Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 10:29:09
Strán: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259979 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1170 kedy: 07. Júl , 2017, 13:57:11 »


a uz su vsetky tri diely:




pocity mam skorej rozpacite. Toth presne toto iste pise posledne mesiace vo svojich clankoch, nove informacie ziadne, konfrontacia s Lexom ziadna, zmysel tejto "diskusie" mi dost unika. teda jedine zeby zmyslom bolo, ze vdaka aj tomuto sa mu mozno zdviha predaj knih, ktore v poslednych obdobiach napisal.

realne Lexa moze byt aj nadalej spokojny, coho bol alebo nebol vinnik sa nikto nikdy nedozvie. ine sa nic nedeje, hysteria okolo amnestii bola a je divadlo, protikorupcne pochody tiez a ja som len blby Ficov propagandista citajuci zakazane weby  Ja som čert..
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #1171 kedy: 14. Január , 2020, 08:34:54 »

čisté psycho
https://www.hlavnespravy.sk/kulturna-vojna-berline-transzena-verzus-moslimovia/2013915
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1172 kedy: 14. Január , 2020, 09:15:36 »

Ano, ruský propagačný antidemokratický server Hlavné správy je čisté psycho.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1173 kedy: 14. Január , 2020, 10:23:14 »

Andrej, nehnevaj sa, neuraz sa, ale za antidemokraticke treba rozhodne povazovat toto nechutne bonzactvo a zakerny a skryty boj o priestor na medialnom trhu:

https://www.konspiratori.sk/

povazujem sa za otvoreneho, pomerne rozhladeneho a urcite demokraticky citiaceho cloveka a prave preto mi je z konspiratortov.sk na grcanie.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1174 kedy: 14. Január , 2020, 11:00:34 »

Andrej, nehnevaj sa, neuraz sa, ale za antidemokraticke treba rozhodne povazovat toto nechutne bonzactvo...konspiratori.sk/...
povazujem sa za otvoreneho, pomerne rozhladeneho a urcite demokraticky citiaceho cloveka a prave preto mi je z konspiratortov.sk na grcanie.
Takže:
Ak ti ponúknem "originál" Gibson LP za 2000 € a Progi ti povie: Nekupuj, je to čínska kópia,
tak ja som "fasa chalan, ktorý má právo na svoj názor"
a Progi je "udavačský hajzel".
Správne som pochopil?
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #1175 kedy: 14. Január , 2020, 11:06:38 »

dôležité je to, čo je na videu, nie to, kto ho zverejnil...
alebo doplním  Žmurk video natočené nemeckým občanom, zverejnené na youtube, ktoré použili hlavné správy vo svojom komentári, ktorý dal na web.gitaristi opossum, okomentovali ho (zatiaľ) dvaja ľudia....
kua, keď ten svet nie je taký jednoznačne čierno-biely  ha ha ha
Ja si myslím, že vôbec všetci, kto sa teraz chytia debaty, sú platení ruskí trollovia  ha ha ha
« Posledná zmena: 14. Január , 2020, 11:15:11 od opossum » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1176 kedy: 14. Január , 2020, 11:11:16 »


čisté psycho je, že "Hlavné správy" konanie (epizódu) nejakého zjavne psychicky nevyrovnaného indivídua interpretujú ako "video, ktoré dokumentuje šialený všedný deň dekadentnej, upadnutej a morálne insolventnej spoločnosti v Berlíne...." a "Kultúrnu vojnu v Berlíne: Transžena verzus moslimovia". To je vskutku šialené, ale hlavne samozrejme, je to bezškrupulózny podvod na vlastných čitateľoch.

ale tak, rozumy sa dajú brať aj z (akéhokoľvek) videa na internete. načo študovať, či cestovať... keď "pravda" je, keď chceš, hneď po ruke...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #1177 kedy: 14. Január , 2020, 11:23:15 »

Yesfan
otázka je, či tých "psychických úchyliek", živených  a podporovaných najmä politicky, nejako nezdravo nepribúda...
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1178 kedy: 14. Január , 2020, 11:30:45 »

Yesfan
otázka je, či tých "psychických úchyliek", živených  a podporovaných najmä politicky, nejako nezdravo nepribúda...

...a pribúda?

