Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 12:06:51
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: sansamp - použitie skusenosti  (Prečítané 5256 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 03. Júl , 2012, 16:04:35 »


Jasne, ze nepocul rozdiel...potom ma napada, preco ho hned po kuper predava?  Popiskujem si

pretoze podobne ako tuto zaujemca bol hluchy jak pen a bolo to jedno  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 03. Júl , 2012, 16:23:10 »

ty si hluchý a ešte k tomu aj tupy ked píšeš takéto hlášky  , pan čo to kupoval a potom predáva ma svoje dôvody ja o nich viem a nemám potrebu sa tu otom rozpisovať , a hlavne je to dobrý človek a vyzná sa  je to pan muzikant čo ma už niečo za sebou a to nehrá ako vysávače alebo pokazený motor z traktora
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 03. Júl , 2012, 17:28:06 »




Co pocuvam napr toto, tak by som to  urcite nechcel.
podobnost cisto nahodna

 http://muziker.sk/gitarove-efekty/overdrive-distortion-fuzz-boost/behringer_gdi-21-v-tone-guitar-driver-di.html
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #33 kedy: 03. Júl , 2012, 22:07:25 »

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=703924&page=2&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=25&order=
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 04. Júl , 2012, 06:59:55 »

hmm podobnosť by sa ukázala ked sa to otvorí , ja už neviem , ten sansamp z kytary cz som mal dohodnutý dokonca kupec je skvelý /aj sa vyzná super prístup/ a spustil ale predsa len vyhral palmer koli cene a hlavne koli tomu že ma vstup na mp3 a výstup na slúchadla - ide mi len  o cvičidlo , na hranie na aparáte to využívat nebudem - nebudem simulovat lampy na lampovom aparáte ktorý hra dobre ,
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #35 kedy: 04. Júl , 2012, 07:35:51 »

a co tu riesite zvuk palmeru? Stevino pisal, ze skreslenie bude z pedalboardu, nie? Resp. primarne ten palmer nebude skreslovat
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 04. Júl , 2012, 08:28:12 »

presne tak  Zdravíčko  chcem to na cvičenie ako headphone amp
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #37 kedy: 04. Júl , 2012, 09:03:59 »

a co tu riesite zvuk palmeru? Stevino pisal, ze skreslenie bude z pedalboardu, nie? Resp. primarne ten palmer nebude skreslovat

Sak to hra cele zle,to ako keby pichal krabice do nejakeho grc komba a aj horsie,ty trubka.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 04. Júl , 2012, 09:16:36 »

píšeš na základe youtube - to je cele zle - prístup ,  ked mi dôjde vyjadrím sa nebudem písat o niečom čo osobne nepoznám - ako niekto .A hlavne verím predávajúcemu lebo ho poznám a vždy bol max seriózny a čestny   
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #39 kedy: 04. Júl , 2012, 09:33:10 »

....kokos števino, ty si zase zvykni na to že ak niekto niečo predáva tak predávanú vec vykreslí minimálne o 30% krajšie ako naozaj je, a to môžeš byť rád ak to bude len o tých 30%....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 04. Júl , 2012, 09:44:18 »

ja toho chlapa poznám osobne už roky , a verím mu , dôvera je osobná vec a je opodstatnená skúsenosťami , viem že sa vyzná a viem ako hra /výborne a hlavne dlho a poskušal toho už vela/ , isto to nebude na linku do slúchadiel o tolko horšie ako je to lacnejšie oproti GT2 - navyše ta firma ma celkom ok renome , a ako som písal x krat nechcem to na hranie do ampu ale na slúchadla a do linky
mne sa napr tie ukážky celkom pačili a myslím že mi to bude úplne stačiť na to čo potrebujem
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #41 kedy: 04. Júl , 2012, 10:43:36 »

píšeš na základe youtube - to je cele zle - prístup ,  ked mi dôjde vyjadrím sa nebudem písat o niečom čo osobne nepoznám - ako niekto .A hlavne verím predávajúcemu lebo ho poznám a vždy bol max seriózny a čestny   

hra to katastrofalne a z fotky je zjavne (a ten zvuk tiez o tom svedci), ze to je nejaky OEM cinsky vyrobok, presne ten isty, co predava aj Behringer, akurat ze akoze od Palmer za to zaplatis viac...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 04. Júl , 2012, 11:01:22 »

hm a tak to vyzerá ked zhanam niečo do čoho sa nevyznám ,lebo toto už nieje japan krabička z starej školy 
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 04. Júl , 2012, 14:31:47 »

hmm podobnosť by sa ukázala ked sa to otvorí , ja už neviem , ten sansamp z kytary cz som mal dohodnutý dokonca kupec je skvelý /aj sa vyzná super prístup/ a spustil ale predsa len vyhral palmer koli cene a hlavne koli tomu že ma vstup na mp3 a výstup na slúchadla - ide mi len  o cvičidlo , na hranie na aparáte to využívat nebudem - nebudem simulovat lampy na lampovom aparáte ktorý hra dobre ,
take cvicidlo ja neviem ci nieje zbytocnost, mam tu starsiu pandoru a zapnem to raz za mesiac...pozeram ze sa uz nevyraba a je nejaka novsia, ale splna skoro vsetko co pisez ze treba....tak sa mozes aj na to pozret..... http://muziker.sk/gitarove-efekty/podlahove-gitarove-multiefekty/korg_pandora-mini-bk.html

 http://muziker.sk/gitarove-efekty/podlahove-gitarove-multiefekty/korg_pandora-mini-bk.html
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 04. Júl , 2012, 16:03:01 »

nj dik , multaki som zrovna nechcel išlo mi o analog simuláciu alebo 1W lamp hlavu , ale s korgami som mal vždy len dobre skusenosti
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.