Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 21:28:43
Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259684 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1140 kedy: 27. Apríl , 2017, 19:19:57 »

nebudem sa o tom priet :) co napisem bude zniet nepopularne aj pre mna sameho, ale ako znasilnenie ustavy sa da vnimat aj zrusenie amnestii ...
Amnestie možno nie sú protizákonné, ale sú proti morálke, podobne, ako koncentračné tábory. Kto ich obhajuje toho určite voliť nebudem.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1141 kedy: 27. Apríl , 2017, 20:51:16 »

vsetko v poriadku. zrusili sa. co dobre z toho vzdie sa uvidi.

len pre poriadok - pokial si vyberas podla tohoto, koho budes alebo nebudes volit, tak dobrou spravou je, ze v sucasnej politickej ponuke nie je ziadna strana, ktora by ich obhajovala. ak sa viedli spory, tak o tom, ci sa maju alebo daju zrusit, nie ci sa obhajuju ako take.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1142 kedy: 27. Apríl , 2017, 21:44:54 »

...v sucasnej politickej ponuke nie je ziadna strana, ktora by ich obhajovala...

V skutočnosti ich je plná koalícia + Kotlebovci. Oni sa len šikovne tvária, že sú proti amnestiám, ale robia všetko pre to, aby zločiny neboli potrestané.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1143 kedy: 27. Apríl , 2017, 23:03:33 »

no podla mojich pozorovani sa amnestie nechali zrusit len a len vdaka tomu, ze koalicia sa tak dohodla a prisla s riesenim, na ktore sa nasla ustavna vacsina. navrh od Budaja mal v dobrej konstelacii sancu na 51 hlasov a keby sa stal neuveritelny zazrak, tak 72. takze moze sa koalicia tvarit akokolvek rafinovane, v skutocnosti pripustila, aby k zruseniu doslo. teda aspon ja myslim, ze takto to vyzera podla faktov. ake mali k tomu v skutocnosti dovody je dobra tema na zakonspirovanie si :)

ake zlociny potrestane ? zbity, proti svojej voly ozraty a proti svojej voly odvezeny par kilometrov za hranice prezidentov nevlastny syn s mimoriadne silnymi podozreniami na korupciu velkeho rozsahu je ten spominany zlocin traumatizujuci spolocnost tolke roky ? tak nech sa teda vysetruje. ale ak ma vysetrovanie smerovat k Lexovi, tak ten ma 15 vyhratych sudnych sporov v tychto a aj inych veciach. ano - mnohe vdaka amnestiam. faktom je, ze tie rozhodnutia su pravoplatne, zrusenie amnestii uz nijako nemoze tie rozhodnutia zvratit, nech si o moralnosti myslime cokolvek. priamo k Meciarovi nikdy Serbinove vysetrovanie ani len neviedlo, je naivne mysliet si, ze po tolkych rokoch zrazu nejake nove vysetrovanie k nemu bude viest. je v spolocenskom zaujme odsudit najekych radovych prislusnikov SIS, ktori sa na tom eventualne podielali ? aj tak je verejne znamy len Fegyveres a ten je zhodou okolnosti za verejneho hrdinu  Ja som čert.. jedine, co si viem ako-tak predstavit, ze to dostihne Gusta Krajciho za zmarene referendum, co by bola nakoniec aj celkom sranda. len o nom sa takmer vobec nehovori, co je trochu skoda, aj by som bol zvedavy, co robi, ako vyzera ...

mimochodom obet vyssie spominaneho zlocinu nakoniec dopadla celkom dobre - dostal diplomaticku imunitu a dobre zamestnanie v diplomatickych sluzbach - ako odskodnenie to od vtedajsieho vedenia statu nebolo vobec zle, dokonca by som povedal, ze to bolo voci nemu aj celkom ferove  za to Rakusko Ja som čert..
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1144 kedy: 28. Apríl , 2017, 07:17:47 »

