Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 18:22:55
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - 18.2.2012 - Viedeň  (Prečítané 11903 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #30 kedy: 28. Február , 2012, 15:13:22 »

ja som na DT tiez vyrastal.. najradsej mam starsie albumy , uz na tom oktavariu som si nasiel mozno tak len 4 songy.. albumy co prisli po nom som si pustil kazdy asi tak 2x bez nejakej potreby.. ta kapela by potrebovala pauzu, proste to co povedal Portnoy ked odchadzal je pravda, je tam pretlak a moc sa tlaci na pilu..

paradajkovy ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 28. Február , 2012, 16:47:26 »

potrebovali by menopauzu
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 29. Február , 2012, 08:17:46 »

War Inside My Head by som si dal nazivo... moja najoblubenejsia skladba , co sa techniky tyka od DT
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #33 kedy: 02. Marec , 2012, 11:36:21 »

Nebudem reagovat na kazdeho kto ma citoval, ale skusim takto.
Vyrastal som za komunistov, kde som mohol svoje kapely sledovat len na rakuskej ORF, bol to len sen ich vidiet nazivo a dnes je to mozne.
Preto je pre mna ist na koncert stale nieco vynimocne a v pripade Dream Theater, ktora spaja umenie so zabavou, to plati dvojnasobne. Vidiet tychto PANOV MUZIKANTOV je pre mna velky zazitok.
Media nam serviruju hudobny odpad. Ak by hrali tu najslabsiu piesen od DT, bol by to v mediach skvost. Samozrejme, ze ani DT nemaju svoju tvorbu dokonalu. Ale to ako by som v dnesnej dobe kritizoval nejakeho vyrobcu 8-valcoveho motora alebo niekoho, kto este stale vyraba zabavne auta, a to nebudem.
Ale naopak tymto Americanom a Kanadanovi odo mna patri VELKE DIKY, ze robia narocnu, poctivu hudbu zalozenu na uzasnych muzikantskych vykonoch.

Napiste mi poniektori "znalci", podla ktorych ide DT dole vodou, co vlastne pocuvate za kapely, aby som mal predstavu s kym vlastne debatujem o DT.
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #34 kedy: 02. Marec , 2012, 11:42:42 »

rada do zivota- na tomto fore s takymto pristupom neuspejes  Na zdravie!
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #35 kedy: 02. Marec , 2012, 12:09:58 »

Napiste mi poniektori "znalci", podla ktorych ide DT dole vodou, co vlastne pocuvate za kapely, aby som mal predstavu s kym vlastne debatujem o DT.
a co ti to pomoze, ked ma niekto nejaky sirsi zaber? DT posledne roky len prevaruju svoj stary material, len aby nieco bolo..  Popiskujem si
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #36 kedy: 02. Marec , 2012, 12:26:08 »

Mne osobne sa zapacil Systematic Chaos tak to mna celkom sklamalo ze nic nedali na koncerte  Bavím sa skvele Ale ocakaval som pecky ako Glass Prison, As I am alebo In the name of god a podobne. Viem ze bubenik je u nich novy a asi ho nechceli nejak extra zatazovat ale aj ked bol konkurz na bubenika tak sa mali naucit 3 skladby za 2 mesiace ktore tiez neboli odohrate na koncerte. A co sa tyka vykradacky tak napr album Black Cloud a Silver Linings som si nejak neprestudoval co je zatym ale uz len pri skladbe Shattered Fortress je ukradnute prave z Glass Prison,This Dying Soul.... A v ostatnych songoch som zachytil tiez vela toho. Preto mne to pride ako re-make starych veci na novy sposob. A co sa tyka oveho albumu tak je tam par super castí ale nic nove pod slnkom. A aj po x rokoch co poznam dream theater (mozno nie ortodoxne) ale ten LaBrie je katastrofalny  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. Marec , 2012, 12:33:23 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #37 kedy: 02. Marec , 2012, 14:05:19 »

Napiste mi poniektori "znalci", podla ktorych ide DT dole vodou, co vlastne pocuvate za kapely, aby som mal predstavu s kym vlastne debatujem o DT.

