Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 23:19:41
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cvicenie pre zaciatocnikov cv.3  (Prečítané 7460 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
trekker
nováčik
*
Príspevkov: 11



« Odpoveď #30 kedy: 23. Jún , 2012, 22:58:36 »

a ty si nas sem prisiel spasit ci jako ? nepytam sa v zlom, len ze sa zcista jasna objavis a zacnes tu vyucovat techniky... tak sa mi tisnu otazky. vsak napis cosi o sebe... ...

 Na zdravie!

Nechapem odpovede tohto typu.Je tu na tomto fore tak strasne vela prisernych tem a roznych clankov ze "moje" cvicenia su proti nim dost nevinne.Len som sa snazil pomoct nejakym ludom ktory ocenia nieco nove.Vobec sa mi nechce polemizovať ci je dolezite cvicit alebo nie.Je to vec kazdeho.Nikoho do nicoho nenutim ani nevyucujem techniku.Len posielam cvicenia ktore mozu zaujat tak ako zaujali mna ked som sa ich kedysi ucil.Moja odpoved je jednoducha.Bud sa podme ucit hrat na nastroj ktory milujeme alebo si podme vycitat kazdu temu.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 24. Jún , 2012, 19:48:57 »

á takže to mame úspešne hotovo nova rodina ,  dnes si dam od piatku prve pifko inak bez alkoholu  , celkom naklad . A ozaj musím si vypočut Čajkovského , a rozum samozrejme kompozícia takéto veci to musím bit v skladbe totálne premyslene  , kreatívny je prístup . Technika no ano treba
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #32 kedy: 24. Jún , 2012, 20:17:23 »

á takže to mame úspešne hotovo nova rodina

 Na zdravie! Gratulujeme.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 24. Jún , 2012, 20:32:12 »

Nechapem odpovede tohto typu.Je tu na tomto fore tak strasne vela prisernych tem a roznych clankov ze "moje" cvicenia su proti nim dost nevinne.Len som sa snazil pomoct nejakym ludom ktory ocenia nieco nove.Vobec sa mi nechce polemizovať ci je dolezite cvicit alebo nie.Je to vec kazdeho.Nikoho do nicoho nenutim ani nevyucujem techniku.Len posielam cvicenia ktore mozu zaujat tak ako zaujali mna ked som sa ich kedysi ucil.Moja odpoved je jednoducha.Bud sa podme ucit hrat na nastroj ktory milujeme alebo si podme vycitat kazdu temu.

a ty si ucitel gitary ? ci ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 24. Jún , 2012, 20:34:02 »

... A ozaj musím si vypočut Čajkovského...

no ze tam su take klavirne party, ze kadejaky priemerny klavirista sa zesere... ze ti, co tie jeho diela interpretuju, maju odcvicene stovky hodin, od detstva...

a daj fotky zo svatby :)

 Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 24. Jún , 2012, 20:41:21 »

 Na zdravie! , dik R
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.