Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 22:36:47
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vratko Custom 2x12 Horizont  (Prečítané 5943 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #30 kedy: 03. Jún , 2012, 18:03:39 »

Vratko super to mas Si píš!!! krasna praca, inak ako tkaninu dopredu si pouzil co ? vyzera to ako klasicka cierna latka, alebo sa mylim? vyzera to super, inak funkciu by to myslim spnilo dobre.

Inak ak nemas piping a nechces ho draho objednavat da sa to doma celkom lahko vyrobit  Je to frajer kup si dlhe snurky na topanky co maju kruhovy prierez (alebo tenke horolezecke lano) a poloz ich pozdlzne na stred bielej sirokej izolacnej pasky (takej tej kvazi gumenej) alebo lepiackej pasky obycajnej ked uz nic ine nie je...pripadne sa da pouzit nejaka hrubsia folia/guma biela a zlepena chemoprenom (ako tak pozeram mas ho kopu) no a ked to obalis a ostane ten spoj kde sa stretne paska, tak za tento to prichytis spinkovackou po obvode ramceku a piping je na svete :) krasny, lacny, domaci Si píš!!!  Ja som čert..
« Posledná zmena: 03. Jún , 2012, 18:07:35 od Wili » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 03. Jún , 2012, 18:07:44 »

myslim, ze ked uz clovek ide robit profi vyzerajuci box, tak to nebude zabijat pipingom zo snurok od topanok  facepalm
Zaznamenané
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #32 kedy: 03. Jún , 2012, 18:20:21 »

no takto robeny piping vyzera na nerozoznanie od toho gumeneho originalu co sa predava, tak ked to pre niekoho nieje dostupne preco nie...

Inak povodne ten piping nepochadza z gitaroveho prostredia ale pouziva sa to v krajcirstve na lemovanie vankusov a kadejakych somarin a vyraba sa to povodne z latky nie z gumy a s roznymi vzormi podla toho akou latkou tu snurku obalis...
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #33 kedy: 03. Jún , 2012, 18:22:12 »

Vratko super to mas Si píš!!! krasna praca, inak ako tkaninu dopredu si pouzil co ? vyzera to ako klasicka cierna latka, alebo sa mylim? vyzera to super, inak funkciu by to myslim spnilo dobre.

Inak ak nemas piping a nechces ho draho objednavat da sa to doma celkom lahko vyrobit  Je to frajer kup si dlhe snurky na topanky co maju kruhovy prierez (alebo tenke horolezecke lano) a poloz ich pozdlzne na stred bielej sirokej izolacnej pasky (takej tej kvazi gumenej) alebo lepiackej pasky obycajnej ked uz nic ine nie je...pripadne sa da pouzit nejaka hrubsia folia/guma biela a zlepena chemoprenom (ako tak pozeram mas ho kopu) no a ked to obalis a ostane ten spoj kde sa stretne paska, tak za tento to prichytis spinkovackou po obvode ramceku a piping je na svete :) krasny, lacny, domaci Si píš!!!  Ja som čert..
Je to originál priezvučná tkanina na reproboxy :-) takže pre tú funkciu je vyrobená, a piping...neviem či sa mi chce vyrábať, prosto tam nebude a hotovo :-) aj keby som bol rád keby tam je :-)
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #34 kedy: 05. Jún , 2012, 21:34:12 »

2x12 je už u nového majiteľa :-) testovanie dopadlo na výbornú, fakt pekný zvuk :-) Na zdravie!


* DSC00145.JPG (140.25 KB, 640x480 - prehliadnuté 256 krát.)
Zaznamenané

hm... :-D
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #35 kedy: 06. Jún , 2012, 11:10:59 »

Velmi pekna praca  Zdravíčko
Zaznamenané

Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #36 kedy: 06. Jún , 2012, 11:51:44 »

Velmi pekna praca  Zdravíčko
Diky, ešte keby si počul ten tučný pevný zvuk  Zdravíčko Na zdravie! Beeee
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #37 kedy: 06. Jún , 2012, 19:41:59 »

včera zbúchaná pri testovaní kratka nahravka cez nejaky samsung mikrofon za par euri...pre predstavu ako zrejme to moze hrat najhorsie :-) http://www.ulozisko.sk/524459/2_x12_horizontal.mp3
Zaznamenané

hm... :-D
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #38 kedy: 06. Jún , 2012, 20:53:01 »

včera zbúchaná pri testovaní kratka nahravka cez nejaky samsung mikrofon za par euri...pre predstavu ako zrejme to moze hrat najhorsie :-) http://www.ulozisko.sk/524459/2_x12_horizontal.mp3

ty voždo to jejaký zvuk :D :D  rewerb chorus :)  pekný zvuk to je :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.