Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:48:59
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gibson Les Paul Custom 1976 natural  (Prečítané 14715 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 23. Marec , 2012, 20:13:50 »

Srat na ciernu, krasna je Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #16 kedy: 23. Marec , 2012, 20:19:29 »

Fúha, to som si nevšimol, že je to iná gitara  No hanbím sa.. Koľko?
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #17 kedy: 23. Marec , 2012, 20:23:36 »

.....a peknú si si zabešteluval, nech Ti hrá Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 23. Marec , 2012, 21:27:42 »

nabytkove gitary su cool, to len skarede sa musia zakryvat farbou
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #19 kedy: 24. Marec , 2012, 07:49:30 »

krásna je, tak ako pekná žena nemusí mať make up, tak aj pekná gitara nemusí byť natretá Žmurk
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 24. Marec , 2012, 09:18:48 »

Progac stale riesi uhly a sklony a vysky mostikov a porovnava rocniky medzi sebou, tak som mu nejake uhly skusil pofotit :)

Inak fakt to ma uplne ine uhly ako tie starsie verzie, mas ovela vacsi sklon krku, cize aj kobylku mas vyssie, ine ramiky snimacov a pod. Tu co mas je presne ako 79ny dve co som mal co sa tohto tyka. Sranda, ako sa to menilo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 24. Marec , 2012, 12:02:09 »

Inak fakt to ma uplne ine uhly ako tie starsie verzie, mas ovela vacsi sklon krku, cize aj kobylku mas vyssie, ine ramiky snimacov a pod. Tu co mas je presne ako 79ny dve co som mal co sa tohto tyka. Sranda, ako sa to menilo.

ramik kobyloveho snimaca neni origos, ani tam vobec nesedi. toto budem mat trochu problem zohnat, lebo ani novy Gibson by tam dobre nesedel...

ozaj - vela sme riesili laky, co tam v tom obdobii davali, ze jakto, ze to nepraska, nesada, je to tvrde a leskle... NENI to totiz nitrolak. sa mi od zaciatku nezdal, ale klamalo ma to, ako je zozltnuty a ako sa tvrdi, ze Gibson pouzival vzdy len nitrolaky. tak toto nie je. konfrontoval som to aj s fotrom - mal Les Paul z toho obdobia a mal aj SGcku z toho obdobia. tu SGcku mal pre nejaku nehodu aj dole z laku a tiez mi tvrdil, ze to nebol nitrolak. ked si niekedy spomeniem a budem menit struny, tak niekde na kusku mozem skusit aj acetonovy test a bude uplne jasno.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 24. Marec , 2012, 12:38:00 »

ozaj - vela sme riesili laky, co tam v tom obdobii davali, ze jakto, ze to nepraska, nesada, je to tvrde a leskle... NENI to totiz nitrolak. sa mi od zaciatku nezdal, ale klamalo ma to, ako je zozltnuty a ako sa tvrdi, ze Gibson pouzival vzdy len nitrolaky. tak toto nie je. konfrontoval som to aj s fotrom - mal Les Paul z toho obdobia a mal aj SGcku z toho obdobia. tu SGcku mal pre nejaku nehodu aj dole z laku a tiez mi tvrdil, ze to nebol nitrolak. ked si niekedy spomeniem a budem menit struny, tak niekde na kusku mozem skusit aj acetonovy test a bude uplne jasno.

Moze byt, lebo fakt tie neskore 75ky a dalej maju iny lak uplne. Ale vzdy som si myslel, ze to je nitro len s pridanym cimsi. Zaujimave dokedy bol takyto. Co si pamatam jednu 83ku, tak este tiez mala takyto.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #23 kedy: 25. Marec , 2012, 17:05:54 »

parada rastis  Na zdravie! sry za opytanie  No hanbím sa.. ale co stoji taky nastroj ?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 25. Marec , 2012, 20:50:33 »

parada rastis  Na zdravie! sry za opytanie  No hanbím sa.. ale co stoji taky nastroj ?

si odsleduj par aukcii na ebay. meni sa to podla sily dolara, podla rocneho obdobia a podla autenticnosti konkretneho kusu. v zasade druha polovicka 70tych rokov je kusok menej cenena, ako prva polovica 70tych rokov.

pre predstavu:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=les+paul+custom+1976&_sacat=See-All-Categories

s tym, ze ked je gitara v aukcii, zvacsa skonci nizsie, ako buy now.

ak chces gitaru hlavne na hranie a nie na kseftovanie, hladaj preprazcovane kusy, menene snimace, menene mechaniky, atd. - to im cenu znizuje.

a necakaj moc dlho, lebo pomalicky idu tie ceny stale hore, konkretne druha polovica 70tych nie tak rychle, ako prva, ale aj pri nich to vidno...
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #25 kedy: 27. Marec , 2012, 18:34:52 »

K tomu laku na handru trochu acetonu a sme jak sa povie doma,uz to tu niekto spominal.Dobry test.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #26 kedy: 27. Marec , 2012, 19:20:38 »

Preco tie fotky z 1. prispevku vobec nevidiet?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 27. Marec , 2012, 21:01:48 »

Preco tie fotky z 1. prispevku vobec nevidiet?

videt
Zaznamenané
Oldman
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #28 kedy: 13. Jún , 2012, 13:19:27 »

Rastis- tiez som mal Les Paul Custom z roku 1976,len v ciernej uprave. Bol velmi tazky,kolko vazi Tvoj?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 13. Jún , 2012, 15:19:42 »

Rastis- tiez som mal Les Paul Custom z roku 1976,len v ciernej uprave. Bol velmi tazky,kolko vazi Tvoj?

medzi 4 - 4 a pol.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.