Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 22:30:49
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lampová hlava "High-gain" - "single ended"  (Prečítané 19464 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #60 kedy: 08. Marec , 2014, 14:12:32 »

kolko ta to stalo penaaaaze? Beeee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #61 kedy: 08. Marec , 2014, 14:17:57 »

more co sa staras
Zaznamenané
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #62 kedy: 08. Marec , 2014, 14:26:53 »

jaj to ty?sevas bratu Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #63 kedy: 08. Marec , 2014, 16:16:53 »

Je možné že je to trochu "zahulené", ale tak som to aj chcel. Zosik používam na domáce hranie na byte, čiže výkon 0,00nič W a ako je všeobecne známe, ľudské ucho je pri nízkych dB málo citlivé na basy a výšky. Takže keď s tým doma hrám, tak ten zvuk je OK. (nahrával som to asi na polovičnom výkone, čo môže byť cca 2-3W). A ďalšia vec čo to môže ovplyvňovať je že gitara je podladená. Takže nie od E ale od H.
to nema nic spolocne ani s malym vykonom, ani s podladenim. chcelo by to este doladit, lebo je to v spodkoch rozlizle. ked k tomu zvuku pridas bicie/basu, nebodaj druhu gitaru, ktora by mala normalny zvuk, tak z toho tvojho zvuku nezostane nic  Popiskujem si ale potencial to ma, akurat mas nejaku divnu predstavu o zvuku  :)
Zaznamenané
cico1976
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 09. Marec , 2014, 18:52:06 »

......divnú predstavu o zvuku ?!?!?  Popiskujem si ......a už sa tu niekto stretol s gitaristom hrajúcim death metal, čo má "normálnu" predstavu o zvuku ?!?  Bavím sa skvele ......samozrejme sa nechcem nikoho dotknúť, ale pri death metale je bežné, že sú gitary často "zahulené" (už som počul pár gitaristov, čo to "preháňajú" - proste hrajú ale ničomu "nerozumieť" ....iba to hučí a huhle)

..... a s tými riadkami povyše súhlasím, ak by bol takýto zvuk na pódiu, tak v kombinácii s inými nástrojmi by sa tá gitara stratila. Ale našťastie toto na pódium nikdy nepôjde. Ja som to schválne realizoval tak, aby to išlo viac do spodkov (väčšie väzobné kondíky, väčšie kondíky v katódach triod, upravené RC filtre) .....proste doma sa mi ten zvuk takto pozdáva
Zaznamenané

cico1976
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 09. Marec , 2014, 18:53:56 »

kolko ta to stalo penaaaaze? Beeee

....vzhľadom na to, že trafáky som si navíjal sám, takže boli skoro zadarmo, tak to bolo cca 100€
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.