Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 10:49:43
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: efekt na paradne metalove skreslenie;-)  (Prečítané 5529 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 19. Júl , 2005, 20:00:56 »

mimochodom punisher,este stale predavam ibanez ds7 za 1000 {PC 1700} :o)
Zaznamenané

o-yep sro
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #16 kedy: 19. Júl , 2005, 21:45:22 »

Pištík (ak sa neurazis) dik moc,ale ja sa teraz uz len rozhodujem medzi digitech grunge a death metal Žmurk a neuraz sa,ale tych 1700 sk dam radsej za ten (novy) grunge. ale...ani moc neviem co je zac ten""ibanez ds7""-co to je vlasne zac? -jolan a vstci ostatny,ktorich sa mi nechce menovat -ocuval som grunge,ocuval som death metal (ako efekty) obidva su podobne,a co som cital v teme ""digitech grunge"" tak...nevjem ci grunge,alebo death....aaaach hrozneee...ludia som trochu podnapity,cize... ...!!
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #17 kedy: 20. Júl , 2005, 11:44:34 »

mno...teraz musim ta mozno este viac zneistit....lrbo na moj fender co mam doma asik 20W zni death metal super...ale boli sme teraz na jame a tam som ho skusal do takeho velkeho fendera a znelo to fest hnusne....sumitko ako svina....takze to treba asik vyskusat s konkretnym aparatom....ale to plati asik aj pre ten grunge...takze moja rada je vyskusat ale zasa na druhu stranu nevylucujem ze keby som sa s tym pohral tak aj tam z toho velkeho fendra vytlciem dobry zvuk....takze neunahli sa....
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 20. Júl , 2005, 14:13:37 »

Pista58: je to vlastne dvojity ABbox. Do vstupu dam gitaru, do vystupu aparat. Vnutri su relatka, vystup a vstup do efektu. Je tam spinac, ktory ovlada prepinanie relatok. Ked je spinac nezopnuty, tak signal prechadza priamo z gitary do aparatu. Ked spinac zopnem, gitara ide do efektu a z efektu potom do aparatu.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #19 kedy: 20. Júl , 2005, 16:04:15 »

dik, co ta to stalo?asi sa po niecom takom poobzeram,moj multak ma strasne zly bypass a chcel by som si spravit par zvukov v nom ktore by som pouzival popri hlavnom zvuku ktory multak obchadza.
Zaznamenané

o-yep sro
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #20 kedy: 20. Júl , 2005, 16:33:11 »

Dal som za to cca 1000Sk. Robil to pre mna kamarat. Relatka su kvalita, preto ta cena.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #21 kedy: 20. Júl , 2005, 16:40:56 »

to by som za to kludne dal akurat pozeram netove obchody a ceny maju ajtak vyssie a hlavne toho moc nieje co som zatial hladal...nevedel by si nahodou kamarata nahovorit este na jeden?:-)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.