Ako sa dajú úchylky "živiť a podporovať politicky"? Čo je to úchylka? A pre koho je čo úchylka? Je to omnoho zložitejšie, ako sa môže javiť, priateľu...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #1179 kedy: 14. Január , 2020, 11:41:55 »

ale ano, otázky síce dobré, ale...
odpoviem ti stručne, lebo nebudem určite tu teraz sypať sociologické rozbory. Ano, mám ten pocit. AK to chceš aj politicky rozviesť, tak konkrétne k tomuto videu, tradičné hodnoty sú politicky potlačované a preferované sú "iné" hodnoty, ktoré pokojne môžem označiť za úchylky...
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1180 kedy: 14. Január , 2020, 12:06:50 »

... tradičné hodnoty sú politicky potlačované a preferované sú "iné" hodnoty, ktoré pokojne môžem označiť za úchylky...
Ako sú tradičné hodnoty politicky potlačované?
Daj prosím nejaký konkrétny príklad politického rozhodnutia.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1181 kedy: 14. Január , 2020, 12:28:33 »

Pici, este aj tu...  Bleee
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1182 kedy: 14. Január , 2020, 18:13:53 »

čisté psycho je, že "Hlavné správy" konanie (epizódu) nejakého zjavne psychicky nevyrovnaného indivídua interpretujú ako "video, ktoré dokumentuje šialený všedný deň dekadentnej, upadnutej a morálne insolventnej spoločnosti v Berlíne...." a "Kultúrnu vojnu v Berlíne: Transžena verzus moslimovia". To je vskutku šialené, ale hlavne samozrejme, je to bezškrupulózny podvod na vlastných čitateľoch.

ale tak, rozumy sa dajú brať aj z (akéhokoľvek) videa na internete. načo študovať, či cestovať... keď "pravda" je, keď chceš, hneď po ruke...

argumentujes docela logicky, akurat sa javi, ze si sa dopustil podobneho zjednodusenia, ake nazavys u Hlavnych sprav "bezškrupulózny podvod na vlastných čitateľoch". spravne chapem, ze tvrdis, ze vo velkych multikulturne premiesanych metropolach v zapadnej Europe nepribudlo za ostatne roky rapidne problemov v medziludskych vztahoch ? mne sa totiz zda, ze situacia sa na mnohych miestach vyostruje, aj ked je u nas isty typ medii, ktore to popieraju a hlasy, ktore na to upozornuju prevbentive oznacuju za fasizmus, lebo to je take liberalne a demokraticke nepripustit iny pohlad na vec.

respektive skusme usetrit vela pismenok... ak si myslis, ze za narastom extremistickych a casto krat ozaj nahnedlych tendencii v EU moze Putin a ruski agenti, asi je zbytocne pokusat sa o serioznu argumentaciu...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1183 kedy: 14. Január , 2020, 18:16:28 »

Takže:
Ak ti ponúknem "originál" Gibson LP za 2000 € a Progi ti povie: Nekupuj, je to čínska kópia,
tak ja som "fasa chalan, ktorý má právo na svoj názor"
a Progi je "udavačský hajzel".
Správne som pochopil?

ak to upresnim, ze Progi povie "nekupuj, je to cinska kopia, ja Ti predam spravne" a pritom mi podsunie inu cinsku kopiu, tak potom Tvoj priklad sedi.

este by som dodal, ze ci je nieco kopia alebo original je konkretny fakt. ci to ma hodnotu 2000€ je nazor, o ktorom sa da a moze polemizovat...
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1184 kedy: 14. Január , 2020, 19:12:05 »

ak to upresnim, ze Progi povie "nekupuj, je to cinska kopia, ja Ti predam spravne" a pritom mi podsunie inu cinsku kopiu...
Čiže podľa teba konšpirátori ťa upozorňujú na nebezpečnú lož a vzápätí ti inú nebezpečnú lož ponúkajú?
Daj prosím ťa príklad tej lži na webe konspiratori.sk

... ak si myslis, ze za narastom extremistickych a casto krat ozaj nahnedlych tendencii v EU moze Putin a ruski agenti, asi je zbytocne pokusat sa o serioznu argumentaciu...
Nie je zbytočné seriózne argumentovať.
Všetci vieme, že extrémisti dostávajú prachy z Ruska, Marie LePen sa tým vôbec netají. A to, že napr poľská tajná služba našla nejaké podivné finančné toky z Ruska cez Poľsko smerom k strane ĽSNS tiež nikoho neprekvapuje.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.