Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 23:31:56
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HIROMI 27.10 BA,istropolis  (Prečítané 5310 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« kedy: 24. Október , 2011, 19:31:06 »

V rámci One Day Jazz Festivalu 27.10.2011 vystúpi svetoznámej japonská klaviristka Hiromi Uehara pod názvom HIROMI: THE TRIO PROJECT.
Tento koncert si nesmiete nenechať ujsť!
Spolu s Hiromi vystúpi jeden z najlepších basgitaristov newyorskej džezovej scény Anthony Jackson, na bicie bude hrať Simon Phillips - člen legendárnej kapely Toto.
Hviezdna TRIO zostava zaručuje nezabudnuteľný zážitok spolu s vystúpením TRIA gitaristu Michala Bugalu, na bicie bude hrať Martin Valihora a na basu rodák z Kanady Chris Jennings.

s kym sa vidim?
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. Október , 2011, 20:14:27 »

Som tam!  Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #2 kedy: 24. Október , 2011, 20:43:35 »

tesim sa  Na zdravie!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #3 kedy: 24. Október , 2011, 20:52:00 »

ake je vstupne?
Zaznamenané

o-yep sro
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #4 kedy: 24. Október , 2011, 21:10:49 »

23-33, podla miesta v sale
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #5 kedy: 25. Október , 2011, 08:23:05 »

Vidíme sa tam ;-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #6 kedy: 25. Október , 2011, 09:31:04 »

mna Hiromi prestala zaujimat po koncerte v PKO asi pred tromi rokmi. tolku technicky zdatnu sterilitu uz nepotrebujem.
sranda ako sa z nej idu vsetci posrat. milujem jazz ale v jej podani je to len hra bez duse. prepacte.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7 kedy: 25. Október , 2011, 10:15:37 »

mna Hiromi prestala zaujimat po koncerte v PKO asi pred tromi rokmi. tolku technicky zdatnu sterilitu uz nepotrebujem.
sranda ako sa z nej idu vsetci posrat. milujem jazz ale v jej podani je to len hra bez duse. prepacte.

 Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 25. Október , 2011, 11:15:20 »

mna Hiromi prestala zaujimat po koncerte v PKO asi pred tromi rokmi. tolku technicky zdatnu sterilitu uz nepotrebujem.
sranda ako sa z nej idu vsetci posrat. milujem jazz ale v jej podani je to len hra bez duse. prepacte.

na tom koncerte som bol a bolo to presne ako pises. paradoxne mnohe live co ma na youtube sa mi pacia omnoho viac, takze si asi hodim mincou.
Zaznamenané

o-yep sro
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #9 kedy: 25. Október , 2011, 13:58:19 »

suhlasim s tebou pistik.. aj mna mrzi ten moj postoj.. co som videl ine videa kde sa usmieva a tak dost moj postoj naburavaju.

mozno som len nedospel muzikanstky natolko aby som to pochopil..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 25. Október , 2011, 14:15:38 »

pre mna bolo to PKO velmi velke sklamanie, preto teraz velmi vaham ci to ist risknut alebo nie.
Zaznamenané

o-yep sro
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 25. Október , 2011, 16:07:45 »

zas tie kvakacky o sterilite, meh... asi by ste viac cviciti mali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #12 kedy: 26. Október , 2011, 18:15:33 »

Iggy zazil som Oliho Rockbergera s Tonym Grayom(ex hiromi), Johnom Shannonom (vaiking vision trio), a Martinom Valihorom a tak ma rozsekali, ze som za posledne prachy kupil od vsetkych cedecka a dva tyzdne som potom hladoval.

tam bolo tolko emocie ze az.. hiromi je proste naslapana klavirova masturbantka pre mna.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. Október , 2011, 19:36:39 »

Ja som ju este live nevidel a dva studiove albumy co mam sa mi pacia. Okrem toho moj oblubenec Simon Philips, takze niet o com.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 27. Október , 2011, 12:45:50 »

neviem jak presne sa mera obsah emocie v hudbe, podla mna to je p*čovina a dolezite je pre mna z tejto temy akurat ake emocie to vzdbudi vo mne. z toho, ci sa to deje alebo nedeje vsak velmi tazko mozem vinit nejakeho hudobnika.

hiromi ponuka vyborne vystavana a excelentne zahrate veci, ktore sa daju dokonca aj ne-nazivo pocuvat, a to bohuzial nedokazem povedat o mnohych inych technicky zaujimavych veciach, ktorym venujem pozornost... plus je uplne rozkosna jak to smazi a este sa pri tom tak veselo usmieva.

mimochodom masturbujucu peknu aziatku si pozrem rad kedykolvek a kto ne, je teplos Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 27. Október , 2011, 12:47:57 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.