Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 16:25:39
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Empyrion  (Prečítané 11554 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #45 kedy: 21. Apríl , 2012, 14:01:38 »

jeej budete na fleške v Leopoldove? tak sa vidíme Si píš!!!
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #46 kedy: 21. Apríl , 2012, 15:32:24 »

Novy song Soundless Realm vonku - prvy v prehravaci tu! Cekujte a ak chcete, komentujte a lajkujte

Buduci vikend sa vidime na koncerte v Leopoldove?
dobry narez Som metlak Bravooo
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 21. Apríl , 2012, 19:25:32 »

 Som frajer Diky za pozitivne ohlasy, velmi si to cenime. Tesime sa akciu v Leopoldove Na zdravie!
Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 28. September , 2012, 11:08:30 »

Dnes vecer Randal Bratislava. Empyrion spolu s kopcom fajnovych kapiel na feste Metalexpressu. Budeme radi, ak pridete omrknut. Zdar a dovi dnes vecer http://www.randalclub.eu/sk/event/632
Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 16. November , 2012, 22:28:43 »

Ludia dobri, bude sa krstit!
Pri tejto prilezitosti samozrejme chystame patricnu veselicu u nas v Nitre, na ktoru Vas tymto vsetkych pozyvam :-) . S hostami nebudeme trocharit, zahraju tiez kapely DEPRESY a DOOMAS. Depresy avizovali nejake fungl nove skladby, takze sa tesime na elitny zazitok od tejto metalovej legendy a tiez na atmosfericku temnotu z produkcie goth-doomových Novobancov. Party sa kona 14. decembra vo Frankie Rock Pub, rad sa vidim s kazdym z vas, kto chce zazit jeden z tych urcite vynimocnejsich piatkovych vecerov. Veselica samozrejme trva do rana bieleho. Ide zaroven o prvy zo serie planovanych metalovych festov pod nazvom "Mindshifter Fest", ktory by mal byt zakladnym kamenom buducej (dufame) bohatej a silnej tradicie. Vstupne su chabe 3 Koruny europske.
Blizsie info:
fejsbuk
bendzoun
Pri tejto prilezitosti vas zvem samozrejme aj na nas FB profil, budeme radi, ak sa zastavite a hodite like alebo nejaky odkaz.
Rado

« Posledná zmena: 16. November , 2012, 22:34:30 od iamomega » Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 22. December , 2012, 18:30:05 »

Olla, kto ma zaujem, checknite vyber z hajlajtov noveho albumu, ktory nam prave vysiel. Prvy track v prehravaci na  http://bandzone.cz/empyrion
« Posledná zmena: 22. December , 2012, 18:30:41 od iamomega » Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #51 kedy: 22. December , 2012, 18:39:45 »

povedal by som, ze v ramci zanru je to skvele !
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #52 kedy: 22. December , 2012, 21:42:38 »

priznam sa, ze technical death metal nie je moja salka kavy, jedina moja stravitelna vynimka je par veci od Necrophagist, napada ma diminished to b (pravdepodobne kvoli vplyvu neoklasiky v hre Muhammeda Suiçmeza  ha ha ha)
 
ale pochvalu si za odvedenu pracu na albume urcite zasluzite  Popiskujem si, album ste nahravali u grapowa? celkom dobry zvuk.
« Posledná zmena: 22. December , 2012, 21:43:17 od tarquin » Zaznamenané

iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 28. Február , 2013, 23:50:12 »

Ollas vospolok, po dlhsej dobe sa hlasim s velmi prijemnymi novinami :-). Tie v skratke popisem a ku koncu este vyslovim jednu naliehavu prosbu ku vsetkym kolegom bez ohladu na nastroj / pohlavie, vek, zamestnanie, farbu pokožky, viero- alebo hudbovyznanie.
- takze prijemna novinka, ze v sutazi o ucast na kultovom a chronicky vypredanom nemeckom festivale Wacken postupujeme po rozhodnuti poroty zo 49 prihlasenych slovenskych metalovych kapiel do semifinale z prveho miesta :-) . Koncert o postup bude u nas v Nitre 30.3., vsetci ste vitani (link),
- dalsia novinka: kto ma chut, moze si pozriet kratke promo video s fotkami, kde je novy zostrih niektorych zaujimavych momentov z albumu  (kto by mal nebodaj zaujem o CD alebo triko, dajte vediet),
- dalsia novinka (trochu OT): zistil som, ze SD blackouts su o triedu lepsie snimace ako EMG 81 vo vsetkych ohladoch s vynimkou cisteho zvuku,
- posledna a najdolezitejsia novinka, na ktoru sa viaze moja uvodom spominana vyzva: boli sme (bez nasho vedomia a pricinenia) nominovani ako jedna z dvoch slovenskych kapiel do hlasovania o vystupenie na velkom slovinskom festivale Metaldays (ex Metalcamp). Ucast samozrejme zavisi od fejsbukoveho hlasovania, cize sa na vas obracam v nadeji, ze si my muzikanti vypomozeme (bez ohladu na vyssie zmienene rozdiely vo vyznaniach) :-) . Z nominovanych 526 kapiel z celeho sveta sme zatial na mieste 18 a postupuje/vystupuje prvych 10. Kazdy jeden hlas sa rata a pomoze nam. Cize, kto chce podporit a najde si chvilku casu, hlasovanie prebieha do 7.3. Potrebné info najdete tu. Pls vote & share. Spokojne mi mozete poslat aj ziadost na moj FB profil, rad prijmem ziadost kazdeho z vas. Zatial tolko :-)
Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 01. Marec , 2013, 09:34:28 »

kks super kapela.. nie som vobec vyznavacov az takychto jebotov, ale pecka.. kvalitne zahrate, nahrate.. dufam ze aj nazivo to takto slape... pre mna urcite zaujimavejsie nez God Defamer napriklad..
Zaznamenané

iamomega
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 02. Marec , 2013, 14:31:27 »

kks super kapela.. nie som vobec vyznavacov az takychto jebotov, ale pecka.. kvalitne zahrate, nahrate.. dufam ze aj nazivo to takto slape... pre mna urcite zaujimavejsie nez God Defamer napriklad..

God Defameru samozrejme vsetka cest, zdielame s nimi bubenika aj skusobnu a velmi dobre spolu vychadzame, je to holt ina muzika. Kazdopadne diky za kompliment, je to velka poklona :-) . Budem rad, ak nas co najviac z vas podpori v hlasovani.
Zaznamenané

LTD M-1000FR w/ 2x EMG 81 -> Korg Pitchblack + Boss NS-2 + Gerhat Screamer -> EVH 5150 III 100 W -> G-LAB Dual Reverb + Tech 21 Boost D.L.A. + BOSS GE-7 modded -> EVH -> Marshall 1960 AV w/ (2x Cn V30 + Emin. Governor + Emin. Swamp Thang)

E m p y r i o n
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.