...ake zlociny potrestane ? zbity, proti svojej voly ozraty a proti svojej voly odvezeny par kilometrov za hranice prezidentov nevlastny syn s mimoriadne silnymi podozreniami na korupciu velkeho rozsahu je ten spominany zlocin traumatizujuci spolocnost tolke roky ? ...
A čo vražda Róberta Remiáša?
A píšeš, že koalícia umožnila zrušenie, ale to je iba hodenie zodpovednosti na Ústavný súd, aby Fico zostal čistý.
Predpokladám, že tí čo v pozadí ťahali za špagátiky Mečiara, teraz ťahajú Fica a o nich zrejme ide.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1145 kedy: 28. Apríl , 2017, 09:26:07 »

... prezidentov nevlastny syn

cisto technicka otazka - s tymto sa stretavam prvy krat - ze nevlastny... to naozaj ?
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1146 kedy: 28. Apríl , 2017, 10:45:00 »

ano - bol to jeho nevlastny syn, ktoreho si osvojil. (ze bol nevlastny som cital za tie roky X-krat kade-tade, mam zato, ze to je verejne znamy fakt a nie konspiracia, dufam ze sa teda nepletiem - ako na just nikde neviem najst nic, co by mi to potvrdilo  Popiskujem si ... ) nic to samozrejme neznizuje na fakte, ze nemuseli ho zmlatit, ozrat a odviezt.

kam sa pozrem po informaciach, tam sa stretavam s tym, ze smrt Roberta Remiasa s amnestiami nesuvisi. normalne sa vysetrovala a nijako sa nedovysetrovala. nedavno mozno rok dozadu vraj prisli nove skutocnosti, tak sa vysetrovanie udajne znovu otvorilo a udajne pokracuje. su kruhy, ktore tvrdia, ze to bola jasna vrazda a vraj su tam nespochybnitelne dokazy, akurat ze pravdepodobni vinnici su mrtvi (Svechota, Sykora ... ... ... ). a su kruhy, ktore cele roky tvrdia, ze su nespochybnitelne dokazy, ze to bola nehoda. oba tabory sa ohananju expertizami a ja ako divak sa mozem priklonit na nejaku stranu len podla sympatii...

Ustavny sud je co do poctu sudcov nekompletny, pretoze prezident Kiska dlhodobo nevymenuvava novych ustavnych sudcov. v tejto situacii je vysoko pravdepodobne, ze o amnestiach Ustavny sud nebude rozhodovat, cim sa ustavny zakon o ich zruseni stane platnym. nepodozrievam koaliciu, ze mali v hlave nasrate a toto si dobre neuvedomovali, takze zase mi z toho vychadza len tolko, ze to skratka pustili, ked uz bola k tomu vytvorena tak silna medialna kampan. osobne sa mi to aj celkom paci, amnestie sa zrusili a asi aj zostanu zrusene a sam som zvedavy, co sa udeje dalej  Neviem
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2017, 10:46:22 od rastis » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1147 kedy: 28. Apríl , 2017, 11:35:56 »

ano - bol to jeho nevlastny syn, ktoreho si osvojil. (ze bol nevlastny som cital za tie roky X-krat kade-tade, mam zato, ze to je verejne znamy fakt a nie konspiracia, dufam ze sa teda nepletiem - ako na just nikde neviem najst nic, co by mi to potvrdilo  Popiskujem si ... )

ved to, ze som ani nevedel nic vyguglit. inak knihu od burcika si cital ohladne unosu ? dotyka sa samozrejme aj remiasa - nic zasadne v tomto smere ale neprinasa. pripomeniem len, ze ta druha strana (meciar a spol) tvrdila, ze islo o vrazdu v ramci podsvetia, kam mal remias udajne patrit (sta by dealer drog a vekslak) to vekslovanie v podstate pripustil aj feqyveres (sem tam otacal peniaze) avsak vyznamnejsie indicie pre tuto verziu som tam nenasiel - takze, je to otvorene a neda sa to vylucit - avsak zucastneni (fegyveres, ci ich rodiny) o ulohe sisky v tom nepochybuju - hlavne vdaka permanentnemu sledovaniu remiasa siskarmi, staby spojky s fegyveresom, na ktoreho tlacili/hladali ho ako mohli... v kazdom pripade, zaujimave citanie... hm
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1148 kedy: 28. Apríl , 2017, 11:44:21 »

cisto technicka otazka - s tymto sa stretavam prvy krat - ze nevlastny... to naozaj ?

