Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 16:30:58
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - 18.2.2012 - Viedeň  (Prečítané 11878 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« kedy: 30. December , 2011, 01:31:27 »

Gasometer, lístky sú aj na SK eventime -
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/dream-theater-wien-planettt-bank-austria-halle-gasometer-103446/event.html

Super je že koncert vychádza na sobotu, a osobne, aj keď DT "ide dolu vodou" - podla mňa - od posledných, asi 3-4 albumov, si myslím že sa oplatí tam prísť  :).

V aute máme ešte dve miesta volné, vyrážame z BA, kto chcete, ozvite sa  Na zdravie!.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #1 kedy: 15. Február , 2012, 13:34:33 »

No kdo idze? realne je 1 miesto v aute... mozno budu aj dve na poslednu chvilu Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 16. Február , 2012, 17:39:31 »

ja idem, by som sa pridal, aby som nemusel vlastne auto brat?
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 19. Február , 2012, 10:54:26 »

No ake to vcera bolo? Rozpravajte a prehanajte :) (a nasierajte ma , kedze som nemohol ist Smútim )
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #4 kedy: 19. Február , 2012, 12:22:53 »

krasa krasa krasa:))
az na predkapelu teda ale tak prezili sme ju tak nejak tam vsetci.

edit: http://www.setlist.fm/setlist/dream-theater/2012/gasometer-vienna-austria-5bde8f68.html  - setlist.
« Posledná zmena: 19. Február , 2012, 12:26:10 od floydak » Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 19. Február , 2012, 12:31:42 »

... setlist mi vobec nesadol, som ani nevedel, ze DT ma tolko sladakov, brrrrrrr...  Bleee
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #6 kedy: 19. Február , 2012, 12:33:55 »

... setlist mi vobec nesadol, som ani nevedel, ze DT ma tolko sladakov, brrrrrrr...  Bleee

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #7 kedy: 19. Február , 2012, 12:34:09 »

mne akurat chybala daka pecka z Train of Thought :)

edit: par postrehov teda este navyse

nechcem byt zly, ale s predkapelou to teda podla mna absolutne netrafili. nielen ze to bolo podla mna nepocuvatelne, ale este aj priserne nazvucene. (mozno tym ze som stal pod podiom priamo v strede?), urcite su ludia ktorym sa takato hudba paci (kedze je to takmer najdiskutovanejsia tema tu v posl. obdobi a je velmi cool) ale typicky DT fanusik neviem neviem. S vreckovkou v usiach a predstavou ze po nich pride DT sa to dalo nejak vydrzat no. A vacsina ludi co som sledoval mala pocity rovnake. Niektori sa aspon tvarili ze sa im to pacilo a nejakemu promile sa to moznoze pacilo aj naozaj:)

SBSkari sa tiez nenudili vcera, najskor tam bol nejaky vytrznik Bavím sa skvele nejaka strkanica kde museli SBSkari preskocit bariery a vyvliect ho:) presnejsie co sa dialo som to nevidel.

odpadnute dievca (z petrucciho?) ktore rychlo dovliekli k SBSkarom az pod podium a ti ju odniesli tak snad to zvladla:)

nejake tie labrieho teple zvasty pred spirit carries on o prepojeni s druhym svetom a podobne debilinky tiez nemuseli byt ale tak ked je to jeho viera tak v pohode:)

a inak uz iba uplne perfektne zahrate.
« Posledná zmena: 19. Február , 2012, 12:39:59 od floydak » Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #8 kedy: 19. Február , 2012, 13:56:38 »

+ jedno z videi co som nasiel na nete, slusna audiokvalita.

Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #9 kedy: 19. Február , 2012, 14:40:52 »

predkapela bola periphery?
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #10 kedy: 20. Február , 2012, 22:11:38 »

predkapela bola periphery?
jj

fotky: http://www.volume.at/fotos/galerie/m16/2587//1/
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #11 kedy: 21. Február , 2012, 14:24:35 »

nechcem byt zly, ale s predkapelou to teda podla mna absolutne netrafili. nielen ze to bolo podla mna nepocuvatelne, ale este aj priserne nazvucene.

ano, predkapela bola hrozna, vobec sa to tam nehodilo (a aj pred dvoma rokmi v prahe mali otrasnu predkapelu), ale treba podotknut ze s tymto Dream nic nema spolocne, Periphery su novacikovia u RoadRunner Records, cize proste zahlasili ze oni budu robit support a hotovo...

a tie ich 3 gitary som mierne nepochopila, kedze hrali skoro vsetci to iste Bavím sa skvele
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #12 kedy: 21. Február , 2012, 15:04:10 »

ale treba podotknut ze s tymto Dream nic nema spolocne, Periphery su novacikovia u RoadRunner Records, cize proste zahlasili ze oni budu robit support a hotovo...

tak minimalne gitarista Jake, je Petrucciho synovec no  Popiskujem si ha ha ha ...ale tiez som cakal viac, ja som bol v Pesti, ako tri gitary nazvucit je podla mna dost tazke, ked este hrali dvaja nejaky tapping, jeden clean dalo sa, ale naraz kila, to bolo dost miestami nezrozumitelne...ale najviac ma tam iritoval spevak, vlastne nato som prisiel uz davno  ...periphery, ako kapela, sa mi bude pacit len instrumentalne, tak ako to bulb 3-4 roky dozadu daval po forach, ked periphery bolo este len v zarodkoch...DT klasicky dobre, nove skladby sa mi pacia este asi viac po zhliadnuti nazivo, playlist podobny, akurat pridavok bol Ass I Am, akusticka cast s JR Wait for Sleep + Far From Heaven, a dali aj Dark Eternal Night 
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 21. Február , 2012, 15:21:54 »

Ass I Am 

tak tento od nich nepoznam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 21. Február , 2012, 15:40:52 »

+ jedno z videi co som nasiel na nete, slusna audiokvalita.



to musela byt celkom nuda tam len takto postavat nie ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.