Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 23:23:32
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HIROMI 27.10 BA,istropolis  (Prečítané 5307 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 27. Október , 2011, 14:25:53 »

mimochodom masturbujucu peknu aziatku si pozrem rad kedykolvek a kto ne, je teplos Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Co ja viem, ja radsej nerozkysnute cernosky.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 27. Október , 2011, 14:39:10 »

Co ja viem, ja radsej nerozkysnute cernosky.  :)
Zdravíčko a mas pocit, ze sa to vzajomne nejak vylucuje?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 28. Október , 2011, 08:29:17 »

tak bugala+stefan+valihora totalna nuda. dobry zvuk mali, sa mi pacila aj ta bugalova gitara, aj basa znela pekne, ale hrali uplne hovadiny. na zaciatku fajn tema a potom jazzove onanovacky, co dovolim si tvrdit, ze je asi 10x horsie nez hociaky progmetalovy 26-minutovy solovy gitarista. zle.

hiromi+jackman+philips velice dobre, akurat ten basak divny nahovno prdkavy ziadny zvuk, jak keby hral len take smrdlanice. sice ma tazky (doslovne) styl, ale nechapem, co z neho robi take svetove meno. som si k nemu vymyslel mafiansky background jak mal sinatra, inak si to vysvetlit neviem. philips super bubenik, celkovo ta muzika bola zaujimava. iba miestami, ked to slo moc do jazzovych onanovaciek, ma to zacinalo srati, ale nastastie to vzdy vedeli vcas utat. este keby hiromi philipsovi dovolila nehrat bumcvach pasaze, bolo by to uplne super.
celkovo ale dobra akcia, zaujimavy koncert, ale keby bol druhykrat o rok taky isty, asi uz nepojdem  Zdravíčko
« Posledná zmena: 28. Október , 2011, 08:30:34 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #18 kedy: 28. Október , 2011, 13:22:46 »

Ja som si dal hiromi teraz už tretí krát...a ako zakaždým som bol unesený...Nový album nemám napočúvaný, Time Control zostáva moje naj, napriek tomu to bol výrazne inšpiratívny koncert...to ako tá ženska sa vie hrať s harmóniou a tá jej technika....skrátka som sa opäť raz posral :-)
Tiež by som privítal radšej Greya než Jacksona...
prvá kapela sa mi páčila tiež, až na kontrabasové sólo :-D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 28. Október , 2011, 15:12:17 »

až na kontrabasové sólo :-D
no to uz bol pre mna vrchol  Bavím sa skvele a hlavne ako sa vsetci tvarili, ze rodia stokilove hovna, ked hrali.

nechapem, ze ani phillips, ani jacskon a ani grey vtedy, ked som ho este videl, take xichty struhat nepotrebovali. mne to pride rovnako smiesne ako namalovani ciernometalisti. ze proste ocakavana podiova show od jazzistu je, ze bude dostavat nonstop krce do kazdeho svalu od krku hore  Bavím sa skvele

a hiromi si to svoje vrieskanie tiez mohla odpustit. urcite citala nejake forum, ze je bez emocii, tak to teraz pre takych ako pista58 prekyslicila. keith jarret je tiez popici muzikant a strasne rad mam jeho klavir, ale on tiez do toho furt pizuka a preto to skoro nedokazem pocuvat. niekto uz by im mal povedat, nech si to nekazia.
« Posledná zmena: 28. Október , 2011, 15:13:37 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #20 kedy: 31. Október , 2011, 01:14:57 »

Iggy nechces im robit profesionalneho imidzoveho poradcu? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #21 kedy: 31. Október , 2011, 08:32:39 »

no to uz bol pre mna vrchol  Bavím sa skvele a hlavne ako sa vsetci tvarili, ze rodia stokilove hovna, ked hrali.