Ja napriklad vobec nepocuvam metal, mozno okrajovo nejake kapely, ale DT mam rad. Ako absolutne neangazovany a nevzdelany fanusik, co sa tyka mien, ludi, konfliktov v kapele, mam tiez pocit, ze od Octavarium to ide dolu vodou, uz aj album predtym ma az tak nebral. Systematic chaos, Black clouds su albumy, ktore som si pustil raz a naozaj nemam chut ich pocuvat znovu. Preco si podrazdeny ? Je x muziky, ktora stoji za to, len treba hladat. Budeme sa tu teraz porovnavat, ze kto da technicky lepsiu kapelu, s lepsimi gitarami, klavesovymi solami alebo ako si to predstavujes ?
Zaznamenané
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #38 kedy: 02. Marec , 2012, 23:02:49 »

ale ten LaBrie je katastrofalny  Bavím sa skvele

what? LaBrie katastrofalny?
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #39 kedy: 02. Marec , 2012, 23:18:30 »

what? LaBrie katastrofalny?
  Dodava celemu DT ten signature feeling svojim hlasom ale... Bavím sa skvele
Citácia
vykrikuje jak pani Irena z Komarna na trhu ze ma uhorky za 2,50
  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #40 kedy: 03. Marec , 2012, 04:15:15 »

what? LaBrie katastrofalny?
to je este slabe slovo
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 03. Marec , 2012, 04:41:46 »

rada do zivota- na tomto fore s takymto pristupom neuspejes  Na zdravie!
A co povies na toto...
Vyrastal som za komunistov
Kolko musim vypit, aby som mal tolko rokov ako ty?



Btw. mne sa systematic chaos paci ale vela novych veci nemam az tak napocuvanych (radsej)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 03. Marec , 2012, 08:36:12 »

Nebudem reagovat na kazdeho kto ma citoval, ale skusim takto.
Vyrastal som za komunistov, kde som mohol svoje kapely sledovat len na rakuskej ORF, bol to len sen ich vidiet nazivo a dnes je to mozne.
Preto je pre mna ist na koncert stale nieco vynimocne a v pripade Dream Theater, ktora spaja umenie so zabavou, to plati dvojnasobne. Vidiet tychto PANOV MUZIKANTOV je pre mna velky zazitok.
Media nam serviruju hudobny odpad. Ak by hrali tu najslabsiu piesen od DT, bol by to v mediach skvost. Samozrejme, ze ani DT nemaju svoju tvorbu dokonalu. Ale to ako by som v dnesnej dobe kritizoval nejakeho vyrobcu 8-valcoveho motora alebo niekoho, kto este stale vyraba zabavne auta, a to nebudem.
Ale naopak tymto Americanom a Kanadanovi odo mna patri VELKE DIKY, ze robia narocnu, poctivu hudbu zalozenu na uzasnych muzikantskych vykonoch.

Napiste mi poniektori "znalci", podla ktorych ide DT dole vodou, co vlastne pocuvate za kapely, aby som mal predstavu s kym vlastne debatujem o DT.

pain of salvation, evergrey, dream theater, symphony x, foo fighters, incubus, von hertzen brothers, stuck mojo, protest the hero, riverside, toto,  transatlantic, yes, machine head, in flames, team, stone sour, alter bridge, flower kings, porcupine tree atd

myslim si ze sa sami vykradaju, myslim si ze spevak je hrozny,su to super muzikanti co robia zlozitu hudbu ale umenie nie je matika, nudia ma poslednymi 3 doskami viac nez hociaka jednoducha vatova hudba lebo ta si aspon nevyzaduje hentake sustredenie, opisal by som to ako ked sa clovek strasne sustredi na to aby vysral hovno v tvare smolenickeho zamku a podvdome dufal ze v nom bude moct raz byvat, uznavam ich za to co dosiahli tiez som bol kedysi takmer fanaticky fanda, ale radsej by som bol kebyze chvilu netvoria pretoze momentalne mi fakt nemaju uz co dat a z toho je potom clovek akurat smutny
« Posledná zmena: 03. Marec , 2012, 08:42:15 od kaolko » Zaznamenané

kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #43 kedy: 03. Marec , 2012, 10:43:10 »

to je este slabe slovo

Suhlasim, ze DT momentalne nie je ako za "cias" images and words, train of thought alebo awake. ale osobne si myslim ze LaBrie spieva velmi dobre, vo viedni podal super vykon, kedze nemali medzi koncertami skoro ziadnu pauzu a spieval vecer co vecer. myslela som ze to bude urcite horsie, prekvapil iba v dobrom...
fakt neviem co vam vadi. irena by podla mna "neukricala" Innocence faded  ?§!.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #44 kedy: 03. Marec , 2012, 11:07:54 »

vadi presne to, ze krici...vkuse ... a  ked krici, tak znie jak priteplena transka
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.