Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 12:46:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ac97 a midi  (Prečítané 2851 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« kedy: 25. Máj , 2005, 14:13:10 »

Mam momentalne shitovu Ac97 a chcel by som vediet ci sa na tom nejakym sposobom daju rozbehnut aj ine banky a ta co tam je povodna existuje tam nejaky Sound Fonts ci sa to neda vobec?
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #1 kedy: 25. Máj , 2005, 14:14:03 »

OPRAVA- ako ta co tam je povodna
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 25. Máj , 2005, 21:35:40 »

Hej, v sekvenceri. Ak pouzivas softy typu Cubase, Sonar, mozes pouzit celu plejadu VSTi alebo DXi pluginov od uplne free az po proficke simulacie konkretnych HW syntakov. Mozes pouzit aj hociake soudfonty, Sonar ich normalne cita, Cubase neviem, ale pouzit sa daju aj cez akykolvek sampler beziaci pod nimi. Ak si sa pytal na nieco ine, upresni, co by si chcel robit...
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #3 kedy: 26. Máj , 2005, 08:20:12 »

No ja pouzivam Cakewalk pro audio a teraz som nainstaloval novy Sonar. Ja som z vst doteraz nerobil lebo som mal sb live a asio sa mi nepodarilo rozchodit ani z kx driverami takze som robil len s sf2 bankami a tam som si proste natiahol banku do pamate a bolo u tejto karty som nenasiel nikde ziadny Sound font cez ktory by som natiahol banku ako to bolo pri sb. Inac mam dalsi problem v Sonare stale mi vypisuje ze nemam zadany midi input a nechcu mi hrat midi. Je tam v ponuke len nejaky midi maper ale ten mi nechce brat. Inac ked pustim nejaky mid napr. vo winampe tak v pohode hra. Ja chcem kupit novu zvukovku vyhliadol som si Revolution 7.1 celkom dobre vyzera a za slusnu cenu ale zatial nie su financie tak sa trapim s tymto shitom.
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #4 kedy: 26. Máj , 2005, 09:40:17 »

Myslel som MIDI output nie input a mam tam len microsoft midi mapper a ked dam ten tak ho vobec neberie
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 26. Máj , 2005, 20:25:57 »

Ked pouzivas VSTi alebo DXi pluginy, nepotrebujes mat rozbehane ASIO. Dokonca nepotrebujes ani zvukovku, ktora podporuje MIDI. Oni tie instrumenty sice s hostitelskou aplikaciou komunikuju cez MIDI, ale vysledok je nakoniec Audio a ide z karty von tak ako aj hocijaky iny zvuk. Kartu podporujucu MIDI potrebujes len v pripade, ked chces do kompu zapojit externe zariadenie, napriklad klavesnicu. To je presne moj pripad. Mam a na uplne vsetko pouzivam cisto Audio kartu a na pripojenie klavesnice, ktoru obcas pouzivam som si dokupil SB live. MIDI sice fungovalo aj cez doskovku, ale z roznych dalsich dovodov ju mam disablenutu. A ako som spominal, Sound Fonty sa normalne citaju cez VSTi alebo DXi samplere, pripadne Sonar ich cita aj samotne, ale nejak mi prislo jednoduchsie pouzivat sampler. ASIO na KX funguje bez problemov, ked sa uz raz podari nainstalovat a zapamatat si ten postup na danej HW konfiguracii. Ale ako hovorim, pokial nehras na externej klavesnici , ASIO Ta nezaujima, ani MIDI.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 24 otázok.