali. v zasade mi to pride v poriadku, podobne veci a podobne korekcie uplne bezne robieva aj SME, vcetne mazania clankov / blogov / diskusnych prispevkov. je evidentne, ze ze Zem a vek nie je zdaleka tak nakloneny islamskym krajinam, ako ine media. evidentne klamstva a nepriatelsku propagandu v tomto pripade nenachadzam.


asi ide o tento clanok ?  - http://zemavek.sk/articles/view/putinov-husarsky-kusok - na konci autor priznava ze naletel nejakemu vtipu. dotycny geopoliticky nezavisly analytik co to pisal bude asi slusny jebo.


k tomuto sa tazko vyjadrit, zase je to len komentar ineho media, ktore tiez mozno casto krat usvedcit minimalne z nepresnosti, ked uz nie priameho zavadzania. konkretne situacia okolo prezidentskej kampane USA, nasledneho zvolenia a toho, co sa dialo potom, vcetne toho, ako sa to informovalo v mediach, je tak cudesna a z nasej vzdialenosti tak neprehladna, ze ohanat sa linkami silne zafarbenych medii jedneho alebo druheho konca "spektra" je o hovne. ja neviem, kde je pravda. na zaklade precitaneho a "nastudovaneho" mam len silny pocit, kde pravda nie je a tuto by som SME osobne radsej silno neveril, ako veril, pri vsetkej ucte k tomu mediu, ktore som roky citaval a stale z nejakeho masochizmu citavam...


a na tom je nieco zle ? pyta sa tam na moznosti podopry. USA tu priamo vlastnia vplyvne media, a kolko ich priamo alebo nepriamo podporuju sa mozme dalej dohadovat. USA tu mozu vlastnit media a Rusko nemoze podporovat casopis ? je Rusko nas nepriatel ? sme s nim vo vojnovom stave ? alebo co mi nedochadza ?

no nic - pricuchol som k Zem a vek a zistil som, ze nie su zrovna proislamovo ladeni. navyse maju uplne nahovno geopolitickeho analytika, takze ich asi nemam preco ani nadalej vyhladavat  Neviem

mozme sa teraz vratit k tej dobrej veci, co priniesol posledny protikorupcny pochod ?
« Posledná zmena: 20. Apríl , 2017, 14:39:49 od rastis » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1124 kedy: 20. Apríl , 2017, 14:10:51 »

mozme sa teraz vratit k tej dobrej veci, co priniesol posledny protikorupcny pochod ?
v skratke - psy zastekali a karavana pojde dalej...Fico s Kalinakom mali z toho akurat dobru zabavku, ze kolkym ludom sa chcelo moknut na SNP, vid to Ficove vyjadrenie k protestu - ked mu to dodal clovek, co to napisal, tak verim tomu, ze Fico musel dostat taky zachvat smiechu, ze spadol zo stolicky
« Posledná zmena: 20. Apríl , 2017, 14:49:36 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.