Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:01:14
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jurajove gitary  (Prečítané 32177 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #75 kedy: 24. Február , 2015, 20:16:30 »

To uz chce pomaly trezor takato zbierka  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #76 kedy: 24. Február , 2015, 20:22:19 »

Tak uz dosla? Parada, popis dakedy viac, snimace ma tiez zaujimaju.  :) Congrats  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #77 kedy: 24. Február , 2015, 20:23:57 »

snimace ja velmi neprezivam, gitara ako celok hra super fakt, skor niekedy si dohodnime stretko v BA a to tam donesiem. To je tak popisovat slovami ako hra gitara :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 24. Február , 2015, 20:25:46 »

Verim, to si inak asi jediny na Slovensku, kto ma R9 novucku. Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #79 kedy: 24. Február , 2015, 20:27:40 »

inak ten krk vobec nie je palkoidny, uplne pohodlny trocha hrubsi krk. Ten esquire ma daleko hrubsi
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #80 kedy: 25. Február , 2015, 08:19:31 »

Beauty burst ! keby Ta omrzel ten Silve Burst daj vediet, svrbi ma zase trochu penazenka  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #81 kedy: 25. Február , 2015, 09:14:05 »

budem pamatat :) Ja som rokmi vytriedil gitary ktore neboli uplne super, teraz to mam konecne tak ze kazda gitara ktoru mam je vynimocna a ozaj hra ako ma, takze nemam velmi v plane nieco predavat. Skor by som este poriesil nejaky vintage-like zosilovac ku svojmu VHT, najskor male fender blackface kombo, alebo 18w 2xEL84 marshaloid zapojenie kombo
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #82 kedy: 25. Február , 2015, 09:25:52 »

Este dajake porovnanie toho Silverburstu s R9 ale daj. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #83 kedy: 15. Júl , 2015, 12:50:29 »

Este dajake porovnanie toho Silverburstu s R9 ale daj. :)

To su dost rozdielne gitary zvukovo, aj pocitovo pod rukou. R9 je viac taka stredova, ton sa pekne rozvija kde custom ma taky rychly nastup tonu a hra viac do vysok. R9 ma zvukovo blizsie ku tomu telecastru co mam ako ku tomu customu
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #84 kedy: 15. Júl , 2015, 13:00:29 »



ked nam to tu kape ...

Dokupil som dalsi 2x12 kabinet Fryette, je mi to uplne nahovno ale lepsie to vyzera 2 nad sebou. Fryette prestal distribuovat UL, uz sa da kupit iba na objednavku, co je podla mna skoda kedze to su fakt super nedocenene zosilovace .... Kopa zvukovych moznosti, super zvuk, ticha slucka, pre mna dokonaly zosilovac

A prikupil som si mesa mark III green stripe. Od zaciatkov tohto fora mi dal Rasto neustalym ospevovanim chrobaka do hlavy o tom ako su mark serie uzasne zosilovace. Kedze mam rad radsej jednoduchsie veci, nechcel som mark IV a mark II je zas prilis draha. Mark III je relativne dostupna, nasiel som jednu v super stave, posledna revizia (green stripe), cize pentodove zapojenie - viac headroomu. Velmi zabavny zosilovac, tym zapojenim korekcii sa tam da nastavit kopa roznych zvukov a samozrejme to vie aj metallicu :)

Akurat riesim aky kabinet k tomu, chvilu som sledoval ebay/bazar ci sa nenajde thiele box s EVM v normalnom stave, ale vyzera ze kupim nove thiele z thomann s celestion reprakom
« Posledná zmena: 15. Júl , 2015, 13:03:19 od Juraj_T » Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #85 kedy: 15. Júl , 2015, 13:32:48 »


A prikupil som si mesa mark III green stripe.

Akurat riesim aky kabinet k tomu, chvilu som sledoval ebay/bazar ci sa nenajde thiele box s EVM v normalnom stave, ale vyzera ze kupim nove thiele z thomann s celestion reprakom

Co tak 2x12 Mesa Halfback?
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #86 kedy: 15. Júl , 2015, 13:43:58 »

A vraj na Slovensku sa zle zije.  Na zdravie! Je to frajer
Zaznamenané

Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #87 kedy: 15. Júl , 2015, 13:47:52 »

na slovensku sa zije super, respektive "na zapade" sa nezije zas az o tolko lepsie co sa financii tyka. Akurat je tam menej primitivnych slovakov :D
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #88 kedy: 15. Júl , 2015, 13:49:19 »

Co tak 2x12 Mesa Halfback?

dakujem pekne za ponuku, ale ja potrebujem 1x12 kvoli priestoru. Ja som si to kupil aby som mal aj v druhom byte kde nemam tolko miesta zosilovac a mohol to jednoducho prenasat
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #89 kedy: 15. Júl , 2015, 14:00:59 »

dakujem pekne za ponuku, ale ja potrebujem 1x12 kvoli priestoru. Ja som si to kupil aby som mal aj v druhom byte kde nemam tolko miesta zosilovac a mohol to jednoducho prenasat
Nebolo to myslene ako ponuka, ale ako napad na bednu.  :)

btw je to vertikalna bedna, takze na plochu zaberie rovnako miesta ako 1x12
« Posledná zmena: 15. Júl , 2015, 14:01:17 od Drvic » Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.