Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. Február , 2020, 16:55:34
Strán: 1 ... 83 84 [85] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 148982 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4442

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #1260 kedy: 13. Február , 2020, 13:37:01 »

Tu mas o dalsich americkych leteckych utokoch a ich civilnych obetiach, uz ked to tu takto detinsky porovnavame. https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Mosul_airstrike

Skratka opakovat stale o ruskych utokoch na Aleppo a nevsimat si vysledky americkych naletov v podstatne vyssom pocte a na podstatne vacsom uzemii je dost jednostranne, nie? :)

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
Príspevkov: 2073

« Odpoveď #1261 kedy: 13. Február , 2020, 13:40:25 »

Necitas pozorne, precitaj si to este raz. Mas tam aj pomery obeti zo vzduchu atd. Najviac civilnych obeti boli prve roky, vtedy tam okrem US Air Force ine zahranicne letectvo ani nelietalo.
Ja netvrdím, že Amíci nerobia chyby, ale ak sa stane, tak oni sami to riešia (napríkald súdne), toto sa v Rusku nedeje, tam nie je nikto braný na zodpovednosť, ani pri bombardovaní neozbrojených civilistov.

Navrhujem hlasovať, ktorá veta je správna:
A. treba vystúpiť z NATO (aj z EÚ), aby nás Američania nenapadli.
B. Treba ostať v NATO, aby nás Rusi nenapadli.

A vo voľbách dajme hlas tomu, kto sľubuje to (ne)vystúpenie.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4442

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #1262 kedy: 13. Február , 2020, 13:49:25 »

Zvyraznujem, ja tu nehajim Rusko a jeho politiku, bozechran :). O Putinovi si myslim svoje a som si vedomy metod, ake dnes Rusko pouziva v ramci hybridnej a informacnej vojny atd. Takisto samozrejme nie som proti clenstvu v NATO, aj ked dnes uz NATO ciastocne stratilo svoj povodny vyznam.

Na druhej strane nemam obavy z toho, ze by nas preboha Rusko malo napadnut, pretoze je to skratka totalne nerealne a strasenie tymto mi pride ako dost cielena propaganda (nasvedcuje tomu aj dvojtvare a pokrytecke konanie Nemecka a Francuzska, na co som tiez dal odkaz vyssie). Cize chcem len mat vyvazene informacie a nesnazim sa podliehat ziadnej propagande, ci uz nekriticky proruskej alebo protiruskej.

Paradoxne co ma velakrat zaujalo je, ze zname americke alebo napr. nemecke media maju omnoho vyvazenejsie informovanie (podstatne vacsia hlbka, viac kritiky a objektivity) o tychto udalostiach v porovnani s nasimi, sledujem ich dlhodobo. Ak si niekto utvara obraz len napr. zo SME alebo Dennika N, tak to je katastrofa. :)
« Posledná zmena: 13. Február , 2020, 14:05:41 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
Príspevkov: 2073

« Odpoveď #1263 kedy: 13. Február , 2020, 17:15:21 »

Zvyraznujem, ja tu nehajim Rusko a jeho politiku, bozechran :). O Putinovi si myslim svoje a som si vedomy metod, ake dnes Rusko pouziva v ramci hybridnej a informacnej vojny atd. Takisto samozrejme nie som proti clenstvu v NATO, aj ked dnes uz NATO ciastocne stratilo svoj povodny vyznam.
U teba nemám strach, ale Rastiš mi trochu robí starosti.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 83 84 [85] |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.