Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 06:27:01
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bass Session Vol.1 7.1.2012  (Prečítané 58485 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #60 kedy: 19. Marec , 2012, 00:28:46 »

Basaci nas takto gitaristov zahanbia, aspon oni su schopni nieco taketo zbuchat.  Smútim
Pár rokov dozadu niečo podobné prebehlo nie? Mišo Kolo a Kubo sa tuším vtedy zúčastnili...
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #61 kedy: 19. Marec , 2012, 00:34:21 »

Nejake akcie boli aj v legendarnom CO kryte v Dubravke, ale to uz bolo strasne davno.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #62 kedy: 19. Marec , 2012, 02:10:05 »

K tomu stretnutiu gitaristov..Vsetci dobre vedia ze gitaristi maju z kapely najvacse ego, najma sólofkári...vie si niekto predstavit natlacenych 15 sólofkárov v jednej miestnosti? uz horsie by mohlo byt len 15 spevakov v jednej miestnosti :-D :D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 19. Marec , 2012, 06:50:34 »

K tomu stretnutiu gitaristov..Vsetci dobre vedia ze gitaristi maju z kapely najvacse ego, najma sólofkári...vie si niekto predstavit natlacenych 15 sólofkárov v jednej miestnosti? uz horsie by mohlo byt len 15 spevakov v jednej miestnosti :-D :D

Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #64 kedy: 19. Marec , 2012, 07:25:55 »

v tom príspevku išlo o to že jazz bass a spector majú ešte ako tak podobný zvuk ak privrieš všetky otvory  ha ha ha

ale tvoj Epi TB je z uplne ineho súdku no na EBS to znelo všetko rovnako. Nebudeme tu predsa slovíčkáriť že jo?  Beeee

....z tam prítomných JB by som asi prirovnal k Spectoru len model Marcus Miller....

v tom príspevku išlo o to že jazz bass a spector majú ešte ako tak podobný zvuk ak privrieš všetky otvory  ha ha ha

ale tvoj Epi TB je z uplne ineho súdku no na EBS to znelo všetko rovnako. Nebudeme tu predsa slovíčkáriť že jo?  Beeee

....ale veď len zapáram Bavím sa skvele ....tá 4x10" EBS ešte ako tak, tvoj markbass LMII zneho vymáčkol dosť, ale tá hlava mala fakt veľmi silný charakter, navyše veľmi sterilný a potláča charakter basy
« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 07:29:41 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #65 kedy: 19. Marec , 2012, 07:43:08 »

K tomu stretnutiu gitaristov..Vsetci dobre vedia ze gitaristi maju z kapely najvacse ego, najma sólofkári...vie si niekto predstavit natlacenych 15 sólofkárov v jednej miestnosti? uz horsie by mohlo byt len 15 spevakov v jednej miestnosti :-D :D
zas ono ked si to tak vezmes tak aj tu sme hrali jeden cez druheho. Co som sledoval tak jediny jam dvoch basakov sa udial medzi mnou a Stanom Krajnakom a potom este dvaja petovia dali pokus ale tym trochu chybal kamarat bubenik :)

Najviac som si ale odniesol z toho ze aj naozaj ortodoxni Aguilaraci alebo EBSkari dokazali zmenit nazor. Mozno to suvisi s tym spominanym egom. No aj tak by som nezahdzoval napad s Guitar session do kosa. Ked budu fesaci potrebovat rytmiku kludne sa na tu session podujmem ak bude treba aby si mohli sooolisti zahrat do nieco co im bude robit harmoniu a nie kakofoniu (aj ked niektori by boli radi :D )
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #66 kedy: 19. Marec , 2012, 09:01:49 »

kedysi bola "testovacka" aparatov este aj v istrocheme - aj basova kde som bol s Ramonom zo Ska2Tonics a MageZ-om z penxu. Potom bola stretavka v Istrocheme ktora bola nakoniec gitarova, testovalo sa tam viac ako dost lampovych ampov - rasto, progrocker, roberto, imbus, martinlm a cojaviemktoeste.

tato testovacka bola super, som rad ze sa to uskutocnilo. kopa fajn ludi, velmi vela moznosti co vyskusat a co s cim skombinovat. dufam ze z toho bude tradicia a ze sa basaci medzi sebou viac pospoznavaju, toto stretko ukazalo ze si je co povedat a vyskusat.
budova nespadla, ajked som sa celkom divil, lebo triaslo sa tam snad vsetko  ha ha ha akcia zaroven poodhalila urcite organizacne nalezitosti nad ktorymi sa bude treba zamysliet (vacsi priestor, koncepcia atd).

