Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 12:00:52
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fuzz efekty  (Prečítané 8093 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #15 kedy: 10. Apríl , 2014, 09:53:15 »

No ved fuzz...
aj tak si myslim, ze podstatny vplyv na tom podla mna ma aj fakt, ze Andy z PGS hra prstami. Nie najidealnejsi sposob prezentacie gear-u

Hej tuto to bude asi skor ten pripad, trsatkom sa ta dynamika da asi lepsie ustrazit. Zo zvukarskeho hladiska neviem posudit, ale ked niekto ide po tomto zvuku, tak nic ine, ako fuzz mu ho neda, takze v tomto kompromisy neexistuju  Neviem
Navyse to hraje dost stredovo, takze by to malo dobre liezt cez ostatne nastroje
« Posledná zmena: 10. Apríl , 2014, 09:54:56 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
pankac
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #16 kedy: 05. Január , 2015, 15:59:45 »

Nemáte niekto fuzz od Devi Ever Fx? Taká zaujímavosť, že tie efekty navrhuje žena. Je aj majiteľkou firmy. Dal som si vyrobiť kópiu Hypericon-u a už sa ho neviem dočkať. Keď to bude hrať aspon z 3/4 tak ako na ukážkach, tak neni o čom.




Mam original Hyperion. Prejavom je to blizko big muffu, iba o cosi viac.. harnomickejsie a  stavnatejsie..  a tiez vyrazne vyskovejsie co nie je v tych demach celkom patrne (novsie verzie by uz mali byt ladene inak s viac basmi..)
Zaznamenané
pankac
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #17 kedy: 05. Január , 2015, 16:10:29 »

Este k teme (Fuzz): Som zavisly a liecim sa, ak by sa nasiel v okoli BA niekto podobny s chutou na malu session, som aktualne k dispozicii s tymto: Devi ever Hyperion, Mid-fi Peace Gun, Dwarfcraft Shiva, Fuzzhugger Velcroar, Smallsound/Bigsound Mini…  Vdacny by som bol hlavne za moznost skusit nejaky variant Tonebenderu MK 1..
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #18 kedy: 06. Január , 2015, 00:10:05 »

Este k teme (Fuzz): Som zavisly a liecim sa, ak by sa nasiel v okoli BA niekto podobny s chutou na malu session, som aktualne k dispozicii s tymto: Devi ever Hyperion, Mid-fi Peace Gun, Dwarfcraft Shiva, Fuzzhugger Velcroar, Smallsound/Bigsound Mini…  Vdacny by som bol hlavne za moznost skusit nejaky variant Tonebenderu MK 1..

dobré šmakovice máš :D dosť sa čudujem prečo nemáš niečo od firmy zvex ??
Zaznamenané

epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #19 kedy: 09. December , 2017, 23:29:41 »

trochu ozivim tuto temu. podarilo sa mi najst taketo paradne interaktivne videjko s porovnanim 52 roznych fuzz pedalov (vacsinou z dielne vseliakych "boo-teek" vyrobcov) ani neviem ci sa mi pacia viac tie pedale, alebo samotny koncept, kedze polka 3/4 z tych fuzzov znie pri urcitych nastaveniach rovnako. mozno to niekoho inspiruje postavit si kopiu niektoreho z nich (tipek a spol.:)


Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 12. September , 2023, 07:32:50 »

Opat raz ma prepadla fuzzmania. Hladam preto fuzz, ktory nemusi byt hned nejaka psychadelia, kludne nieco pouzitelnejsie, skor konkretnejsie, chcel by som ho zaroven pouzivat na vytvorenie mierneho break-upu pri stiahnutom volume potaku.

Mate nejake skusenosti? Pozdavaju sa mi tie MXRkacke, prip. ta Hendrixacka edicia, ale kludne som aj za nejaky butik, ktory bude splnat vyssie uvedene poziadavky.

Ide mi o citatelnost, vyborny clean-up (aj ked zalezi od elektroniky v gitare, atd...).

 Na zdravie!
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 14. September , 2023, 02:08:50 »

tuto skúšali nejaké

Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.