Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 14:18:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: KubBasakove hračky  (Prečítané 1230 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« kedy: 25. Máj , 2012, 06:42:30 »

Okrem gitár, ktoré som si vystrúhal tak vlastním, alebo vlastnil som veľa lacných nástrojov, niektoré lepšie, niektoré horšie, nebudem spomínať všetky.

Jolana Disko, nič moc, ale mám ju rád, pekný zberateľský kúsok, výrobné číslo 0045, vyrobená v roku 1986. Momentálne je na "operačke", mením jej hmatník, lebo starý bol zničený. Pôvodný morený buk nahadzujem palisandrom.


Squier Bullet Strat


Ten mal chvíľu dvojičku v podobe SX Telecaster, táto gitara už neexistuje


Akustika Marris D220, skvelý nástroj, v štúdiu chlapík neveril, že stála iba pár korún, vyberal som ju v obchode z viacerých nástrojov rôznych cien, ale hrala ďaleko najlepšie


A teďko basy, mojou prvou bola hnusná čierna Jolana Glaxis, prešla niekoľkými úpravami, najskôr natural, potom išli dole pražce, každú chvíľu som prerábal elektriku, neskôr bola olepená obrázkami, zmenil som hlavu...

... a nakoniec som si urobil nový pickguard, dal do nej lacný P snímač a pomaľoval


Pár rôčkov mi dobre slúžil Squier, posledných pár mesiacov bol krásne okapotovaný


A rád si brnknem na túto terapeutickú basu (chrbtica pri nej netrpí)
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1 kedy: 25. Máj , 2012, 08:19:05 »

Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2 kedy: 25. Máj , 2012, 08:50:15 »

Nevjkladaj mi do úst slová, ktoré som nepovedal, pred pár dňami som písal o tom, že silnejšie snímače s keramickým magnetmi sú vhodné pre (rezonančne) slabšie gitary... SXsom mal osadenú AlNiCo, basa Squier bola tiež s AlNiCo snímačmi  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.