Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 14:56:53
Strán: [1] 2 3 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mind the Gap  (Prečítané 103530 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« kedy: 21. December , 2011, 21:46:46 »

Konecne sa mi podarilo dostat k materialu z koncertu, takze zatial som zavesil len kratku ukazku. Casom az to doupravujem/ posekam kecanice medzi songami atd tak pribudnu dalsie ukazky.

Sme kapela v zlozeni 4 kusov:
gitara:ja,
basa: Yogi (takmer oskar rozsa, castaway, bloom, fairy mary)
bicie:wajco (ex soundrise, ravenhill)
spev:fuxo (head2down, narijuana, RATM revival a uz ani neviem co dalsie :))   + sem tam nieco sa pusti (co dufam ze casom bude viac a aj v lepsom technickom prevedeni) Ani neviem co za zaner hrame, nejaky rock/metal s roznymi vplyvmi.
Momentalne sa rysuje koncert na prelome februara/marca, ktory vsak nie je este potvrdeny, takze uvidime.
A taktiez je v plane nahrat si zo tri veci pre ucely prezentacie, keby bolo treba fakt len narychlo a lacno :)

Link na ochutnavku (posledny song vecera 10/12/2011)


jo a Ajka bola chora
« Posledná zmena: 21. December , 2011, 22:04:24 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 21. December , 2011, 21:56:14 »

Ta basa hra fakt popici, presne to pasmo, ktore tam ma byt, ale UPLNE PRESNE Si píš!!!  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 21. December , 2011, 21:57:37 »

Ta basa hra fakt popici, presne to pasmo, ktore tam ma byt, ale UPLNE PRESNE Si píš!!!  Na zdravie!
fakt? lebo ja ju v tych videach horko tazko pocujem.. nazivo to tlacilo jak prasa, na skuske ani nevravim.. inak ked to na mna jebalo z odposluchu tak mi normalne bolo zle z toho, plomby to trhalo.. take supy
a inak s tym tvojim stratom to jak vyzera? lebo ta jeho basa sa naozaj podarila aj vizualne..
« Posledná zmena: 21. December , 2011, 22:00:13 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 21. December , 2011, 21:59:30 »

fakt? lebo ja ju v tych videach horko tazko pocujem.. nazivo to tlacilo jak prasa, na skuske ani nevravim.. inak ked to na mna jebalo z odposluchu tak mi normalne bolo zle z toho, plomby to trhalo.. take supy
1:45 v tom videu. Presne takto si predstavujem basu v takejto muzike.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 22. December , 2011, 00:05:35 »

spravil som nejaky zostrih narychlo
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #5 kedy: 22. December , 2011, 00:59:21 »

heh  :) jednu skladbu som dokonca aj spoznal alebo respektivne usek. Neni to ta co je na BZ?
« Posledná zmena: 22. December , 2011, 01:00:02 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 22. December , 2011, 09:03:14 »

heh  :) jednu skladbu som dokonca aj spoznal alebo respektivne usek. Neni to ta co je na BZ?

nemame nic na BZ
Zaznamenané

proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 22. December , 2011, 09:10:30 »

super,uz sa tesim na nahravky  Na zdravie!

edit: ta "i like her" ci ako je hitovica  Som frajer
« Posledná zmena: 22. December , 2011, 09:13:10 od proton » Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 22. December , 2011, 09:25:29 »

super,uz sa tesim na nahravky  Na zdravie!

