Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 01:07:29
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bass Session Vol.1 7.1.2012  (Prečítané 58465 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #15 kedy: 18. Január , 2012, 09:41:13 »

....keď som sa vrátil z tej session tak som bol smutný zo svojho gearu Je mi do plaču pokiaľ sa to čo mám dá tak nazvať, lebo som mal z neho pocit že mám gitarový aparát, v porovnaní s tým čo tam bolo postavené, a že basa vôbec nehrá, že je totálne tupá bez charakteru....nech je dielo skazy dokonané, tak som včera v skúšobni zobral do rúk totálny lowend  Cort Precision s PJB snímačmi s natiahnutými novými La Bellami, ale ako som krútil na svojom gitarovom aparáte tak som krútil, akonáhle sme začali hrať spolu totálne zanikala....po pár pesničkách som presedlal na TB a bol som zase spokojný....

....ten rozdiel v cene ostatných ampov, bední a bás rozhodne odzrkadľuje kvalitatívny rozdiel, len treba starostlivo vyberať, viem že som tým nepovedal nič nové, len som sa v tom utvrdil Na zdravie! ....


....a na budúcu basssesion by sme si mali zohnať nejakú kapelu čo to vydrží, nech skúsime ako tie jednotlivé zostavy preliezajú v kapele, či to už chcem moc Huh! Bavím sa skvele ....
« Posledná zmena: 18. Január , 2012, 09:52:20 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #16 kedy: 18. Január , 2012, 10:39:43 »

Vidíš to moc tragicky. Mne sa tvoj apec páčil, nehovoriac o jeho skladnosti. S Yogim ste si apec mohli naložiť do auta aj sami...Sám si povedal, že drahší aparát je pre teba zbytočný, nakoľko s kapelou nekoncertujete, nemáte ani ambície koncertovať a na  "hobby" hranie ti to absolútne vystačí. Tým sa ťa nechcem nijak dotknúť, nebodaj ťa uraziť  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #17 kedy: 08. Február , 2012, 10:32:37 »

Tak pozor....jak na to tak kukam ,tak toto je velice zaujimava debnicka.
Schroeder 410L  - http://www.schroedercabinets.com/410.htm
Pozeram , ze sa zase spät vracaju stare kontrukcie bedni  Bavím sa skvele
Tu by som si aj ja rad vypocul  Popiskujem si
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #18 kedy: 08. Február , 2012, 11:10:05 »

....noooo tvoj lampáč by ho roztrhol Bavím sa skvele prídeš na bassesion vol. 2 v marci, na ten jeden deň by si mohol zvoľniť tempo, rád by som si vypočul JCB....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #19 kedy: 08. Február , 2012, 12:38:42 »

....noooo tvoj lampáč by ho roztrhol Bavím sa skvele prídeš na bassesion vol. 2 v marci, na ten jeden deň by si mohol zvoľniť tempo, rád by som si vypočul JCB....
Rad dojdem  Na zdravie!
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #20 kedy: 08. Február , 2012, 15:02:17 »

Pišta ti posunie bližšie info, predbežne sme ale dohodnutí na 17.3.
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #21 kedy: 13. Marec , 2012, 06:09:40 »

Hohooo konečne ľavák, Garde a Faky, tohoto pána ste prečo nezavolali?   Zdravíčko

....rád by som sa vyhol opätovnej masáži od "Yogiho" Bavím sa skvele ....

kurnik, super akcia. ktovie ako by tam vyznela moja lavacka K&K basa. mozno yogi by prisiel na to co ta basa vie kedze ja som rad ked na tom zahram nejaku notu :)

...."Locksmith" kľudne príď rozšíriť rady basákov ľavákov aj s nejakou basou K&K, myslím že Ťa radi uvidíme....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #22 kedy: 13. Marec , 2012, 18:23:51 »

....rád by som sa vyhol opätovnej masáži od "Yogiho" Bavím sa skvele ....

hmm, takze aj masaze budu?  Som za vodou kámo dik za pozvanie, casovo mam tento vikend taky vseliaky. kazdopadne aj keby som dosiel, tak by som sa tam len zavadzal, kedze som sa na tej base za tie roky ani nepokusil naucit hrat... ale K&K basu by som priniesol nech tam som aspon na nieco suci  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Marec , 2012, 18:25:45 od Locksmith » Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #23 kedy: 13. Marec , 2012, 23:51:10 »

Výhovorky! Len pekne príď  Žmurk
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #24 kedy: 14. Marec , 2012, 05:59:40 »

....veď aj ja budem len zavadzať, nepatrím medzi basových onanátorov čo prevetrávajú hmatníky, ako také malé využitie mám akurát spolu s kapelou, tak sa nevyhováraj a dobehni aspoň na nejakú hodinku dve Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #25 kedy: 14. Marec , 2012, 20:32:15 »

no rad pridem ak sa podari. rad by som pocul yogiho na mojej base, este som ju vlastne ani nepocul ako hra.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #26 kedy: 15. Marec , 2012, 08:56:58 »

...no a kedy a kde to vlastne je ?
Potrebuje totiz este spinu doobieda vyvest ,tak abych sa viedzel zaridzit .
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 15. Marec , 2012, 11:30:06 »

...no a kedy a kde to vlastne je ?
Potrebuje totiz este spinu doobieda vyvest ,tak abych sa viedzel zaridzit .

pisem ti
Zaznamenané

o-yep sro
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #28 kedy: 15. Marec , 2012, 16:42:30 »

Chlapy kedy a kde to ma byt? moze sa pridat aj obycajny obkukavac,tzv kibic?  viem doniest ukazat Yamahu bb604 aktiv, Squier classic vibe precision alebo Aria sinsonido fretless s nylonkami.  viem ze nic moc ale ...
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #29 kedy: 15. Marec , 2012, 16:45:29 »

v bratislave, pokial som dobre informovany
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.