Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 18:26:07
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - 18.2.2012 - Viedeň  (Prečítané 11911 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #15 kedy: 21. Február , 2012, 16:10:27 »

fuj tá mišova nová gitara je hnus velebnosti Bleee
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #16 kedy: 21. Február , 2012, 16:14:34 »

tak tento od nich nepoznam  Bavím sa skvele

ja ju tak volam no  ha ha ha
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 21. Február , 2012, 16:19:37 »

fuj tá mišova nová gitara je hnus velebnosti Bleee
ten strandberg nie je zas az taka novinka
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #18 kedy: 25. Február , 2012, 05:20:53 »

Dpc...velmi slusny setlist bol ... zacinam mat dojem, ze som spravil chybu, ked som nesiel.  Smútim
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #19 kedy: 25. Február , 2012, 13:30:57 »

Ja som vcelku rad ze som nezaspal  Bavím sa skvele a to len vdaka tomu ze ten koncert DT trval presne 2 hodky (+kym sa prichystali) a nohy ma uz boleli. Nic vzlom ale myslel som si ze Labrie bude o par tried lepsi ako na albume ale aj LIVE vykrikuje jak pani Irena z Komarna na trhu ze ma uhorky za 2,50. Aj ten Playlist bol taky vselijaky.... strasne vela pomaleho a dlheho tam bolo. Zvuk mali uplne super musim uznat :) .Periphery sme zastihli trosku neskoro lebo pri vstupoch stali SBSkari nakoniec sa zistilo ze vchadzat sa ma uplne inde a to som nebol prvy krat v Gasometri  facepalm Periphery mi tiez prisli taky ze len odohrali a boli radi. Zvuk mali mrte zly az sa to ani na Axe FX nepodobalo  Bavím sa skvele Nevadi aspon baby mame pekne ako sa potvrdilo aj medzi 3000 ludmi v Rakusku Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Február , 2012, 13:34:07 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #20 kedy: 26. Február , 2012, 17:08:10 »

Par slov k sobotnajsiemu koncertu Dream Theater vo Viedni. Bol FAMOZNY. Naozaj boli vo vybornej forme aj nalade a zaverecna pull me under zakoncila viac ako dvojhodinovy koncert, na ktory sa nezabuda.

Ale nemozem si odpustit jednu poznamku, ktora sa tyka "fanusikov". Spominam si na koncert Dream Theater v Zline v roku 2000, kde mimo ineho zahrali komplet Metropolis ! Boli tam aj uzasni fanusikovia.
Dole vodou ide uroven niektorych "fanusikov" DT. Takmer nepoznaju tvorbu kapely, skladby su na nich prilis dlhe a narocne, vyzeraju ako fanusikovia Sum 41. Koncert je pre nich nudny, aby ho zvladli musia byt mierne pripiti a hlavne budu kritizovat. Z akeho dovodu sa tam trepu, ked sa im to nepaci a ani hudbe DT nerozumeju. A ukazovat "rohy" takemu J. Myungovi moze iba "znalec DT".
Ospravedlnujem sa, ak som sa niekoho dotkol, ale povazujem sa za ortodoxneho fanusika DT.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #21 kedy: 27. Február , 2012, 00:59:19 »

povazujem sa za ortodoxneho fanusika DT.
Som metlak
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #22 kedy: 27. Február , 2012, 01:08:47 »

Ale nemozem si odpustit jednu poznamku, ktora sa tyka "fanusikov". Spominam si na koncert Dream Theater v Zline v roku 2000, kde mimo ineho zahrali komplet Metropolis ! Boli tam aj uzasni fanusikovia.
Dole vodou ide uroven niektorych "fanusikov" DT. Takmer nepoznaju tvorbu kapely, skladby su na nich prilis dlhe a narocne, vyzeraju ako fanusikovia Sum 41. Koncert je pre nich nudny, aby ho zvladli musia byt mierne pripiti a hlavne budu kritizovat. Z akeho dovodu sa tam trepu, ked sa im to nepaci a ani hudbe DT nerozumeju. A ukazovat "rohy" takemu J. Myungovi moze iba "znalec DT".
Ospravedlnujem sa, ak som sa niekoho dotkol, ale povazujem sa za ortodoxneho fanusika DT.
Musis to brat tak ze nielen DT vystupovalo a mladi sli skorej na Periphery  Popiskujem si
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 27. Február , 2012, 08:44:52 »

Par slov k sobotnajsiemu koncertu Dream Theater vo Viedni. Bol FAMOZNY. Naozaj boli vo vybornej forme aj nalade a zaverecna pull me under zakoncila viac ako dvojhodinovy koncert, na ktory sa nezabuda.

