Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:33:27
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slovenský Obchod  (Prečítané 17384 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Papo
okukávač

Príspevkov: 3


Papiko ;)


« kedy: 02. Január , 2012, 09:59:43 »

Ahoj , Chcem sa vás spýtať či máte skúsenosti zo slovenským obchodom :
http://www.elektrickegitary.com/
celkom sa mi pozdávajú ceny tak som rozmýšľal že si odtiaľ niečo kúpim.
Tak sa vás chcem spýtať či mate nejaké skúsenosti stým obchodom či to náhodou nieje nejaký podfuk :)
Nejaké pripomienky ,sťažnosti atď..
(nemám sním žiadne skúsenosti tak sa nechcem opáliť )
Ďakujem za informácie vopred.
Zaznamenané

One in a Million Si píš!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 02. Január , 2012, 13:20:11 »

Kupoval som od nich nejake efekty. Velmi dobry pristup, na cenach som sa vzdy dohodol, dokonca aj na postovnom. Seriozny typek, bezproblemov, mozem odporucit !  Na zdravie!
Zaznamenané

FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #2 kedy: 02. Január , 2012, 15:45:35 »

Kamarát basák má od nich komplet aparát aj basu a nevie si ich vynachváliť
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #3 kedy: 03. Január , 2012, 14:13:17 »

Kamarat predaval gitaru a tipek odtial mu navrhol vymenu za lepsiu s kamosovym doplatkom. Obchod dopadol velmi dobre.
Zaznamenané

Papo
okukávač

Príspevkov: 3


Papiko ;)


« Odpoveď #4 kedy: 03. Január , 2012, 23:01:43 »

Fiha chalaniska , celkom paráádne ohlasy.
Ďakujem vám :) takže sa môžem vrhnúť do obchodu ,poriadne preskúmať tu stránku a už len vyberať DIKY
 Na zdravie!
Ak by ste mali dáke tipy, triky , ohlasy nejaké dobré ohľadom toho shopu neváhajte sa podeliť  Si píš!!!   Huh! Si píš!!! Si píš!!!
« Posledná zmena: 03. Január , 2012, 23:05:15 od Papo » Zaznamenané

One in a Million Si píš!!!
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #5 kedy: 27. August , 2012, 08:28:04 »

ja práve musim trochu zleho na nich pridat lebo som si objednal gitaru, pýtal som sa ako to budú posielať(s poštou mám zlé skúsenosti) vraj že kuriérom a že to bude asi 10€ naviac a mám to určite na druhý deň. druhý deň samozrejme nič a na mail neodpovedali. tak som im po 7 dňoch čo som stále nič nevedel volal. na predajni mi vedeli iba povedať že to posielali ale ani akou službou alebo číslo zásielky. asi za hodinku mi volal asi šéf s tým že kuriér ma nevedel v piatok zastihnúť a pre to uložil gitaru na pošte a v maily mi poslal číslo zásielky. keďže som na tú gitaru čakal tak som si dal záležať aby som bol na telefóne no kuriér nevolal. tak som si zavolal na poštu kde mi povedali že to bolo posielané ako obyčajná zásielka takže som darmo čakal na kuriéra.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 27. August , 2012, 08:41:21 »

kurier ulozil nieco na postu? to ma aky zmysel? ojebavaci :D kurier nema dovod nieco odkladat na postu lebo vacsinou UPS, DHL a podobne su sukromne firmy mimo slovenskej posty, to mozu maximalne ked tak u seba v distribucnom sklade podrzat.. 
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #7 kedy: 27. August , 2012, 08:54:10 »

Karol, na konci pise, ze to nakoniec poslali ako obycajnu zasielku, preto to skoncilo na poste.
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #8 kedy: 27. August , 2012, 08:57:06 »

hej kurier to ani nemal v ruke len oni mi tvrdili že to ide kuriérom a že sa mi nevedel dovolať.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 27. August , 2012, 09:01:25 »

Karol, na konci pise, ze to nakoniec poslali ako obycajnu zasielku, preto to skoncilo na poste.

problem je ze mu povedal niekto z obchodu ze kurier ho nevedel v dany den zastihnut a preto ulozil zasielku na poste :) mozno to bola postova  kurierska sluzba.. bohvie..
Zaznamenané

metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #10 kedy: 27. August , 2012, 09:09:13 »

hej pošta ma tiež kuriérsku službu preto som sa na pošte pýtal ako tá zásielka bola posielaná a bol to obyčajný poistený balík.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #11 kedy: 27. August , 2012, 09:19:29 »

problem je ze mu povedal niekto z obchodu ze kurier ho nevedel v dany den zastihnut a preto ulozil zasielku na poste :) mozno to bola postova  kurierska sluzba.. bohvie..

To problem je, to nepopieram  Bavím sa skvele Len som mal pocit, ze si to nedocital do konca.
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #12 kedy: 27. August , 2012, 09:24:20 »

no dnes idem na poštu a som zvedavý koľko bude za poštovné lebo teraz som si všimol že na stránke majú aj že nad 99€ je doprava zdarma tak neviem čo zplietali s 10€ za kuriéra ktorým to ani nešlo.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 27. August , 2012, 09:45:54 »

Nevdacnik, bude rad, ze to vobec prislo! Co by si este nechcel za par drobnych?  Popiskujem si
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #14 kedy: 27. August , 2012, 09:52:37 »

nejde mi o tie drobné ale že som na to jak debil čakal a odrbavali ma keby normalne povedali že neozval sa vám kuriér lebo to šlo poštou tak by som sa vytočil ale neriešil.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.