Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
10. Jún , 2024, 11:59:11
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nashguitars gitary  (Prečítané 35627 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #75 kedy: 23. Jún , 2012, 16:20:52 »

Ano, verim ze za cca 1600 dolcov ale nie novy, ale ako pises z druhej ruky.

preboha, vsak sa bavime o relic gitare a ty sa ohanas takym ze novy / nenovy ?  Fuuha zíram
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #76 kedy: 23. Jún , 2012, 16:22:57 »

Nie je drahy, najdes aj relic CS pod 2 tisic dolarov v klidku. :) Ludia, sa zobudte, ceny nie su ako v roku 2008. Dnes za 2 tisic euro kupis prakticky hociaku novu gitaru ak sa posnazis. Ceny si drzia ozaj len originaly pod rok 1980. Paradoxne padli ceny 50s predrazenym originalom, pricom niektore 70s modely idu na cene pomalicky stale hore.

OK tak kupujem za 2000 dolcov Gibson CS Les Paul R9 alebo 1960 s fladrovanym topom. Daj mi prosim vediet ked bude realne za taku cenu aj s dovozom (clom atd.).  Na zdravie!
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #77 kedy: 23. Jún , 2012, 16:24:12 »

OK tak kupujem za 2000 dolcov Gibson CS Les Paul R9 alebo 1960 s fladrovanym topom. Daj mi prosim vediet ked bude realne za taku cenu aj s dovozom (clom atd.).  Na zdravie!

Bavime sa o Fendroch nie?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 23. Jún , 2012, 16:25:24 »

preboha, vsak sa bavime o relic gitare a ty sa ohanas takym ze novy / nenovy ?  Fuuha zíram

preboha, vak som pred nedavnom vysvetloval rozdiely aj v cene noveho a jazdeneho, aj ked je to relic  Na zdravie!

Vsak chod s tvojim nazorom do obchodu ci niekoho presvecis, alebo napis do Fender Custom Shopu (len v dobrom)  Zdravíčko
« Posledná zmena: 23. Jún , 2012, 16:26:39 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #79 kedy: 23. Jún , 2012, 16:26:30 »

myslim, ze poslednych 5 stran sa debata toci v kruhu...
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #80 kedy: 23. Jún , 2012, 16:27:16 »

myslim, ze poslednych 5 stran sa debata toci v kruhu...

Suhlasim, zial nie o tom preco bola zalozena tato tema, ale v podstate len o cene  Na zdravie!

Chalani moj nazor je ze naozaj neriesme cenu, myslim ze uz na tuto temu bolo dost povedane a tiez neriesme relic upravu, ale skusme sa posunut dalej teda zvuk, ralne skusenosti, nazory na zahranicnych forach atd. Inak si bude nezainteresovany clovek mysliet ze nas zaujima len cena a sme kseftari.
« Posledná zmena: 23. Jún , 2012, 16:34:51 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #81 kedy: 23. Jún , 2012, 16:40:36 »

ale skusme sa posunut dalej teda zvuk, ralne skusenosti, nazory na zahranicnych forach atd. Inak si bude nezainteresovany clovek mysliet ze nas zaujima len cena a sme kseftari.

Ved jasne, ze zvuk. Preto si aj kopa ludi kupuje stariny konieckoncov. :) Verim, ze tie Nash mozu hrat fajn, ale neskusal som, tak mozem len verit.  :) Ci co tu mozeme dat viac o ich zvuku, ked ich asi nikto neskusal (okrem Teba)?  :)
« Posledná zmena: 23. Jún , 2012, 16:41:07 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #82 kedy: 23. Jún , 2012, 17:00:09 »

Ved jasne, ze zvuk. Preto si aj kopa ludi kupuje stariny konieckoncov. :) Verim, ze tie Nash mozu hrat fajn, ale neskusal som, tak mozem len verit.  :) Ci co tu mozeme dat viac o ich zvuku, ked ich asi nikto neskusal (okrem Teba)?  :)