edit: ta "i like her" ci ako je hitovica  Som frajer

 Bavím sa skvele  to je song co vznikal uplne najkratsie asi hahaha..  vola sa ze Shapeshifter.. je o mladej vampirke co ide vecer do mesta zakusnut typka a je tak cistotna ze si po sebe este aj poupratuje..a potom typicka hadka medzi nou a nim lebo kedze ona ho dala dole tak on je jej minion a ona si naivne  mysli ze onje s nou kvoli tomu ze ju chce a klasicka dilema ze ci je pre neho hlad viac nez ona  Bavím sa skvele typicke zeny.. typek si uvedomuje ze uz stravil x casu v nejakej chladnej tmavej diere a ze by mal ist von.. lebo on ani nevie co sa stalo..a este je tam spomenuty klasicky problem vampirov ze chodia 500 rokov v jednych handrach to ste si uz isto vsimli aj vo filmoch
refren je ze - Like light hurts because of spastic dreams.. chalanko ma stale klasicky rezim ze vnoci chodi spat a cez den by chcel ist von takze ma krce od hladu lebo sak vampir lovi v noci
« Posledná zmena: 22. December , 2011, 09:33:39 od kaolko » Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 22. December , 2011, 09:49:18 »

Kaolko dobre to je, len tak dalej. Aj takto s odstupom casu a za triezva dokazem odfiltrovat vreskot a pocuvat dobre vystavanu muziku.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #10 kedy: 22. December , 2011, 09:58:38 »

Bavím sa skvele  to je song co vznikal uplne najkratsie asi hahaha..  vola sa ze Shapeshifter.. je o mladej vampirke co ide vecer do mesta zakusnut typka a je tak cistotna ze si po sebe este aj poupratuje..a potom typicka hadka medzi nou a nim lebo kedze ona ho dala dole tak on je jej minion a ona si naivne  mysli ze onje s nou kvoli tomu ze ju chce a klasicka dilema ze ci je pre neho hlad viac nez ona  Bavím sa skvele typicke zeny.. typek si uvedomuje ze uz stravil x casu v nejakej chladnej tmavej diere a ze by mal ist von.. lebo on ani nevie co sa stalo..a este je tam spomenuty klasicky problem vampirov ze chodia 500 rokov v jednych handrach to ste si uz isto vsimli aj vo filmoch
refren je ze - Like light hurts because of spastic dreams.. chalanko ma stale klasicky rezim ze vnoci chodi spat a cez den by chcel ist von takze ma krce od hladu lebo sak vampir lovi v noci


no uplny Twilight  ha ha ha
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 22. December , 2011, 10:01:04 »

som zvedavy na nahravky alebo koncert  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 22. December , 2011, 10:02:30 »

ale tak niekomu sa to isto lubit nebude lebo tam je malo 16tinovych sol  Bavím sa skvele ale inak pripravujem taky bocny projekt nieco ako nevydany material, uz si to mozem dovolit kua.. buda sa to volat -While she was sixteen.. a bude to vlastne od zaciatku az po koniec 16tinkove solo.. asi na hodinu a pol a v strede bude bubonicke solo
« Posledná zmena: 22. December , 2011, 10:03:45 od kaolko » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #13 kedy: 22. December , 2011, 10:36:31 »

Bavím sa skvele  to je song co vznikal uplne najkratsie asi hahaha..  vola sa ze Shapeshifter.. je o mladej vampirke co ide vecer do mesta zakusnut typka a je tak cistotna ze si po sebe este aj poupratuje..a potom typicka hadka medzi nou a nim lebo kedze ona ho dala dole tak on je jej minion a ona si naivne  mysli ze onje s nou kvoli tomu ze ju chce a klasicka dilema ze ci je pre neho hlad viac nez ona  Bavím sa skvele typicke zeny.. typek si uvedomuje ze uz stravil x casu v nejakej chladnej tmavej diere a ze by mal ist von.. lebo on ani nevie co sa stalo..a este je tam spomenuty klasicky problem vampirov ze chodia 500 rokov v jednych handrach to ste si uz isto vsimli aj vo filmoch
refren je ze - Like light hurts because of spastic dreams.. chalanko ma stale klasicky rezim ze vnoci chodi spat a cez den by chcel ist von takze ma krce od hladu lebo sak vampir lovi v noci


kto pise texty?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #14 kedy: 22. December , 2011, 10:38:48 »

karol, nebol si to prave ty kto tak kritizoval obal r2d kde je sukuba?  Bavím sa skvele

ci sa mi to len zda? ci jugi?
« Posledná zmena: 22. December , 2011, 10:44:14 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
Strán: [1] 2 3 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.