Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 22:42:36
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slovenský Obchod  (Prečítané 17389 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 27. August , 2012, 10:11:10 »

ved on to myslel ironicky neboj Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 27. August , 2012, 10:17:23 »

som zvedavy ci sa papo do hodiny vyjadri  Bavím sa skvele
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #17 kedy: 27. August , 2012, 10:51:08 »

práve riešim asi s vedúcim toho obchodu ako to bolo. ak je pravda to čo hovorí pošta zobrala peniaze za kuriéra zapísala objednávku ako expresnú zasielku ale kuriér to ani v ruke nemal a šlo to ako normálny balík. ak je to pravda tak je to pekná drzosť zo strany pošty.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 27. August , 2012, 14:57:48 »

Cudujem sa, ze posielaju nastroje postou. Po skusenostiach s postou by som im zveril tak struny a trsatka.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #19 kedy: 28. August , 2012, 07:00:36 »

no prave pre to som to chcel kurierom. ja ked som istu dobu pracoval pre postu a siel som nieco zaniest do toho zberneho miesta kde triedili zasielky a videl som ako sa k tomu spravaju tak nikdy. no tak ten pan mi tvrdil ze to bolo posielane kurierom ale na krabici nie je ani sprievodny list kuriersky je to oznacene normalne nalepkami obycajneho baliku prvej triedy. ale aj posta pochybila lebo ked mi to mali dorucit nechcelo sa im asi tak napisali ze som to odmietol prevziat. ale ku mne sa to ani nedostalo.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 28. August , 2012, 07:25:37 »

ale aj posta pochybila lebo ked mi to mali dorucit nechcelo sa im asi tak napisali ze som to odmietol prevziat. ale ku mne sa to ani nedostalo.
toto je bezna prax posty, setria na rozvoze, tak ked ti maju dorucit balik, tak ti rovno vhodia listok do schranky, ani sa neobtazuju zvonit, preistotu aby sa neukazalo, ze je doma clovek, ktory by to mohol prevziat. niekedy ani ten listok nevhodia do schranky  Popiskujem si
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #21 kedy: 28. August , 2012, 07:35:28 »

no hej lebo kedze som bol v tom ze to ide kurierom nedal som si to dorucit k rodicom kde mam trvale bydlisko ale tam kde byvam v podnajme a nemam tam meno na schranke takze ani papierik mi nikam nedali a kedze tam nenapisali ze adresat neznami alebo take to co pisu ked je zla adresa tak podla mna tam ani s tou gitarou nikto nebol.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #22 kedy: 28. August , 2012, 07:50:07 »

no ja neviem, to skor mam doveru v poste ako v tom obchode hudobnom. U nas chodi postarka poctivo bezne mi donesie aj platnu domov, pripadne mensi balik a to neposielam kurierom ani nic a listky vzdy v schranke. Asi to zavisi od postara Bavím sa skvele
Zaznamenané

metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #23 kedy: 28. August , 2012, 08:29:26 »

podla mna v tomto pripade to dojeb.li obaja. hlavne ked mi do telefonu aj do mailu bude hovorit ze to slo kurierom  a ze to na betón malo byť v piatok 17teho u mna a na nete kuknem ze podané na pošte Stropkov 16teho 15:56.....to by musel byť fakt turbo poštár.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 22. August , 2015, 11:27:18 »

Clanocek


http://www.tyzden.sk/casopis/25970/hudobnici-hudobnikom/

Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 22. August , 2015, 11:50:58 »


keby este vysielali Pod lampou, tak tento PR clanok by sme mali nazivo natiahnuty na 3 hodiny na STV2  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.