Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 10:30:30
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Čo hovoríte na SQUIER Vintage Modified Jazz Bass .. ?!  (Prečítané 12140 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #30 kedy: 06. December , 2011, 09:54:36 »

Ja netvrdím, že je to problém všetkých ATK! Mal som záujem o jeden kus ktorý bol dlhšiu dobu v inzercii, na to krútenie ma upozornil jeden známy, ktorému sa krk skrútil (inak bol s tou basou najviac spokojný). Tak som začal hľadať na talkbass.com a potvrdilo sa to - viacero užívateľov s tým malo problémy.
« Posledná zmena: 06. December , 2011, 09:55:33 od FakyGrobian » Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #31 kedy: 06. December , 2011, 10:38:18 »

....darmo je to rýchlovýroba....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
bassfetak
nováčik
*
Príspevkov: 18


« Odpoveď #32 kedy: 06. December , 2011, 17:14:05 »

noel to si ty? :) no ja s tou ibadneskou nemám problém, zatiaľ sa nič nekrúti a má pár rokov..

ano biťo som to ja :)
Zaznamenané
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #33 kedy: 08. Január , 2012, 00:18:42 »

Inak páni, opatrne by som si tvoril názor na Vintage modified Squier JB. kúpil som jeden z Musikschmidt.de , vymenil som snímače za Fender noiseless Vintage 60s a z pôvodne záložnej dočasnej basy sa stal kúsok na ktorý dosť často hrávam keď stačia 4 struny. Má výborný tón a kombinácia driev s upgradom snímačov je (možno iba na mojom kuse)  to najlepšie čo za tú cenu vie človek vyhútať (hlavne ako ľavák).

Nedávno som ju nechal prestriekať v PKguitars (Topolčany) bielym nitro-lakom a tu je dielo hotové. Sorry za zlú fotku.

 

Môj verdikt teda určite znie, vyskúšať v obchode a ak sadne zvuk, tón, atd. tak načo sa trápiť s niečím čo nemusí znieť tak dobre ako to čo skladajú fešáci z Indonézie...
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #34 kedy: 08. Január , 2012, 11:36:07 »

Nádhera! Škoda, že si ju včera nezobral
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #35 kedy: 08. Január , 2012, 12:26:47 »

nemám tretí case, rozpadol sa mi jeden double case asi po pol roku a šetrím na ten Mono double case. Ale veď nabudúce ju vezňem  Popiskujem si
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #36 kedy: 08. Január , 2012, 12:27:28 »

a ako to vcera dopadlo?

a dakujeme za darcek  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #37 kedy: 08. Január , 2012, 12:53:48 »

....aj keď som bol len do počtu bolo fajn, "Faky" ako organizátor by mohol založiť tému, nech máme kde podebatiť, lebo keď sa hralo tam sa veľmi nedalo Bavím sa skvele Na zdravie! ....
« Posledná zmena: 08. Január , 2012, 12:55:09 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #38 kedy: 08. Január , 2012, 17:43:50 »

Večer sa k tomu dostanem, založím topic v "Jam sessions, akcie" a hodím tam aj fotky. Miško vďaka za skúšobňu Zdravíčko Darček sa dúfam spotreboval ešte v ten deň Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #39 kedy: 08. Január , 2012, 23:05:19 »

debata sa môže presunúť sem http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,92145.0.html
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #40 kedy: 13. Január , 2012, 12:17:15 »

paradne vyzera ten squier! ak este aj dobre hra, tak je to za malo penazy velmi dobry nastroj
Zaznamenané

o-yep sro
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #41 kedy: 13. Január , 2012, 12:30:50 »

Dikes. Skúsim ho budúci týždeň nahrať a zavesiť na soundcloud. Dám vedieť.
Ja myslím že som nemohol lepšie kúpiť za tie prachy.
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #42 kedy: 16. Február , 2012, 15:18:02 »

Mal som túto basu 3 a pol roka a nemožem na ňu krivého slova povedať. Akurát tú kobylu treba vymeniť, lebo plastové sedlá neznejú bohvieako.
Neskôr som dal kobylku Gotoh a hralo to podstatne lepšie  Žmurk Inak ten javorový model sa veľmi dobre dopĺňa s hladenými strunami, pretože basa sama o sebe má príliš prierazné, až sklenené výšky.
Nedávno si kamoš kúpil "sixties" verziu VM a tento jeho kúsok je delo, no ale uvidíme ako to bude keď trošku zostarnú struny...

Svojho Squiera som v decembri predal, nečakane som si totiž vyrobil lepší nástroj a bolo mi ľúto, že Squier už len stojí v kúte
Zaznamenané
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 20. Február , 2012, 22:21:00 »

chcel by som sa spytat na tento model ale 5strunovy, ci mate skusenost, a ci sa neda nahodou u niekoho vyskusat, alebo by sa dalo ist aj knam do skusobne keby nahodou, bol by som velmi vdacny, tiez zvazujem kupu, lebo sa mi paci velmi jazz bass zvuk.. mam 5ku toto  Ibanez SRX 595 TGF  ale zvuk jazzbassu sa mi lubi viac.. neskor by som rad investoval radsej do fendru, pri. sandberg,.. ale tak skoro sa mi nasetrit nepodari asi, tak potrebujem nejaku prechodnu jazzbass stanicu..
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #44 kedy: 24. Február , 2012, 17:00:29 »

Vyhľadaj asi nejaký kamenný obchod kde to majú, vyskúšaj, ak to bude hrať, tak to vezmi. Ja som mal štvorku hrala pekne, kamoš má inú štvorku, hrá ešte lepšie...
Len potom tú kobylu zmeň, lebo to čudo čo tam dávajú je katastrofa Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.