Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 14:54:33
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ukradnutá bassgitara  (Prečítané 3898 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« kedy: 04. December , 2011, 21:19:07 »

Prosím o pomoc!

Brácho mi dnes nahlásil, že im zo skúšobne v Trnave zmizla cez vikend bassgitara... Nejakí punkáči v tom klube, kde sa nachádza ich skúšobňa mali koncert a najpravdepodobnejšia alternatíva je, že im ju zobrala niektorá z tých zasraných punkáčskych kapiel (samozrejme nikto sa nepriznáva)... Preto vás prosím, ak by ste niekde v inzercii, alebo kdekoľvek videli modrú handmade basu s čiernym pickguardom (4-ku), ozvite sa...

Najhoršie na tom je, že je to mladá začínajúca kapela, ktorá je fakt plná ambícií, elánu a dobrých nápadov a takéto veci sú akurát najlepšia cesta k tomu, aby sa na to radšej vysrali...

Alebo ak náhodou vystrelí motyka a vedeli by ste, o koho ide, dajte mi na neho kontakt, a ja sa postarám o to, aby mal do konca života tak pokrivené prsty, aby si na tej base nikdy nezahral a mohol sa na ňu len pozerať s výčitkami, či mu to stálo za to...

P.S.: fotky pošlem hneď, ako mi ich chalani dajú...

Ďakujem dopredu všetkým za akýkoľvek postreh  Na zdravie!
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« Odpoveď #1 kedy: 04. December , 2011, 21:32:24 »

... tak málo muzikantov je na svete a ešte aj tí si robia navzájom zle  Je mi do plaču...
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 05. December , 2011, 01:52:08 »

... tak málo muzikantov je na svete a ešte aj tí si robia navzájom zle  Je mi do plaču...

To je skor o Slovakoch ako o muzikantoch.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.