nechapem, ze ani phillips, ani jacskon a ani grey vtedy, ked som ho este videl, take xichty struhat nepotrebovali. mne to pride rovnako smiesne ako namalovani ciernometalisti. ze proste ocakavana podiova show od jazzistu je, ze bude dostavat nonstop krce do kazdeho svalu od krku hore  Bavím sa skvele

a hiromi si to svoje vrieskanie tiez mohla odpustit. urcite citala nejake forum, ze je bez emocii, tak to teraz pre takych ako pista58 prekyslicila. keith jarret je tiez popici muzikant a strasne rad mam jeho klavir, ale on tiez do toho furt pizuka a preto to skoro nedokazem pocuvat. niekto uz by im mal povedat, nech si to nekazia.

iggi ona sa aj vtedy v PKO vselijako vlnila, ale to co islo von bolo velmi cudne. ja si totizto doteraz myslim ze hlavnym problemom bolo miesto a akustika. omnoho radsej by som si ju pozrel v mensom klube s dobrym zvukom ako v PKO kde to bola dost velka zvukova guca.
Zaznamenané

o-yep sro
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 31. Október , 2011, 09:21:07 »

Ja som ju zažil na Pohode na veľkom stage a tiež to nebolo ono. Teraz to malo oveľa lepšiu atmosféru. Koncert bol vynikajúci. Hiromi hrala krásne motivické sóla, samozrejme sa tomu shredu zrejme nedalo vyhnúť, ale inak to nemalo chybu.  Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #23 kedy: 31. Október , 2011, 10:10:45 »

mimochodom masturbujucu peknu aziatku si pozrem rad kedykolvek a kto ne, je teplos Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
no a čo keď ja som na belošky? a nemusia vedieť ani hrať na klavíri  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 31. Október , 2011, 10:25:12 »

Iggy nechces im robit profesionalneho imidzoveho poradcu? :-D
myslim, ze s tym jedinym poznatkom, ze sa nemaju tvarit jak keby pili siedmu vodku bez brzdy, by som sa neuzivil  Bavím sa skvele

iggi ona sa aj vtedy v PKO vselijako vlnila, ale to co islo von bolo velmi cudne. ja si totizto doteraz myslim ze hlavnym problemom bolo miesto a akustika.
teraz to bolo ovela viac. vstavala od klavira, vykrikovala a tak...  Bavím sa skvele
kazdopadne v PKO som nikdy nezazil ani len slusny zvuk, vzdy to bolo od "totalne napicu" maximalne po "znesitelne", cize je dost mozne, ze tebe to vtedy pokazilo zazitok uplne

sa tomu shredu zrejme nedalo vyhnúť
prave som mal ten pocit, ze to tam bolo tak-tak akurat. este viac a vadi mi to, takto to bolo pripustne az ocakavane koncertne extempore

no a čo keď ja som na belošky? a nemusia vedieť ani hrať na klavíri  Som frajer
to predsa neznamena, ze ohrdnes aziatku. sak nebud rasista  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. Október , 2011, 10:25:55 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 31. Október , 2011, 10:38:31 »

no a čo keď ja som na belošky?

Mi nevrav, ze by si nevrzol trebars tuto, keby Ta prosila. Bavím sa skvele



* ebony.jpg (38.35 KB, 600x450 - prehliadnuté 212 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 31. Október , 2011, 10:46:25 »

Mi nevrav, ze by si nevrzol trebars tuto, keby Ta prosila. Bavím sa skvele
myslim, ze ona sa nemusi vobec nikomu prosit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 31. Október , 2011, 10:48:17 »

myslim, ze ona sa nemusi vobec nikomu prosit  Bavím sa skvele

Ale tak nikdy nevies, kedy jej praskne guma na autaku a Ty pojdes okolo a pomozes jej. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 31. Október , 2011, 10:52:00 »

Ale tak nikdy nevies, kedy jej praskne guma na autaku a Ty pojdes okolo a pomozes jej. Bavím sa skvele
no hlavne, keby sa hento stalo, tak neviem neviem, ci aj mne by nepraskla guma  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 31. Október , 2011, 10:57:37 »

Mi nevrav, ze by si nevrzol trebars tuto, keby Ta prosila. Bavím sa skvele



zamiloval som sa..
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.