Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 22:36:06
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METALHAMMER ma konecne na com hrat  (Prečítané 3437 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« kedy: 05. December , 2011, 16:03:49 »

Cafte,

pripajam sa s mojim aparatom...mno nic moc..ale som spokojny
bugera 333 ... lampovy trojkanal.. nie moc robustny co sa tyka vyhotovenia..ale zato dost tazky
bedna ... marshall 2x12
rack od thomanna .. super kupa za tu cenu
a v racku behringer ladicka a digitech studio quad (firmware ako quad 2)
to ide do cootcontroleru behringer fcb 1010 (5m midi a napajaci kabel)
kable cordial 6m koncovky neutrik

to je do druhej temy ale gitara taylor solidbody v thomann tvrdom puzdre...



* DSC_0050.JPG (856.87 KB, 2256x1496 - prehliadnuté 781 krát.)

* IMAG0130.jpg (833.47 KB, 2592x1728 - prehliadnuté 877 krát.)
« Posledná zmena: 05. December , 2011, 16:04:29 od METALHAMMER » Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. December , 2011, 16:12:27 »

Pekna vybavam gratulujem. V tom marshally mas V30 ci G12T75 ?
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #2 kedy: 05. December , 2011, 16:42:38 »

G12T75...ale poexperimentoval by som.... len kolega ma 4x12 ale tiez T ..takze je to len silnejsie a viacej to tlaci....
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #3 kedy: 20. December , 2011, 11:57:52 »

mame koncert z mojou kapelou NextRoad ... 25.12.2012 v LM v podniku JUMBO o 20.00 po nas pojde Rebro
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #4 kedy: 23. Jún , 2012, 14:34:55 »

cafte... takze prikladam nove foto aparatu aj so mnou a video z koncertu


* bugera-a-ja.jpg (148.27 KB, 562x843 - prehliadnuté 638 krát.)
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #5 kedy: 02. Apríl , 2014, 15:26:09 »

update:

bugeru a rack mam uz iba v druhej skusobni na hrajkanie

Momentalne hram na Line 6 spider valve HD 100 MK 2 head
totok http://www.audiotek.cz/product-38150-line6-spider-valve-hd100-mk2

chvilu som riesil s mojim midi pedalom behringer FCB 1010 ale sralo ma ze nemozem ovladat wah (na ich fore sa stazuje na to kopu ludi a uspesne na to seru ..lebo chcu aby sme si kupili ich kontroler)

tak som tomu uz podlahol lebo sa mi s tym nechcelo srat a kupisl som ten ich kontroler
totok http://www.audiotek.cz/product-38154-line6-fbv-shortboard-mkii-usb

nesom rad ked ma takto dakto drzi za gule....ale musim povedat ze teraz je to pre mna dream rig (nevraviac o tom ze to slapatko funguje aja ko midi kontroler...lachko sa to nastavuje a pouzivam to aj s duom)

Recenzia:
je to super (po tom co som skusal bugeru, marshall, orange, simulacie, a doma robene aparaty..som konecne nasiel)

vobec mi nevadi ze to ma v sebe aj neake simulacie...lebo to nepocut... hra to ako lampovy amp

da sa na tom spravit od uplne sterilneho supercisteho zvuku cez mierne nachriapnute az po total nezmysel skreslene

najpouzitelnejsie su zvuky ala fender , vox mierne nachriaplnuty, marshall poloskresleny, nieco ako mesa skreslene a pred to krabicku na lead

samozrejme ma to tam aj neake insane nastavenie..ale to sa mi az tak nepaci

ma to zabudovane efekty.. na vyber je vzdy viacej chorusov, viacej flangerov, compresory nakopavatka, pitch a vsetko co si viete predstavit..ale realne su pouzitelne asi iba 10 efektov.... ale tie su urobene dobre

je fajn ze si to clovek moze hociako routovat.. napr ze delay a chorus.. mzoe dat aj pred amp aj za.. takisto volume pedal moze dat aj pred aj za atd... nastavuje sa to jednoducho a moze si clovek porobit hociake presety

dalej sa mi paci ze si clovek ale moze aj normalne tocit knoflikmi a nie je odkazany na neake nastavovanie parametrov v pocitaci...cize pocas koncertu ked si chem pridat dealy alebo reverb alebo ubrat gain tak to urobim bez toho aby som si prepisal preset.... alebo podrzim tlacitko a ulozim si tu zmenu

jednu vec maju vychytanu.. a to je boost ... ten maju urobeny tak ze clovek nastavuje dve hodnoty, pre gaina post gain
funguje to tak ze pre gain klasicky funguje ako nakopavatko...cize na skreslenom zvuku zvysi skreslenie
post gain je ako klasicky boost v slucke ze mi zvysi hlasitost na solo
..vyuzivam to v kombinacii takze aj mam viac gainu aj si o 4 db zvysim hlasitost

celkom pouzitelny to ma aj cab sim vystup...len na nom treba vzdy ubrat vysky..je to trocha upistane

takze takym co hraju covery a potrebuju rozne zvuky a efekty je toto super riesenie

bonus je ze sa na to da hrat aj bez repraku v standby funguje cab sim vystup..takze mozete doma aj cvicit

ja som si na to ale vyrobil aj dummy load (spojil som dva vykonove 4 ohmove rezistre 60W na jdene 8 ohmovy 120 W dummy load)  pretoze ten ked tam pichnem tak to ma taku funkciu ze to do cab sim pusti signal az po powerampe a vtedy to ma este lepsi zvuk...to si doma pustim do monitorov a mozem cvicit pri izbovej hlasitosti s vyhulenym koncakom

na nahravanie by som to ale nepouzitl.. mikrak je predsalen mikrak

Zaznamenané
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #6 kedy: 04. Máj , 2014, 16:28:18 »

nazdar.pacia sa mi videa a dobra hudba.drz sa bratku Na zdravie!
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #7 kedy: 14. Máj , 2014, 22:39:34 »

dik moc...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.