Ale nemozem si odpustit jednu poznamku, ktora sa tyka "fanusikov". Spominam si na koncert Dream Theater v Zline v roku 2000, kde mimo ineho zahrali komplet Metropolis ! Boli tam aj uzasni fanusikovia.
Dole vodou ide uroven niektorych "fanusikov" DT. Takmer nepoznaju tvorbu kapely, skladby su na nich prilis dlhe a narocne, vyzeraju ako fanusikovia Sum 41. Koncert je pre nich nudny, aby ho zvladli musia byt mierne pripiti a hlavne budu kritizovat. Z akeho dovodu sa tam trepu, ked sa im to nepaci a ani hudbe DT nerozumeju. A ukazovat "rohy" takemu J. Myungovi moze iba "znalec DT".
Ospravedlnujem sa, ak som sa niekoho dotkol, ale povazujem sa za ortodoxneho fanusika DT.

U Mad?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #24 kedy: 27. Február , 2012, 09:45:13 »

Ospravedlnujem sa, ak som sa niekoho dotkol, ale povazujem sa za ortodoxneho fanusika DT.
existuje nejaka norma true fanusika DT? kolko percent skladieb by mal poznat aby to bolo v poriadku, ktorym clenom sa moze ukazovat devil horns, ako rychlo kyvat hlavou? staci na prvu dobu, ci kazdu druhu? alebo hlava prva, noha kazdu druhu? ako sa obliect na takuto kulturnu akciu?

pravdou je, ze s DT to ide dolu vodou, tak ako aj s tymi fanusikmi  Bavím sa skvele DT som mal velmi rad, aj som na niektorych albumoch dost ulietaval, len IMHO okolo octavaria sa to zacalo kaslat, systematic chaos sa ako tak dal, aj ked ma to uz fakt nebavilo v niektorych songoch, potom prisily tie mraky a ciary ci co, to som bol rad, ze som to vydrzal pocuvat do konca a tu poslednu telenovelu som uz ani nedopocuval, nemal som na to sil alebo naladu. v podstate mi to prislo jak predchadzajuce 2-3 albumy, len inac prevarene a strasne vela nudnej, rozvlacnej vaty, ktora keby sa odstranila, tak by zostal material na 3-pesnickove EP, beznej kapely..a 1  song DT..

btw prehnany fanatizmus je zbytocne na skodu veci. urcite tam vela ludi slo preto,ze maju niektore obdobie DT radi, nemusia spavat v DT pyzame v posteli s DT oblieckami
« Posledná zmena: 27. Február , 2012, 11:58:42 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 27. Február , 2012, 09:59:16 »

ja som na DT tiez vyrastal.. najradsej mam starsie albumy , uz na tom oktavariu som si nasiel mozno tak len 4 songy.. albumy co prisli po nom som si pustil kazdy asi tak 2x bez nejakej potreby.. ta kapela by potrebovala pauzu, proste to co povedal Portnoy ked odchadzal je pravda, je tam pretlak a moc sa tlaci na pilu..
Zaznamenané

kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #26 kedy: 27. Február , 2012, 16:43:46 »

A ukazovat "rohy" takemu J. Myungovi moze iba "znalec DT".

mna skor dojali napiti oravaci a pivove "sprchy" (pritom pivo bolo drahe jak...), proste demencia, v predu predomnou si typek zapalil... fakt uroven toto
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #27 kedy: 28. Február , 2012, 14:58:03 »

mna skor dojali napiti oravaci a pivove "sprchy" (pritom pivo bolo drahe jak...), proste demencia, v predu predomnou si typek zapalil... fakt uroven toto

Vo Viedni standard. Mam skusenosti, ze domaci su ovela horsi ako slovac.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 28. Február , 2012, 15:01:07 »

hlavne napriklad v klangfarbe boli este pred 2-3 rokmi popolniky samozrejmostou, cize ak si rakusak zapali na koncerte je v to tomto kontexte aj celkom pochopitelne (davam slovo haterom  Bavím sa skvele ).
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #29 kedy: 28. Február , 2012, 15:09:31 »

hlavne napriklad v klangfarbe boli este pred 2-3 rokmi popolniky samozrejmostou, cize ak si rakusak zapali na koncerte je v to tomto kontexte aj celkom pochopitelne (davam slovo haterom  Bavím sa skvele ).

Ked som bol na MGMT, tak trava bola absolutny standard. Okolo mna hulilo min. 15 ludi a kazdy druhy fajcil. Nikto to neriesil, ani SBS, az ked sa jedno dievca odpalilo a dostalo zachvat, tak dosla zachranka.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.