Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 20:32:18
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zbrusit prazce alebo zohnat povodnu bezprazcovu?  (Prečítané 5424 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #15 kedy: 13. November , 2011, 17:52:42 »

predaj povodnu a kup bezpracez. nac prznit nastroj, po zbruseni prazcov by bola nepredajna.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #16 kedy: 13. November , 2011, 18:52:10 »

... najlepsie na tom je ze radu dostanes vzdy od cloveka ktory nema ani paru o com trepe ,len to niekde vygooglil.

tuto blbost co si zadrel si tiez vygugil ?  Žmurk
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #17 kedy: 13. November , 2011, 19:02:01 »

tuto blbost co si zadrel si tiez vygugil ?  Žmurk
nebodaj sa ta to dotklo  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #18 kedy: 13. November , 2011, 19:05:13 »

nebodaj sa ta to dotklo  Som frajer

samozrejme - v mene vsetkych tych ludi, co tu nezistne radia kadejakym exotom (sorry kybu - neber osobne).

Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #19 kedy: 13. November , 2011, 19:47:45 »

samozrejme - v mene vsetkych tych ludi, co tu nezistne radia kadejakym exotom (sorry kybu - neber osobne).


o prepisovani mudrosti z jedneho fora do druheho si myslim svoje. hlavne sa pozastavujem nad nekonecnou studnou odpovedi niektorych clenov staby luthieristov ktory robil v kazdej firme vyrabajucej gitary. to sa proste z praktickych skusenosti neda. je tu pre mna zopar autorit ktorych clanky si precitam rad to by som sem zase nechodil ,keby neboli. tym sa ospravedlnujem.  Na zdravie!
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 13. November , 2011, 19:59:37 »

o prepisovani mudrosti z jedneho fora do druheho si myslim svoje. hlavne sa pozastavujem nad nekonecnou studnou odpovedi niektorych clenov staby luthieristov ktory robil v kazdej firme vyrabajucej gitary. to sa proste z praktickych skusenosti neda. je tu pre mna zopar autorit ktorych clanky si precitam rad to by som sem zase nechodil ,keby neboli. tym sa ospravedlnujem.  Na zdravie!
A ospravedlnil sa.
Zaznamenané
Osiris666
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 260


If you try to fuck with me, I shall fuck you too..


« Odpoveď #21 kedy: 13. November , 2011, 21:58:31 »

samozrejme. ale ked chce hrat na bezprazci, tak preco nepracovat rovno s tym? rovno sa zacne ucit pocuvat a pracovat s tonom. taktiez prazcova basa ho nedonuti k tomu aby si strazil ruku na hmatniku tak ako na bezprazci. ci sa mylim?
ale tak hej, mas pravdu, bezprazec je ako prisna ucitelka, nic neodpusti ale vie naucit  Je to frajer
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.