Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Jún , 2024, 18:52:32
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Smajda  (Prečítané 192208 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #165 kedy: 03. Apríl , 2012, 10:38:21 »

ojoj.

Pravdupovediac mal som očakávania, keď som počul skladbu, myslel som, že sa naozaj niečo zmenilo celkovo v jeho prejave. Páčilo sa mi, ako to zaspieval.
Ale bohužiaľ, naživo ma dosť sklamal. Začiatok bol celkom ok, ale nezvládnuť takto jednu skladbu, po 2 minútach postupne hlasovo odchádzať a nakoniec je záver úplne smiešny.. toto by bol na Eurovízii poriadny trapas. Dokonale to vystihujú tváre v publiku po odspievaní..

Neviem si predstaviť, že tak ako na nahrávke by bol niekedy schopný odspievať celý koncert.

Ešte som si vypočul 2 rozhovory a celá Amerika mi z toho úplne vyprchala..  Popiskujem si
Sám si kazí dojem, ktorý chce vyrobiť..

Držím mu palce na Eurovízii, ale to sa bude musieť naživo v speve poriadne zlepšiť, aspoň na tých pár minút. Kapela tiež asi nebude hrať na playback. A zbytočne nekecať..

+1 moj dojem tiez
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #166 kedy: 03. Apríl , 2012, 11:11:29 »

cize asi jak bambus s lubom hrali s kravjarom na tej minulej, co?  Bavím sa skvele
:D
ale oni s nim idu na medzinarodne forum, kde nazivo aj tak nebudu hrat.
Pokial sa od minuleho roku nezmenili pravidla, tak nazivo musi byt hlavny spev aj vsetky vokaly.

.... aspon zapnut ampy na standby  Bavím sa skvele

Ty si myslis, ze ti niekto z produkcie natiahne na podium predlzovacky kvoli 3 minutam cervenej LEDky, ktoru si vsimne asi 2.5% divakov? A prave tych 2,5%, ktorym stacia usi.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #167 kedy: 03. Apríl , 2012, 11:14:18 »

az budem hviezda jak smajda alebo samel, ze budem hrat v eurotelevizii alebo telerane, tak si necham spravit taku atrapu, kde ta ledka bude na baterku, aby som vsetkym foristom vytrel zrak  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #168 kedy: 03. Apríl , 2012, 11:21:50 »

Ty si myslis, ze ti niekto z produkcie natiahne na podium predlzovacky kvoli 3 minutam cervenej LEDky, ktoru si vsimne asi 2.5% divakov? A prave tych 2,5%, ktorym stacia usi.
ale kable do gitarly sa im zapajat chcelo  Popiskujem si
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #169 kedy: 03. Apríl , 2012, 12:14:39 »


Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #170 kedy: 03. Apríl , 2012, 21:28:50 »

Max Jason Mai

V nedelnej live show sme miesto masiek pouzili slipy na hlavach ako tichy protest proti zasr... strukturam nasho showbiznisu, cenzure rockovej muziky a ignoracii tvorby mnohych mladych umelcov. Ako reakciu proti zatuchnutemu a totalitnemu pristupu. Boh ochranuj RnR na Slovensku!

Tot info z FB.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #171 kedy: 03. Apríl , 2012, 22:01:53 »

Max Jason Mai

V nedelnej live show sme miesto masiek pouzili slipy na hlavach ako tichy protest proti zasr... strukturam nasho showbiznisu, cenzure rockovej muziky a ignoracii tvorby mnohych mladych umelcov. Ako reakciu proti zatuchnutemu a totalitnemu pristupu. Boh ochranuj RnR na Slovensku!

Tot info z FB.

