Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 16:23:15
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vratko Custom 1x12  (Prečítané 10003 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #45 kedy: 06. Jún , 2012, 21:25:48 »

a čo si to vlastne kopiroval Huh! Huh! Huh!  mesu Huh! Huh! Huh! podla rozmerov na ich stránke Huh! Huh! Huh!
 mohol by si nakresliť nejaký vykres na poskytnutie :)

já sa dlho chystám pre tento box  , čo si o tom mysliš ??  neviem čo ej lepšie na male koncertiky box čo má riadny headroom , otvorená zadná strana , uzavretá  má pevnejšie basy toto má akoyb bass reflex či čo :D :D


* Copy of 1x12.gif (128.65 KB, 944x646 - prehliadnuté 384 krát.)
« Posledná zmena: 06. Jún , 2012, 21:29:26 od tipek » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #46 kedy: 06. Jún , 2012, 22:15:17 »

robota paradna, ale vadi mi vyzor prednej steny. prilis hrube su tie okraje a vidno ten spoj kozenky a neviem, ci tam kusok nepresvita aj drevo. Takisto makka kozenka na box je dost zle, lebo sa to hned zatrhne a oskre, ale sak to uz je na zakaznikovi, co chcel a ako. Robotu si si odviedol perfektne Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #47 kedy: 06. Jún , 2012, 22:40:20 »

já sa dlho chystám pre tento box  , čo si o tom mysliš ??
ze pokial nie si ochotny vyvalit cca 200-300Eur (podla verzie) za reprak, tak si radsej postav nejaku malu kocku s V30 a tam na tych rozmeroch az tak nezalezi
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #48 kedy: 07. Jún , 2012, 00:12:36 »

ze pokial nie si ochotny vyvalit cca 200-300Eur (podla verzie) za reprak, tak si radsej postav nejaku malu kocku s V30 a tam na tych rozmeroch az tak nezalezi

nezaoberal som s atym plánom ani nič ked vieš o tom viacej napiš klebo neviem o čom točiš 200-300€ reprák  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #49 kedy: 07. Jún , 2012, 08:22:58 »

robota paradna, ale vadi mi vyzor prednej steny. prilis hrube su tie okraje a vidno ten spoj kozenky a neviem, ci tam kusok nepresvita aj drevo. Takisto makka kozenka na box je dost zle, lebo sa to hned zatrhne a oskre, ale sak to uz je na zakaznikovi, co chcel a ako. Robotu si si odviedol perfektne Na zdravie!
:-) je to moje dielo takže polemizovať či su steny predné hrubé alebo nie :-) je asi zbytočné...účel plnia na 100%...chceli sme take tak tam su :-) ku presvitaniu...nie, nie je to drevo a nie je to odfotene ked už to bolo upravené, na fotke vidno koženku, teda presne je to bok koženky kde je tkanina...je už pretrená čiernym boxom a nevidno nič biele alebo ine farby, je to v poriadku :-) koženka....v rámci možností dostupnosti :-) na slovensku...takže...keby je na box 400 € rozpočet tak sa dá spraviť ešte dva krát tak lepšie a krajšie :-) ale myslím že už nejaké skúsenosti so stavbou boxov mám...všetko je o financiách :-)
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #50 kedy: 07. Jún , 2012, 08:32:18 »

a čo si to vlastne kopiroval Huh! Huh! Huh!  mesu Huh! Huh! Huh! podla rozmerov na ich stránke Huh! Huh! Huh!
 mohol by si nakresliť nejaký vykres na poskytnutie :)

já sa dlho chystám pre tento box  , čo si o tom mysliš ??  neviem čo ej lepšie na male koncertiky box čo má riadny headroom , otvorená zadná strana , uzavretá  má pevnejšie basy toto má akoyb bass reflex či čo :D :D

požiadavky zákazníka :-) ja by som si pstavill box podla toho, aky zvuk by som chcel, chceš plný basový pevný zvuk?
Zaznamenané

hm... :-D
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #51 kedy: 07. Jún , 2012, 08:36:10 »

kozenku si pisal, ze z ameriky, tak ake slovensko :)

Tentokrát použijem čiernu kozenku taku marshallovsku, objednana z USA...ako aj vacsina dielov( rohy, miska na jack..atd..)

a tieto rohy myslim, to nema isto nic s prednou sietkou. Preto pisem, ze aj zbytocne hruba predna stena, lebo rohy to neprekryju a zacne sa to tam odcierat a trhat.





