Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 06:29:46
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: stará alebo nová  (Prečítané 1756 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
wink
nováčik
*
Príspevkov: 8


« kedy: 26. November , 2011, 13:29:21 »

čo si myslíte že je lepšie upraviť si starú/staršiu gitaru hlavne z dobrým drevom a len vymeniť hardware, snímače atd..alebo investovať do novej lepšej gitary ? :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 26. November , 2011, 13:32:32 »

Tak ked je stara s dobrym drevom, tak preco by mala byt nova lepsia?  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #2 kedy: 26. November , 2011, 13:40:08 »

rovno napis rovno o akej gitare sa bavime, ak je to nejaka jolana tak z hovna bic neupleties.

Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 26. November , 2011, 13:49:00 »

ziadna
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #4 kedy: 26. November , 2011, 13:53:51 »

ziadna
ani musicman?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 26. November , 2011, 13:59:58 »

ani musicman?
ani VHT
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #6 kedy: 26. November , 2011, 14:04:01 »

ani VHT
Smútim Smútim Je mi do plaču
toto sa ma fakt dotklo
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
wink
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #7 kedy: 26. November , 2011, 14:26:53 »

aka konkretne ? ani tak nehovorim o konkretnej gitare...ale chcel by som nejaku staru ariu ...lebo mám jednu staršiu basu od tej značky a z nou som spokojny...no len trošku to je problem zohnať taku gitaru...čakám či sa niečo objaví...
« Posledná zmena: 26. November , 2011, 14:27:53 od wink » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #8 kedy: 26. November , 2011, 14:28:09 »

a ak nová tak v akej cenovej relácii si to predstavuješ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 26. November , 2011, 14:31:50 »

Aky model konkretnejsie?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
wink
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #10 kedy: 26. November , 2011, 14:33:10 »

okolo 300 eur ...ale ajtka ma furt tiahne radšej kúpiť napr nejake staré LP-čko alebo exlorer a spraviť si ho podla seba ...  Popiskujem si
Zaznamenané
wink
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #11 kedy: 26. November , 2011, 14:55:04 »

konkretnejšie napr ariu zz-2 alebo napr ariu pe-60... čosa tyka označeni tak ich ma aria dobludu...sa velmy v nich nevyznam...ale tak lp-čko alebo exlorer by som bral...
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 07. December , 2011, 16:30:14 »

chalan, ty vobec nevies o com hovoris...  Nechajte ma vydýchať ale odolal som pokuseniu trolovat ta a...

...poprve: ak napises explorer alebo LP, tak prosim ta dopis aj, ze to ne Gibson, ale nieco, co sa nan podoba. potom uz je uplne jedno, ze sa to nan podoba, ale je zaujimave aka je to znacka (vyrobca) a aky je to model. cize to, co by si uviedol pri kazdej gitare.

...podruhe: ak sa bavime o japan lawsuit kopiach, stale plati predosly bod, ale kedze je v tom dost bordel a len par ludi tu na fore sa v nich fakt vyzna, je lepsie blizsie tu gitaru popisat - cize minimalne obdobie, kedy bola vyrobena, fabriku ak vies zistit, pripadne proste dat fotky gitary s priamou otazkou, ci za to stoji

...potretie: akukolvek gitaru si kupis za 300e, tak mozes zabudnut na nejake "tunenie podla seba", lebo proste je to lacak, nech sa na to divas akokolvek a budes musiet vymienat niektore zakladne komponenty, len aby to bolo pouzitelne. v najlepsom pripade budes mat stastie na gitaru, na ktorej uz to niekto urobil a teraz ju predava. osobne ti odporucam sustredit sa na tuto moznost, pokial naozaj nemas viac ako spominanych 300e. v tom pripade sa obmedz na uplne najzakladnejsie naroky, ktore na nastroj kladies. ak nemas nabehane este nic, tak sa na ne vyser uplne a hladaj dobry kauf. su ludia, co trvaju na novej gitare a za pocit, ze boli "prvi" su ochotni priplatit. ty mozes ten pocit vymenit napriklad za relativne kvalitny hardware.

...a predsalen aj postvrte: odpoved na otazku stara vs. nova neexistuje. niektore stare gitary stoja (aj ovela) viac, nez ich nove protajsky a niektore zase menej. dovodov, preco to tak je, je na samostatnu temu, ktoru tu urcite najdes...
« Posledná zmena: 07. December , 2011, 16:36:54 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.