Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 08:42:25
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: sansamp - použitie skusenosti  (Prečítané 5210 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« kedy: 02. Júl , 2012, 20:23:00 »

ma to zaujíma ako amp modeling na priame nahrávanie do kompu alebo na slúchadla na cvičenie , chcem však pred to zapnut komplet pedalboard takže viac menej na základny zvuk a dokresľovať budem boardom , myslíte že to bude ok
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 02. Júl , 2012, 20:51:43 »

dokreslovat tranzistor je trosku kokotinka, nie?
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #2 kedy: 02. Júl , 2012, 20:59:00 »

dokreslovat tranzistor je trosku kokotinka, nie?


Nie je, neviem preco by aj mala byt.  ?§!.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 02. Júl , 2012, 21:07:53 »

ja som myslel, ze nakopavat ma zmysel iba lampy, pretoze co som skusal tranzistory nakopnut, tak to bol taky sustak, resp. mali vzdy dost skreslenia aby sa nemuseli nakopavat.
Kupovat si Sansamp, kde sa jedna hlavne o simulaciu skreslenych zvukov a potom skreslenie tahat pripadne upravovat z pedalboardu je podla mna blbost Zdravíčko
« Posledná zmena: 02. Júl , 2012, 21:08:20 od mario bross » Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #4 kedy: 02. Júl , 2012, 21:12:00 »

Ja som tak uz fungoval a vysledok bol ok. Da sa najst kombinacia krabic aby to znelo ok. Ked nakopavas jeden drive druhym je tiez uplne normalne a bezne. Ale sak vyskusaj a uvidis sam. To si nikdy nevidel dve dvive krabice za sebou?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. Júl , 2012, 21:13:41 od PanTau » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #5 kedy: 02. Júl , 2012, 21:12:42 »

ma to zaujíma ako amp modeling na priame nahrávanie do kompu alebo na slúchadla na cvičenie , chcem však pred to zapnut komplet pedalboard takže viac menej na základny zvuk a dokresľovať budem boardom , myslíte že to bude ok

sansamp predsa produkuje uz hotovy zvuk. co ocakavas od neho ? lebo bud mas hotovy zvuk z pedalboardu a nepotrebujes sansamp alebo pouzivas sansamp, ktory kludne mozes mat ako sucast pedalboardu s efektami, no ale potom by si mal mat ten sanasamp asi na zaciatku celeho retazcu. lebo tiez sa priklanam k nazoru, ze nakopavat ho este dalsimi efektami je blbost...
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #6 kedy: 02. Júl , 2012, 21:15:06 »

Ved chce sansamp pouzit ako clean kanal na aparate a pichnut do toho drive, delay a podobne, to normalne funguje, co na tom vidite cudne?
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #7 kedy: 02. Júl , 2012, 21:16:07 »

sansamp predsa produkuje uz hotovy zvuk. co ocakavas od neho ? lebo bud mas hotovy zvuk z pedalboardu a nepotrebujes sansamp


A pedalboard pichne do linky bez speaker sim, ze?  ?§!.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #8 kedy: 02. Júl , 2012, 21:21:23 »


A pedalboard pichne do linky bez speaker sim, ze?  ?§!.

nemam to vyskusane - priznavam. ale pouzivat hento ako speaker simulator pre nahravanie z pedalboardu do kompu mi pride docela bizarne. akosi mam zafixovane, ze sansamp je krabica odladana sama o sebe, aby robila hotovy zvuk. ja verim, ze to ide pouzit aj ako speaker simulator, ale osobne by ma to ako moznost napadlo uplne posledne...

ty to mas odskusane ako speaker simulator k niecomu inemu ?
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 02. Júl , 2012, 21:25:44 »

jasne  Na zdravie! chcem ten sansamop použit len ako náhradu aparátu aby osm si na tom mohol cvičit doma potichu veci ako na aparáte , a ked bude niečo zaujímave tak to nahrat  , v podstate aj na Acoousticu aj na kopalkovi su dva zvuky /čistučky a drive /  ktoré sa dorabaju  boardom / a toto by osm chcel simulovat na domáce hranie
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #10 kedy: 02. Júl , 2012, 21:45:03 »

nemam to vyskusane - priznavam. ale pouzivat hento ako speaker simulator pre nahravanie z pedalboardu do kompu mi pride docela bizarne. akosi mam zafixovane, ze sansamp je krabica odladana sama o sebe, aby robila hotovy zvuk. ja verim, ze to ide pouzit aj ako speaker simulator, ale osobne by ma to ako moznost napadlo uplne posledne...

ty to mas odskusane ako speaker simulator k niecomu inemu ?


Ano, skusal som to takto, aj s vox amplug napr a dalo sa to pouzit do linky. Nie je to ako na aparate, ale da sa. Samozrejme musia si aj krabice sadnut.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 02. Júl , 2012, 21:53:48 »

proste sa nechcem hrabať v žiadnych simulaciach počitačovích využívat komp len alo nahravadlo a cvičidlo
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #12 kedy: 02. Júl , 2012, 22:26:13 »

Kup si miltak a neries, je to najjednoduchsie.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #13 kedy: 02. Júl , 2012, 23:00:44 »

Nech sa páči:
http://hudba.bazos.sk/inzerat/16565147/Palmer-pocket-amp.php
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 03. Júl , 2012, 08:20:23 »


hotojo Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 23 otázok.