Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 08:25:48
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay: Open a case  (Prečítané 10316 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« kedy: 03. December , 2011, 18:29:40 »

Najprv zacnem svojim zufalim pribehom a bol by som rad, ak by ste mi napisali co si o tom myslite. potom bude rad, ak bude tato tema napomocna pri rieseni podobnych problemov, cize ako riesit to, ze ste boli "odrbany" na ebayi.

Takze, kupil som lampovy 2-kanalovy koncak z druhej ruky. Vsetko pozapajam, zapnem, necham zhavit lampy, zapnem standby, pridavam volume. zvuk sa pridavanim hlasitosti zacne ozvyvat, ale koncak sa hned vypne. Nechapem, pozeram steker, poistku - poistka je vyhoreta. kupim dalsie poistky, skusam to na obe kanaly - stale to iste, vyhodi poistky a vypne koncak. Zohnal som opravara muzikantskych aparatov, dal som mu ho pozriet a ze - komplet vsetky koncove lampy su odkurene. Nic take, akoze pri preprave by to drblo, proste normalne ze su odkurene vsetky lampy do jednej. Proste ze ked tam dam nove sparovane lampy a zapnem koncak tak bude vsetko OK. Popis ku drazbe bol samozrejme - ze vsetko je plne funkcne a OK.
Takze co teraz, postup by mal byt taky, ze sa napise predajcovy a nejak sa to vydiskutuje a vyrovna. To som aj urobil, ale on tvrdi, ze koncak bol absolutne OK, skusany den pred odoslanim. Co si o tom myslite? mam otvorit "case" a riesit to cez ebay, mam vobec nejaku sancu? Chcel by som dosiahnut to, aby mi preplatil 4 sparovane mesacke 6L6 lampy, alebo poslal nejake plne funkcne sparovane 6L6 lampy.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 03. December , 2011, 18:40:46 »

no mohlo to jebnut tak, ze sa tie lampy poskodili aj prevozom, cize moze hovorit aj pravdu. ale nemusi. neviem ako postupovat pri ebayi, pisem len preto, ze mu to mohlo naozaj hrat
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #2 kedy: 03. December , 2011, 18:47:30 »

OK, ale pochop, ze elektrotechnik mi vyslovene povedal, ze tie lampy nie su poskodene tak, ze by to mohol sposobit nejaky naraz pri preprave. tak ja neviem co si mam o tom mysliet.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 03. December , 2011, 18:50:34 »

ved jasne. nevidel som to a ked ma skusenosti, tak asi vie. len moze sa stat hocico. otazne je, ze keby som si kupil zosik o ktorom neviem, ako sa s nim hralo a v akom stave ma lampy, tak ich vymenim asi hned, uz len z takeho psychickeho hladiska  :) ak z neho vytrieskas tie lampy, tak parada. a nechapem naco dnes niekto takto riskuje poslat kkcinu a hlavne na ebay, kde je to ako tak osetrene
« Posledná zmena: 03. December , 2011, 18:52:58 od mario bross » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #4 kedy: 03. December , 2011, 18:56:19 »

Lenze 4 mesacke 6L6ky je uz pekna investicia. to vychadza na minimalne 100eur.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #5 kedy: 03. December , 2011, 19:21:13 »

lampy su spotrebak, myslim ze toto sa ti vobec nepodari kladne vyriesit
Zaznamenané

stoka!
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #6 kedy: 03. December , 2011, 20:41:14 »

zaruka na lampy sa dava len 3 mesiace.

neviem, ci by som otvaral dispute na ebay kvoli spotrebnemu materialu. ber to tak, ze aj keby ti lampy isli tyzden a potom odosli, aj tak by si musel kupit nove. tam budes mat 100 % istotu funkcnosti.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #7 kedy: 03. December , 2011, 22:12:47 »

ja by som sa s tym tiez zbytocne nesral a vymenil... presne je to spotrebak, daco ako struny  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #8 kedy: 04. December , 2011, 03:42:39 »

struny za 110E?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #9 kedy: 04. December , 2011, 23:51:54 »

struny za 110E?

kolko das za struny za dva roky? dva roky ti vydrzia lampy... spocitaj si to...
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #10 kedy: 05. December , 2011, 00:09:40 »

prosim ta aspon netrep. popis znel jednoznacne ze - vsetko je ok, zosilovac je plne funkcny. je koncak so vsetkymi odkurenymi lampami funkcny? nie je. sedi popis? nesedi. aka ma byt suma, pre ktoru sa "oplati" riesit veci. 300, 400eur? lebo 110 je malo?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #11 kedy: 05. December , 2011, 00:13:33 »

prosim ta aspon netrep. popis znel jednoznacne ze - vsetko je ok, zosilovac je plne funkcny. je koncak so vsetkymi odkurenymi lampami funkcny? nie je. sedi popis? nesedi. aka ma byt suma, pre ktoru sa "oplati" riesit veci. 300, 400eur? lebo 110 je malo?


a mozne moze byt ze sa to fakt dodrbalo cestou... ak si chces robit nervy tak to ries... a neviem co je trepanie na tom ze lampy su spotrebny matros lebo to je holy fakt.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 05. December , 2011, 00:17:59 »

Za dva roky dam za struny max. 70 €. Lampy v mojom prvom zosiku maju asi 8 rokov.
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #13 kedy: 05. December , 2011, 10:00:28 »

Ja by som to skúsil ved prečo nie. Ved je tam aj možnosť, že ti to predal už s dojebanymi lampami.

PS. Elixiry mi vydržia aj pol roka, takže do strun naozaj nedam 110€ ročne  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #14 kedy: 05. December , 2011, 10:49:49 »

ono to nasere, ale ja by som sa na to vykaslal. ako bolo povedane lampy su spotrebka. nepoviem, keby to bolo nove, ale ked kupujem lampac z druhej ruky, tak asi ratam s tym, ze to komplet prelampujem, pokial v inzerate nebolo uvedene, ze to bolo prelampovane novymi lampami.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.