* bednaaaaaa.jpg (71.66 KB, 800x600 - prehliadnuté 365 krát.)
« Posledná zmena: 07. Jún , 2012, 08:36:55 od mario bross » Zaznamenané

Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #52 kedy: 07. Jún , 2012, 08:40:18 »

kozenku si pisal, ze z ameriky, tak ake slovensko :)

a tieto rohy myslim, to nema isto nic s prednou sietkou. Preto pisem, ze aj zbytocne hruba predna stena, lebo rohy to neprekryju a zacne sa to tam odcierat a trhat.




nie nie nakoniec nie...poštovné vyšlo tak blbo že za kazdy kus by sa platilo niec naviac a bolo diskutabilne ci by bola vobec pokope jeden kus...takze som to zrusil...a k rohom...ved uvidíme :-) myslím, že to nemusia prekryť :-) kludne som tam mohol dať "marshallovske" tie by to z časti zakryli...ale nevidim dovod prečo by sa to muselo prekryvať... je to spravene dobre fakt spoj koženky je vidiet minimalne teraz, pozeral som v ten isty den dokladne marshall bedňu rohy ako su robene koženka...a poviem...rozdiel tam fakt nebol žiadny...iba v koženke teda...spoj je taky isty čo sa týka aj viditelnosti
« Posledná zmena: 07. Jún , 2012, 08:44:26 od Vratko » Zaznamenané

hm... :-D
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 07. Jún , 2012, 09:16:46 »

nezaoberal som s atym plánom ani nič ked vieš o tom viacej napiš klebo neviem o čom točiš 200-300€ reprák  Bavím sa skvele
ta bedna je navrhnuta pre electrovoice EVM 12L, ktore sa robia v dvoch verziach. classic 200W a Black Label 300W. nove stoja 200 alebo 300 Eur. daju sa najst na ebay aj stare OEM repraky, ale ja by som osobne nejaky stary, vyhrkany, 20 a viac rocny reprak nekupoval. aj ked sa daju na ne kupit reconing kits, ale to uz vyjde pomaly jak novy.
Zaznamenané
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #54 kedy: 07. Jún , 2012, 20:26:06 »

2tipek: toto od EV je obycajny bassreflex, este ti to aj pisu v popise bedne vedla...

inak tie rohy si spravil super, presne ako sa maju, len casto sa tam kde su rohy natrie to drevo na taku farbu ako je kozenka tak, aby to nebolo vidno. Ale myslim ze je to v tomto pripade jedno, podla mna to bezne okom nevidiet len ked to blesk vyblisne, vtedy vidno aj to co tam nie je :D mas to super aj tak
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #55 kedy: 12. Jún , 2012, 18:11:04 »

2tipek: toto od EV je obycajny bassreflex, este ti to aj pisu v popise bedne vedla...

inak tie rohy si spravil super, presne ako sa maju, len casto sa tam kde su rohy natrie to drevo na taku farbu ako je kozenka tak, aby to nebolo vidno. Ale myslim ze je to v tomto pripade jedno, podla mna to bezne okom nevidiet len ked to blesk vyblisne, vtedy vidno aj to co tam nie je :D mas to super aj tak
ono som to fotil ked tam nebol ešte ani repro, ked som namontoval repro tak som ho aj vyčistil a aj som boxom čiernym zatrel koženku....to biele čo vidno to je rez koženky fakt to nevidno ked sa na to človek pozrie aj z blizka :-)
Zaznamenané

hm... :-D
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.