Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 20:48:32
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: reboot loop  (Prečítané 1917 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« kedy: 10. Február , 2012, 14:54:07 »

Čaute,

Poslednú dobu mám problém s pc. Vždy, keď mám niečo pichnuté do USB základnej dosky (kľúč, ext. HDD, myš,...) a púšťam komp, ešte pred tým ako nabehne loadingový screen win xp, tak sa celý bootup sekne a hodí ho to úplne na začiatok bootovania. Takto to ide donekonečna, až pokiaľ neodpojím všetky veci z USB, vtedy to ide bez problémov. Možno sú tu nejakí ľudia čo to poznajú, alebo majú skúsenosti. V čom môže byť problém? Už sa mi nechce vždy pred spustním všetko odpíjať/pripájať.

mám win xp sp3, ASUS A8N-SLI Deluxe dosku a AMD 64 4000+

Díky moc!
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 10. Február , 2012, 15:00:53 »

Nemas v BIOSe nastaveny ako prvy boot USB?
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. Február , 2012, 15:02:41 »

Nemas v BIOSe nastaveny ako prvy boot USB?
nie
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #3 kedy: 10. Február , 2012, 15:03:34 »

tak potom tam je nieco dojebane
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #4 kedy: 10. Február , 2012, 15:06:23 »

Inak aj mne to robi napr Notebook alebo PC v robote, pokial tam mam kluc, tak sa sekne bootovanie a musim reset a vytiahnut.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 10. Február , 2012, 15:25:49 »

Čaute,

Poslednú dobu mám problém s pc. Vždy, keď mám niečo pichnuté do USB základnej dosky (kľúč, ext. HDD, myš,...) a púšťam komp, ešte pred tým ako nabehne loadingový screen win xp, tak sa celý bootup sekne a hodí ho to úplne na začiatok bootovania. Takto to ide donekonečna, až pokiaľ neodpojím všetky veci z USB, vtedy to ide bez problémov. Možno sú tu nejakí ľudia čo to poznajú, alebo majú skúsenosti. V čom môže byť problém? Už sa mi nechce vždy pred spustním všetko odpíjať/pripájať.

mám win xp sp3, ASUS A8N-SLI Deluxe dosku a AMD 64 4000+

Díky moc!

jak stara instalacia ? mne XP cka vydrzia tak 3/4 az rok a potom sa postupne uplne rozoseru... a to som neni ziadny barbar, myslim, ze s nimi robim pomerne zodpovedne...
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 10. Február , 2012, 15:43:31 »

Preinštaloval som uplne nanovo celý winxp asi 2 týždne dozadu na fungl nový disk, žiaden efekt  Je mi do plaču
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #7 kedy: 10. Február , 2012, 15:46:52 »

BIOS mas najnovsi?
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 29. Február , 2012, 13:12:22 »

hladal by som problem niekde v tom SP3, resp. aktualizaciach..., kedze ako pises, objavilo sa to zrazu a nedavno.

na mojom FB walle mam trochu popitvane o problemoch s USB3 pod Win7 a dost som popreliezal support fora jak HW vyrobcov, tak mrkvosoftu a zas to vyzera na majstrovstvo z dielne MS. Skusim ti aspon linky pejstnut, ked pridem domov, i ked je pravda, ze moj problem sa prejavoval uplne inak.

Celkovo ma ale Win problemy s managementom napajania USB v poslednom case, takze je mozne, ze to dojebali servicepackom aj na XP, kde to fungovalo a u teba sa to prejavuje takto.

BTW: preinstalovavanie systemu osobne vnimam ako poslednu instanciu, nikdy som to nemusel robit z toho dovodu, ze by som mal "rozosrany system", vzdy len pri migracii na uplne novy comp (co som tiez casto riesil norton-ghostom a uspesne som transplantoval Win95, Win98 a WinXP).
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.