Brano, ved o tebe viem ze mas prestudovane tolke gitarove fora, ze by si mohol vediet o tejto firme viacej, nie?
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #83 kedy: 23. Jún , 2012, 17:02:43 »

hlavne tych CS gitar je kopa na predaj aj v europe za rozumne ceny + je velky vyber modelov. Kupis, vyskusas, nepaci sa predas relativne rychlo bez straty / s minimalnou stratou. S nash take moznosti velmi nemas

OK ja sa uz dlho snazim najst za cca 1.500,-Eur Fender CS 60 strat v bielej farbe (palisander, 3xSC, 9,5 radius, pokial mozno nie RELIC) ale nedari sa mi. Ak viete realne o takomto nastroji za taku cenu pri zapocitani vsetkych nakladov, dajte mi prosim vediet.  Zdravíčko

No a samozrejme podla vasich tvrdeni nashguitars 60 strat by mal stat cca 1000Eur, teda aj ten by som kupil ak ho niekde najdete za taku cenu. A to uz bol dufam o cene naozaj posledny prispevok.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. Jún , 2012, 17:03:55 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #84 kedy: 23. Jún , 2012, 17:06:00 »

OK ja sa uz dlho snazim najst za cca 1.500,-Eur Fender CS 60 strat v bielej farbe (palisander, 3xSC, 9,5 radius, pokial mozno nie RELIC) ale nedari sa mi. Ak viete realne o takomto nastroji za taku cenu pri zapocitani vsetkych nakladov, dajte mi prosim vediet.  Zdravíčko

nuz - zjavne si presvedceny, ze si potrebujes kupit Nash Strakac, tak chod do toho a potom napis na neho peknu recenziu sem na forum  Na zdravie! ak to napises pekne, tak mozno Alexim prispeje za maly banner Pitovi na prevadzku  Popiskujem si
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #85 kedy: 23. Jún , 2012, 17:06:13 »

Brano, ved o tebe viem ze mas prestudovane tolke gitarove fora, ze by si mohol vediet o tejto firme viacej, nie?

O Fendroch necitam nic.  No hanbím sa..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #86 kedy: 23. Jún , 2012, 18:17:28 »

šak už čierny strat je hnusný a ešte umelý napiču spravený relic ? no za hento chcu 45 litrou českých ,?? Nechajte ma vydýchať to už by som radšej nejakého mexikána zobral, a celý relic je podla mna pizdovina ,prečo ojebávat gitaru s kladivom ? ale no kto si ho chce kupit budiš,ale gitarár ti spraví tiež kopiu za 1000 E ,  a keby že potrebuješ surne prachy tak neviem neviem za kolko ho rýchlo strelíš ale ked je na hlave nápis fender tak to vždy nejako predáš aj ked pod cenu,
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #87 kedy: 23. Jún , 2012, 19:34:42 »

Bavime sa o Fendroch nie?  :)

ano ale tvoj citat o par prispevkov vysie bol: "Dnes za 2 tisic euro kupis prakticky hociaku novu gitaru ak sa posnazis."
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #88 kedy: 23. Jún , 2012, 19:36:18 »

šak už čierny strat je hnusný a ešte umelý napiču spravený relic ? no za hento chcu 45 litrou českých ,?? Nechajte ma vydýchať to už by som radšej nejakého mexikána zobral, a celý relic je podla mna pizdovina ,prečo ojebávat gitaru s kladivom ? ale no kto si ho chce kupit budiš,ale gitarár ti spraví tiež kopiu za 1000 E ,  a keby že potrebuješ surne prachy tak neviem neviem za kolko ho rýchlo strelíš ale ked je na hlave nápis fender tak to vždy nejako predáš aj ked pod cenu,

Tak a zase sme pri cene a RELIC uprave, raz sa hadam posunieme aj dalej  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. Jún , 2012, 19:37:17 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #89 kedy: 23. Jún , 2012, 19:39:48 »

O Fendroch necitam nic.  No hanbím sa..

OK, ved viem ze si Gibson pozitiv, ale ked sa vyjadrujes k Fendru a viem ze ti nie je celkom lahostajny tak som predpokladal ze nieco by si mohol predsa zistit.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.