Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 07:05:45
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ake repro do 2x12" k 100W hlave?  (Prečítané 35140 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #45 kedy: 31. Máj , 2012, 12:46:00 »

Legend seria moc nie - ta sa mi pacila viac na NoMaster vintagoviny (Fender, Hiwatt, ...)

Hiwatt ma master volume.  :) Inak s nimi hraju tie Legend fajn, lepsie ako vsetky Celestiony.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #46 kedy: 31. Máj , 2012, 12:54:28 »

Hiwatt ma master volume.
a co  Huh! keby si skor chalanom poradil, nie len sa chytat za slovicka Brano

ospravedlnujem sa a mazem HiWatt z toho prispevku vyssie koli tebe  Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #47 kedy: 31. Máj , 2012, 13:19:24 »

keby si skor chalanom poradil, nie len sa chytat za slovicka Brano

Ved radim tie Legend.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #48 kedy: 31. Máj , 2012, 15:40:14 »

Ja som zvedavy nakonieč či ten box vôbec postavíš :-D tolko kecov okolo toho a úvah :-D
Zaznamenané

hm... :-D
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #49 kedy: 31. Máj , 2012, 16:25:53 »

samozrejme ze postavim !    Bacha na vec kamo!

Uz mam vyrobene loga Soldano, nakupenu bielu kozenku, v stolarstve mi uz rezu na mieru 18mm brezovu preglejku. Mam uz aj hotove cele chassi na zosilnovac SLO100, suciastky su na ceste. A teslu mono 130, ktoru pouzijem na trafa / elektronky, + nove patice uz mam a este mam 5ks RFT novych NOS elektroniek ECC83 a kopec dalsich malych drobnosti... lenze studujem v zahranici a skola mi konci az koncom juna takze veci nechavam len domov posielat, takze ked pridem domov zaciatkom leta tak sa do toho pustim  Na zdravie!
« Posledná zmena: 31. Máj , 2012, 16:26:44 od Wili » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #50 kedy: 31. Máj , 2012, 16:43:58 »

Uz mam vyrobene loga Soldano
na jaku chmaru? nie radsej si dat vlastne meno na amp, ktory postavis, ako cudzie?

inac ked sa uz s tym ides tak trtkat, nebolo by lepsie tam dat nejake seriozne trafa? - mercury magnetics, o'netics. hrat to bude, ale ked uz, tak uz, ci?  Popiskujem si
Zaznamenané
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #51 kedy: 31. Máj , 2012, 18:12:08 »

Myslim ze tesla vystupaky su dost v pohode, uz som ich pred tym velakrat pouzil a zvuk sa mi vzdy pacil... hlavne su asi tak 100x lacnejsie ako ine drahe znackove vystupne trafa. A nie nechcem svoje meno do predu na amp a svoju znacku nejaku peknu zatial nemam, robim soldano klon, tak chcem aby sa to co najviac podobalo originalu, akurat dozadu napisem "handmade by..."

Bude to elektrociky skoro to iste ako soldano az na par vylepseni a uprav, aby to hralo spolahlivejsie a nebolo potrebne casto menit lampy. Koncove pouzijem EL34.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 31. Máj , 2012, 21:34:51 »

Myslim ze tesla vystupaky su dost v pohode, uz som ich pred tym velakrat pouzil a zvuk sa mi vzdy pacil... hlavne su asi tak 100x lacnejsie ako ine drahe znackove vystupne trafa. A nie nechcem svoje meno do predu na amp a svoju znacku nejaku peknu zatial nemam, robim soldano klon, tak chcem aby sa to co najviac podobalo originalu, akurat dozadu napisem "handmade by..."

Bude to elektrociky skoro to iste ako soldano az na par vylepseni a uprav, aby to hralo spolahlivejsie a nebolo potrebne casto menit lampy. Koncove pouzijem EL34.

vsak ale to je na tom ta neskutocna sedlacina. robis zosik inspirovany nejakym slavnym modelom. to je OK, tomu fandim. pouzijes Tesla trafaky - preco nie, da sa to aj s nimi. ale potom zacnes, ze pouzijes ich preto, ze su 100x lacnejsie a hned nato pises, ze chces aby sa to podobalo co najviac originalu, no a tam uz to co pises zacina mat trhliny. bud to chces se vsim vsudy alebo ides setrit na komponentoch. a na zaver zacnes pisat o nejakych vlastnych vylepseniach, co je samozrejme OK, preco nie, ale pises, ze to ma hrat spolahlivejsie... cize Soldano hra menej spolahlivo ? a ma to byt co najviac podobne originalu, ci ma to hrat spolahlivejsie ? no a cele to korunujes tym, ze kedze to bude klon co najviac podobny originalu, tak tam treba dat logo Soldano ?

no neviem - nechcem, aby to vyznelo zle, tu na fore som najvacsim fanusikom domacej vyroby ja, strasne vela takych veci uz vela rokov pouzivam, ale tak, jak si to napisal to vyznelo naozaj docela hlupo  Žmurk

 Je to frajer
« Posledná zmena: 31. Máj , 2012, 21:37:31 od rastis » Zaznamenané
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #53 kedy: 31. Máj , 2012, 23:42:45 »

no myslel som vyzorovo aby to vyzeralo cim viac ako original...
« Posledná zmena: 01. Jún , 2012, 00:31:03 od Wili » Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #54 kedy: 15. Január , 2013, 00:18:52 »

Napisem to sem. Myslite,ze neodjebem dva 25wattove greenbacky s Jtm45kou na plnd gule? Mala by mat 30watt,ale tak ci ma,to netusim.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #55 kedy: 15. Január , 2013, 01:15:34 »

V koncaku su dve el34.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #56 kedy: 15. Január , 2013, 01:41:37 »

V koncaku su dve el34.

Pokial ju vytocis takmer naplno, tak mas slusne riziko postupneho odjebania reprakov.
« Posledná zmena: 15. Január , 2013, 01:41:53 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #57 kedy: 15. Január , 2013, 01:46:22 »

Aj ked je to,teda malo by byt 30w? V kombe bluesbreaker je to tiez tak,no radsej sa pytam.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #58 kedy: 15. Január , 2013, 02:02:17 »

Aj ked je to,teda malo by byt 30w? V kombe bluesbreaker je to tiez tak,no radsej sa pytam.

Klasicke lampace Ti daju vytocene vzdy viac ako povedzme predpisanych 30 alebo 50w. Niektore stare 50ky v klude dali v peaku 70-80W. S tou JTM by si ale mal byt v bezpeci - ta da tazko viac ako 50w.
« Posledná zmena: 15. Január , 2013, 02:03:25 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #59 kedy: 15. Január , 2013, 06:42:39 »

Mohlo by to vydržať v pohode,ten amp dáva čistý výkon do tých 30watt,keď bude v limitácii,tak by to mohlo byť tak akurát.Skorej ma zaujíma,či to nemáš nejak extra pdžhavené.Totiž EL34 žerú 3 ampére,a 5881 žerú 1,8 ampéra.Mám JTM45 a už s týmy 5881 je mierne podžhavená-neni tam totiž selektor napätia-že si môžeš nastaviť napätie.Tak by som bol celkom zvedavý ako Ti to funguje :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.