Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 21:25:34
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nová kapela RIGHTDOOR  (Prečítané 6892 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #30 kedy: 25. November , 2013, 14:32:29 »

Aj progresive ma svoje pravidla a mantinely a su tam rovnako kapely ktore su nudne a v ramci zanru take iste, a kapely ktore su uzasne a posuvaju mantinely.

Na slovensku sa vela kapiel snazi kopirovat zahranicne vzory. Toto ale nemoze bavit dlhu dobu, preto sa vela tych kapiel nasledne rozpadava. Je dolezite hrat proste hudbu, najhorsie co moze byt je ked si kapela povie budeme hrat ejtís treš metal v štýle metallica.
Na komponovani je podla mna najzabavnejsie to explorovanie moznosti a prekonavanie seba sameho, neustale hladanie, a to je mozno  podstatou a hlavnym motivatorom ludi ktori su nadzanrovi, budu tu aj o stopedesiat rokov, a kym budu zit na ich koncertoch bude multigeneracne publikum.

Ostatne kapely skoncia a nikoho (okrem die hard fanusikov zanru) moc potom nebudu zaujimat.

pekne povedané
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #31 kedy: 25. November , 2013, 14:40:37 »

Dobre si to povedal Killo. Len na Slovensku je jeden druhy zasadny a velky problem ktorym som trpel a stale istym sposob trpim aj ja. Ale nehanbim sa zato  Bavím sa skvele. Ty ako muzikant s velmkym M alebo kopa inych ludi tu z fora nema problem skladat veci v priebehu par minut lebo ty mas znalosti s teoriou a dobry sluch. Preto tu vznikaju aj kapely typu Tresh metallica a podobne lebo na teoriu sa vykaslu a co sa naucili z 10 oblubenych pesniciek davaju do svojej tvorby doslova okopcene. A kapely co si myslia ze neovladaju teoriu vobec a chcu skladat vlastne veci tak vsadia na "sluch" a vznikaju rozne disharmonicke blek metále  Bavím sa skvele Kym som sa osobne neocitol na skuske Persony som si aj ja myslel ze to co viem staci ale dostal som riadny kopanec a odvtedy sa snazim makat na sebe podla moznosti najviac ako sa da Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 25. November , 2013, 15:22:35 »

hej a najlepsie je byt originalny nasilu.
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #33 kedy: 25. November , 2013, 23:31:20 »

hej a najlepsie je byt originalny nasilu.

... a drzat sa zaroven jak kliest zanrovej skatulky  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.