Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 15:11:47
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: efekt na paradne metalove skreslenie;-)  (Prečítané 5530 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« kedy: 14. Júl , 2005, 19:10:29 »

...tu nemozem dodat nic ine,ako-"prosim odporucte" konkretnejsie hladam efekt na slusne skreslenie (metal,nie death metal) v cene...do tych...plus minus 3000. aky???
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 14. Júl , 2005, 20:01:17 »

No napriklad Framus Cobra + Framus 4x12"" benda by vosiel v pohode do tych 3000....eur Žmurk
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 14. Júl , 2005, 20:26:21 »

Podla mna rovne Boss distortiony a overdrive na toto postacuju. Alebo Marshall Jackhammer JH-1, ten je dobry.
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #3 kedy: 14. Júl , 2005, 20:54:45 »

boss ds1 (univerzalny), boss mt2 (ostry az moc, ale drahy), marshall jackhammer (univerzalny a tvrdy-inak odporucam)...ak chces aj trosku zaexperimentovat tak skusaj single skatule od digitechu... inak ak mas rad pekny zvuk a nemas dobry aparat, skus krabicky (krabice:)) ) od George-Dennis, s tymito efektami mam velmi dobre skusenosti a zvuk je fakt super, len cena je asi okolo 3-4 za skreslovac (mind-rock, mind-blues), ale su to skorej overdrive, nie su brutalne, ak chces brutalitu tak ten boss mt2, ale ten neni v cen. relacii co si zadal..
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #4 kedy: 15. Júl , 2005, 11:55:33 »

V tejto cene jednoznacne Marshall krabicky. V TN stoja 2400,-. Skus si Jackhammer a Guvernor. Myslim, ze si vyberies. Inak tieto krabicky od Marshallu maju naozajstny TrueByPass. Takze pri vypnutom stave vobec nezeru signal.
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #5 kedy: 15. Júl , 2005, 12:13:24 »

hehe sa mi paci ako vsetci pisu Guvernor a pritom ono to je Guv´nor :) ale to len tak na okraj...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #6 kedy: 15. Júl , 2005, 12:21:48 »

doktor: ten true-bypass, to je akoze efekt nerobi nic so signalom, ale ked tam nie je baterka tak aj tak nefunguje nie?, a k comu je to dobre? prirodzenejsi zvuk v dalsich castiach zvuk. retazca abo ako?
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 15. Júl , 2005, 14:32:51 »

jolan - true bypass by mal pustat signal aj bez baterky, pokiai je efekt vypnuty...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #8 kedy: 15. Júl , 2005, 16:47:00 »

rastis: a k comu to konkretne je? cim je to uzitocne?
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #9 kedy: 15. Júl , 2005, 18:26:50 »

Suhlasim s Majom.True bybass je,ze ak mas efekt vypnuty je to to iste,akoby si ho nemal vobec zapojeny.V praxi to znamena,ze vo vypnutom stave nema vplyv na signal ani co sa tyka intenzity,ani co sa tyka farby.Velmi,velmi dobra vec!
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #10 kedy: 15. Júl , 2005, 19:35:37 »

True Bypass znamena, ze ked je efekt neaktivny, signal cez neho prechadza bez straty. Cize ako keby tam nebol. Pouzival som pred rokom BossBD-2 a pri nom som uz zmenu signalu pocul. TrueBypass je proste TrueByPass. Ja mam dokonca aj Wah pripojeny k zariadeniu, ktore my robi TrueByPass. Pretoze Dunlop Wahy maju len ByPass, nie TrueByPass.
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #11 kedy: 18. Júl , 2005, 08:53:56 »

hmm...cize nejaku marshall krabicku...kujeeem!
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #12 kedy: 19. Júl , 2005, 15:20:53 »

ocuvajte-A keby som skusil ten ""digitech grunge""?.nevjem....
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #13 kedy: 19. Júl , 2005, 17:45:03 »

co sa tyka mna, tak mozem len odporucit, ale urcite by som nekupoval len kvoli cene, ale kvoli zvuku, ja graju taky metalik, a hodi sa mi to celkom, su to kesta ostrejsie vysky ako marshall, lebo ten je taky ""tupy"" efekt, ale tiez dobry a osvedceny, toto ma dva vystupy, jeden je s cab simulatoru, cize ja som s nim max spokojny, ale necem ovplyvnovat, kup co sa ti paci....
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 19. Júl , 2005, 20:00:00 »

dr.karpathorky- co to mas za masinu ktora ti robi ten truebypass?dost ma ta vec zaujima,mohol by si ju trocha popisat?dik
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.