A on si preco na "protest" nedal tiez slipy na hlavu???
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #172 kedy: 03. Apríl , 2012, 22:54:05 »

A on si preco na "protest" nedal tiez slipy na hlavu???
lebo on chodí na ostro  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
MMhardKy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171



« Odpoveď #173 kedy: 03. Apríl , 2012, 23:15:26 »

Max Jason Mai

V nedelnej live show sme miesto masiek pouzili slipy na hlavach ako tichy protest proti zasr... strukturam nasho showbiznisu, cenzure rockovej muziky a ignoracii tvorby mnohych mladych umelcov. Ako reakciu proti zatuchnutemu a totalitnemu pristupu. Boh ochranuj RnR na Slovensku!

Tot info z FB.

Hej? A ja ze to nejako konceptualne suvisi s tym chystanym videoklipom, kde v making of su pouzivane presne tie iste "slipove" masky.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #174 kedy: 04. Apríl , 2012, 08:18:38 »

rozruch, kontroverzia a nepriatel (neprajny slovensky showbiz) su tiez v biznisplane. len stale hloda cervik pochybnosti, ci je/bude dodana aj ozajstna kvalita ako alternativa. obavam sa, ze nie je/nebude. cele je to virtualny smajdov boj.

dnes uz je viacero slovenskych umelcov, ktori sa uplatnili (a s velkou pompou) i vo svete a prekonali tieto pre mnohych neprekonatelne prekazky. akurat mali talent a nepachtili sa za teenagerskou slavou, ale za sebazdokonalenim. take male predpoklady uspechu. jedno meno postaci - Valihora.

ked hudbu milujes, nemusis nou zarabat (velke peniaze), aby si bol stastny a robil zaroven to svoje.
podobne ako ked milujes zenu, nemusi byt ta najkrajsia na svete... ktora vlastne je ?

len malo "umelcov" dostoji narokom velkych euroviznych show - nutia nafuknut sa a rozdrapit od snahy :-) je to nerovny boj s ludskou psyche, najlepsie by bolo aj pre smajdu, keby to bral radsej ako srandu...

Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #175 kedy: 04. Apríl , 2012, 08:33:24 »

teraz je moderne protestovat posledneho pol roka tak protestuje aj on :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #176 kedy: 04. Apríl , 2012, 08:36:13 »

Max Jason Mai

V nedelnej live show sme miesto masiek pouzili slipy na hlavach ako tichy protest proti zasr... strukturam nasho showbiznisu, cenzure rockovej muziky a ignoracii tvorby mnohych mladych umelcov. Ako reakciu proti zatuchnutemu a totalitnemu pristupu. Boh ochranuj RnR na Slovensku!

Tot info z FB.

to by sa musel prestat malovat. To ze slipy na hlave su protest proti tomu co pise by sa samozrejme nedovtipil nikto, to si radsej mohol dat tricka tych ludi, co pretlacaju kkciny do radii a pod. No proste cele to posobi velmi vtipne co robi...

inac recovo a skutkovo mi pripomina durindu Bavím sa skvele
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #177 kedy: 04. Apríl , 2012, 09:04:50 »

"Samozrejme je blblost ist niekde do Anglicka so slovensky znejucim menom, oni to neprecitaju, nepochopia..."

Max jason Mai

asi sa neda byt dalej od podstaty veci... ci ano ?

bohuzial Miro Smajda je uplne zmanipulovane dieta, (superstar hudobna generacia) ktore ma v zivote podla mna dokonaly zmatok. cim skor sa postavi nohami na zem tym lepsie pre neho - ale to je ako chciet narkomanovi vziat drogu. snad na to nedoplati
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #178 kedy: 04. Apríl , 2012, 09:14:20 »

...

bohuzial Miro Smajda je uplne zmanipulovane dieta, (superstar hudobna generacia) ktore ma v zivote podla mna dokonaly zmatok. cim skor sa postavi nohami na zem tym lepsie pre neho - ale to je ako chciet narkomanovi vziat drogu. snad na to nedoplati
a to odkial vies ?
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #179 kedy: 04. Apríl , 2012, 09:18:22 »

a to odkial vies ?
Tiez by ma to zaujimalo  Žmurk

Tak uz ste ho odhalili a teraz sup sup do prace.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 23 otázok.