Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 17:39:36
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sluchovy test  (Prečítané 15003 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #30 kedy: 03. Marec , 2012, 11:45:03 »

Je u nás síce kravál a počúval som to len cez repra na monitore, ale počul som max. 14......to som taký hluchý???
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #31 kedy: 03. Marec , 2012, 11:51:12 »

Je u nás síce kravál a počúval som to len cez repra na monitore, ale počul som max. 14......to som taký hluchý???

samozrejme  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #32 kedy: 03. Marec , 2012, 11:55:00 »

Na taky sluchovy test je dobre ist na ORL, kde na to maju potrebne vybavenie a este dostanete aj graf s vysledkami pre lave a prave ucho.
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #33 kedy: 03. Marec , 2012, 11:57:56 »

presne hento je kktna na X-tuuu
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 03. Marec , 2012, 13:19:06 »

no vsak to je ta p*čovina na tom celom, co sa snazim naznacit od zaciatku. ze sa to pocuva na kadejakom pokrivenom domacom posluchu a niekto na tom posluchu ma na vyskach zdvih na nejakej frekvenci a niekto ma zdvih na frekvenci kusok vedla a podobne a potom sa z toho robia nejake vysledky, ze kto co pocuje  Nechajte ma vydýchať
hod sem kludne charakteristiky barsjakych reprakov, uvidis, ze vo vyskach nebyva ziadny zasadny problem. spravit vyskac, ktory ti pomerne vyrovnane zreprodukuje frekvencie v tych kritickych 15-20khz, nie je ziadny problem. sak tie audiofilske jeboviny mavaju casto az 100khz, kde uz sa davno vedu pseudodebaty o tom, aky to ma zmysel. my sme pri konstrukcii bedni tiez nikdy nejak velmi neriesili poklesy vo vyskach, tie su najvacsim problemom pri spodkoch a potom su temou prechodove frekvencie.

navyse ked tam sedia traja naraz a jedne prestane pocut pri 14, dalsi pri 15 a dalsi pri 18, tak asi tazko za to bude moct nejaka charakteristika repraku, nie?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 03. Marec , 2012, 16:01:59 »

...

navyse ked tam sedia traja naraz a jedne prestane pocut pri 14, dalsi pri 15 a dalsi pri 18, tak asi tazko za to bude moct nejaka charakteristika repraku, nie?


co ? pisem o tom, ze kazdy to doma pocuva na kadecom a potom tu pise, co pocul a ostatni co pocuvaju na niecom inom pisu tiez co poculi a ze to je ta blbost. ja nehovorim, ze je problem spravit vyskac co pomerne dobre reprodukuje vysky. jak vies, ze Tvoj posluch prehrava vysoke frekvencie rovnako, ako Zeckov posluch ? samozrejme ze neprehrava, takze informacia, ze ty pocujes 17 a on 19 je uplne nezmyselna, hlavne ked este napise, ze si to ale uz musel dat hlastnejsie....
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 03. Marec , 2012, 16:32:46 »

Tvoj posluch prehrava vysoke frekvencie rovnako, ako Zeckov posluch ? samozrejme ze neprehrava, takze informacia, ze ty pocujes 17 a on 19 je uplne nezmyselna, hlavne ked este napise, ze si to ale uz musel dat hlastnejsie....
ja som to myslel tak, ze kedze tie vyskace neni problem urobit, tak predpokladam, ze tie poklesy budu u nich zanedbatelne. ale mas pravdu, ked tak nad tym rozmyslam, lebo doma sa u kazdeho moze naozaj vyskytovat hocico...

skor som to bral tak, ze ked aj to das hlasnejsie a nepocujes, tak ze tvoje (teda moje) ucho uz tych 17,18, 19 (to je jedno) nezachyti vobec vobec, nenapadlo ma riesit, ze aj ucho moze mat pokles a pomerne dlhy... co asi aj ma.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #37 kedy: 06. Marec , 2012, 00:22:36 »

mal som sluchatka AKG a opat som si pustil tych 18kHz a asi mi nieco puklo v mozgu, moze sa mi nieco stat ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 06. Marec , 2012, 14:39:18 »

moze sa mi nieco stat ?  Bavím sa skvele
myslim, ze ziadny zvuk uz na tebe nenecha nasledky, ktore by aktualny stav dokazali zhorsit  Ja som čert..
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #39 kedy: 06. Marec , 2012, 16:49:27 »

myslim, ze ziadny zvuk uz na tebe nenecha nasledky, ktore by aktualny stav dokazali zhorsit  Ja som čert..

si pojebal  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #40 kedy: 07. Marec , 2012, 12:57:51 »

chalani pustite si toto. Nutne su ale sluchatka Si píš!!! vyborna ukazka vnimania priestoru, neuveritelne ako dokazu navodi pocit, ze hovoria predomnou, zamnou iba za pomoci 2 menicou, cize sluchatok. Je to po anglicky, ale znalost reci nieje nutna, akurat to objasnuju, ale pre pocit je to jedno

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IUDTlvagjJA

 Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #41 kedy: 07. Marec , 2012, 13:51:01 »

šte ktomu pôvodnému 20 počujem úplne slabunko aj na slúchatkách aj na reprákoch, čo je ale zaujímavé, že na reprákoch vyššie nepočujem vôbec, ale na slúchatkách / lacné shity dáke čo som našiel v pivnici vyhodené Bavím sa skvele/je tá 22 výrazne nižšie ako 20 a 22 tiež počuť niečo ale tiež sa mi to zdá dáko nízko.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #42 kedy: 07. Marec , 2012, 14:26:30 »

jeb na kokotiny, moje pusti Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #43 kedy: 07. Marec , 2012, 14:56:38 »

jeb na kokotiny, moje pusti Bacha na vec kamo!
to som tiež počúval je to zaujímavé, niečo také ale aj v hrách už zvykne byť nie?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #44 kedy: 07. Marec , 2012, 18:51:39 »

neviem hry nehravam Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.