... ale asi som zadrel blbost (fakt som bol bzdy v tom, ze to tak je) - ta fyzicka podoba je totiz nespochybnitelna :)



Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1149 kedy: 28. Apríl , 2017, 11:57:00 »

Že: " syn podvodníckeho prezidenta", kde ty na tieto informačné zdroje chodíš?  ?§!.  ?§!.  ?§!.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1150 kedy: 28. Apríl , 2017, 12:13:07 »

Že: " syn podvodníckeho prezidenta", kde ty na tieto informačné zdroje chodíš?  ?§!.  ?§!.  ?§!.

na protikorupcne pochody nie :)

ten obsah videa je celkom nevinny, islo mi ukazat podobu a toto je asi najcerstvejsie video MK ml. a ked uz som chcel s titulkami, akoze pre zaujimavost, tak toto je asi jedine video k dispozicii. za to, ako ho z nejakych dovodov otitulkovali, uz ozaj nemozem.

v kazdom pripade, mozme podiskutovat, co sa to vlastne v tom videu odohrava a aku to malo koncovku, to som vsak nemal v umysle, len som chcel ukazat, ze asi som sa zmylil s tvrdenim, ze je nevlastny.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1151 kedy: 28. Apríl , 2017, 12:37:39 »

... v kazdom pripade, zaujimave citanie... hm

Peter Toth bol cele roky hlasatelom teorii, ktore su dodnes prezentovane ako fakty a to uplne oficialne. dnes pise celkom inak:

http://www.datel.sk/clanok/matka-roberta-remiasa-bude-mozno-kandidovat-za-oano-ale-odhaleniu-pravdy-smrti-jej-syna-nepomoze

http://www.datel.sk/clanok/kauza-remias-v-objasnovani-tragickej-smrti-nesmu-mat-hlavne-slovo-vasne-hlas-ulice-ale-dokazy
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1152 kedy: 28. Apríl , 2017, 13:14:06 »

...v kazdom pripade, mozme podiskutovat, co sa to vlastne v tom videu odohrava a aku to malo koncovku...
Na videu je slávnostný prejav, nič viac.
A pod videom je napísané, že "dôkaz o podpisovaní fiktívnych zmlúv" - typická práca stránok typu necenzurované.net
Preto sa mi zdroj nepáčil, samozrejme ako zdroj fotky syna, ktorý sa podobá na otca je to o.k.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1153 kedy: 28. Apríl , 2017, 13:36:19 »

vsak pisem, ze obsah videa je nevinny :) v tom slavnostnom prejave sa MK ml. tvaril ako oficialny zastupca Slovenskej republiky a tvrdil, ze sa tam vsetci za ucelom podpisov tej zmluvy stretli aj vdaka jeho malej pomoci. a ze zastupcovia Chirany sa bohuzial zucastnit nemohli.

je uz len samozrejme na dalsich spekulaciach a konspiraciach, ze aka tam bola jeho uloha, a ze ked vedel, ze zastupocivia Chirany sa bohuzial nemohli zucastnit, tak ci vedel aj o tom, ze oni nevedeli, ze ich meno sa s tym vobec spaja:

http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sveta-financii/503319-kauza-michala-kovaca-mladsieho-na-taiwane-padli-prve-zaloby
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2017, 13:38:42 od rastis » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1154 kedy: 31. Máj , 2017, 12:00:02 »

smeracke mlade hviezdy su kvalitativne uplne iny level, aj tie byvale boli. toto je uplny jebo, do parlamentu si v zivote nesadne.

to hovorili aj o kolarovi a kotlebovi  Bavím sa skvele

ani jeden totiz nenatocil toto  Ja som čert..



obzvlast chutne su inak zaverecne eroticke zabery s muzskymi bradavkami  Fuuha zíram
Zaznamenané
Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.