do vyhlasovania "najnaj" sa velmi nehrniem, pretoze co nesedi mne, sedi zase inym a naopak, skor som rad ze som mohol vyskusat vela roznych nastrojov a aparatov a zaroven pocut hrat vybornych basakov.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 19. Marec , 2012, 09:03:17 »

Basaci nas takto gitaristov zahanbia, aspon oni su schopni nieco taketo zbuchat.  Smútim

vies to je tak ked hras cely koncert 5 tonov tak mas cas aj na taketo stretnutia potom..  Bavím sa skvele  just kiddin' :D:D
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #68 kedy: 19. Marec , 2012, 12:49:48 »

... no ta sobota bola teda riadna nakladacka  Nechajte ma vydýchať vecer som bol totalne jak po bitke f senku ,ze sa mi ani na pivo nechcelo ist.Skoro sem sa zacal kontrolovat ,ci nemam niekde modriny  Bavím sa skvele
Mate môj obdiv ty,co s te tam vyhravali uz od doobedia.... nemôzete byt kompletny  ?§!.
Inac bol som aj trochu nerozhodny ,ci tam mam vôbect ist ,lebo uz od rana ma kurefsky bolela hlava a este aj ten rachot ,no ciste martirium,ale aj tak som rad ze som tam bol a ze som mal moznost pocut vela dobrych basakov ,ktory fakt hraju jak hovädo ,moj obdiv Zdravíčko a kopec bedni a ampov po kope ,ktore sa dali hned porovnat a fakt niektore debnicky ma milo prekvapili.
Ja uz sice nikde nehram a iba sem tam si zabrnkam jak doprovod oblubeneho CDcka,ale tej chuti si len tak zablbnut na poctivych aparatoch kedy uz mam  pocit ,ze sa na mna asi nieco zjebe sa asi nikedy nezbavim ,cize ak by bola dalsia takato akcia ,tak by som dosiel.
Ta dalsia by mohla byt ale uz aj z nejakym samovrahom bubenikom  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #69 kedy: 19. Marec , 2012, 13:24:30 »

vies to je tak ked hras cely koncert 5 tonov tak mas cas aj na taketo stretnutia potom..  Bavím sa skvele  just kiddin' :D:D
Mas padaka   Popiskujem si

Just kiddin'  Cmuk chlapci   ha ha ha
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #70 kedy: 22. Február , 2013, 09:32:19 »

....potreboval by som tú svoju 50W minilampu prehnať cez poriadne boxy, píšem to sem lebo v práci sa viem na FB len pozerať, prispievať neviem a doma zase neviem ani pozerať, lebo sa ani nedostanem na net....

....zbúchame niečo Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #71 kedy: 22. Február , 2013, 09:58:29 »

....potreboval by som tú svoju 50W minilampu prehnať cez poriadne boxy, píšem to sem lebo v práci sa viem na FB len pozerať, prispievať neviem a doma zase neviem ani pozerať, lebo sa ani nedostanem na net....

....zbúchame niečo Huh! ....
dojdi ku mne a dame mu nakladacku  Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #72 kedy: 22. Február , 2013, 10:01:00 »

....ale Ty si ze Záhorí a to je ešte dál, ale nie rád by som poskúšal nejaké boxy nech mám prehľad či sa s tým da hrať, lebo do leta potrebujem poriešiť....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #73 kedy: 22. Február , 2013, 10:24:21 »

Všetko sa dá. Akú máš predstavu? Kedy? Kde? Iba testnúť zosík?
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #74 kedy: 22. Február , 2013, 10:55:35 »

....pochybujem že by sa do LV niekto dotrepal a organizáciu v BA by som nechal na miestnych, čo ja viem niekedy koncom marca, alebo v apríli, tomu zosíku sa bude venovať tak 5 minút času, ale dosť toho niektorý chalani pokúpili tak aj keď v rámci nejakej pedálovky, len keby tam boli nejaké 410 a 212 boxy so vstupom pre jack v krajnom prípade by som zbúchal nejaký kábel aj pre speakon....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.